ÖSSZEVONÁS - KI HOVA?!

  • amúgy Merkúrral csak azok nem számoltak, akik nem tudnak 2ig sem számolni....
    Várható volt oda megy a bányászok java, és oda mennek azok a flották is akik hosszú távon szeretnének profitálni...

    Szóval fél 3-ig a konklúzió az, hogy az Underdog Merkúr simán hülyéreveri a flottásoknak szánt unikat:lol::lol:

    Edit:
    Mostanáig kb 3,5X többen választották mint a leginkább flottásnak kikiáltott Librát....

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Én nem “akarok” semmit. Nem mondtam, hogy 4 uni (gyakorlatilag jelenleg is 2 van), csak ezekböl lett volna logikus célunit választani, tekintve hogy összevonás a folyamat neve, nem szétpakolás. Sehol sem volt olyan hogy a legnagyobb játékos számú unik exodusok. Nem kívánok ezzel kapcsolatban vitát kezdeni, ez itt a vélemények “rovat”, tartsd tiszteletben mindenkiét, és ne csak a sajátot promòzd.


    Edit: pont azok egyike vagyok, aki pár (megszámlálható) fémpakk után oda megy ahova akar, szóval annyira az se hatott volna meg ha 200 céluni van mindben 2 inaktívval.


    Nem gondolom, h nem tartanam tiszteletben masok velemenyet e téren. De ha tiszteletrol beszelunk, akkor nyilvan tisztaban vagy azzal, h a 3 nagyrol milyen velemenyek hangzottak el egy esetleges osszevonas tekinteteben. S mennyire akartak jo paran szabadulni a sajat unijukbol.


    Vevő vagyok minden jo megoldasra a jovot nezve es Veled kifejezetten szeretek "velemenyt cserelni".


    Kylo, sok flottas pont azert megy a Merkurra, mert csak a spy-fly megy magabiztosan. Tisztelet a kivetelnek!


    én meg voltam győzödve hogy a hydrára jönnek az ursasok es akkor a nagyoobb flották közt ment volna a csihi-puhi ezért is ért váratlanul a mostani helyzet


    Ez max akkor lett volna igy, ha a Hydra lett volna az egyetlen celuni :)

  • Esélyes volt, 9 galaxisban 40 játékos élete végéig fogócskázhat…

    Milliárdos flottával meg nem fogsz spy n fly-ra menni, csak a tutira. Ezért nem is említettem a sebességet, semmit nem számít.

    Csak a deuköltség és a df. Ha tényleg bányászunit akartak volna akkor 1.0 deu.

    Ez így mind flottás lett.


    Edit nélkül: kéne valami hivatalos a multikra, mert pl nekem is van több accom, és ugyan örülnék ismét 500k ingyen SA kuponnak, de nem tervezek vakációt és kedvem sincs 10 jegyet nyitni, hogy végül ránézzen Lorovus egyre is..


  • Egy flottas mindenhol megtalalja a modjat, h flottazzon.. azt hiszem, h ezt egy flottas mondta..


    Multiaccount: atviheto, de vakacioban kell tartanod amelyikkel nem jatszol. S persze, zero flottakapcsolat.. A tobbi info remelem, h ma mar meglesz..

  • Korábban kérdezték, a szövetségi osztályválasztás jelenleg 400k sötét anyagba kerül, szóval nem adja ingyenesen. Volt egy szöveg a szövetség alapításkor, hogy később lehet ingyenes lesz de az eltűnt.


    Merkúron vagyok, totál kihalt szerver aki Ursáról fog érkezni biztosan visszasírja majd azt az univerzumot. Nem tűnik úgy, hogy idevándorolnak a flottások, de ők is kellenek különben még az eddiginél is unalmasabb lesz a játék. Alig van aktívnak tűnő játékos remélem még sokan választják Merkúrt, mert így tényleg nagyon gáz. Szóval tessék ide jönni. :)

  • Nyugi Manu! Van már ott igen komoly flottás, ráadásul nem is egy, és pár aktív is. Ennyi már bőven elég, hogy kisimítsa a Merkúr EKG diagrammját :S .... :minigun:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Korábban kérdezték, a szövetségi osztályválasztás jelenleg 400k sötét anyagba kerül, szóval nem adja ingyenesen. Volt egy szöveg a szövetség alapításkor, hogy később lehet ingyenes lesz de az eltűnt.


    Merkúron vagyok, totál kihalt szerver aki Ursáról fog érkezni biztosan visszasírja majd azt az univerzumot. Nem tűnik úgy, hogy idevándorolnak a flottások, de ők is kellenek különben még az eddiginél is unalmasabb lesz a játék. Alig van aktívnak tűnő játékos remélem még sokan választják Merkúrt, mert így tényleg nagyon gáz. Szóval tessék ide jönni. :)

    pont ezaz ment oda pár nagyobb és még menni is fog nem kell ferditeni eddig oda ment a legtöbb ember szerencsélre libra is kapott párat!!

  • Korábban kérdezték, a szövetségi osztályválasztás jelenleg 400k sötét anyagba kerül, szóval nem adja ingyenesen. Volt egy szöveg a szövetség alapításkor, hogy később lehet ingyenes lesz de az eltűnt.


    Merkúron vagyok, totál kihalt szerver aki Ursáról fog érkezni biztosan visszasírja majd azt az univerzumot. Nem tűnik úgy, hogy idevándorolnak a flottások, de ők is kellenek különben még az eddiginél is unalmasabb lesz a játék. Alig van aktívnak tűnő játékos remélem még sokan választják Merkúrt, mert így tényleg nagyon gáz. Szóval tessék ide jönni. :)


    Az elso biztos, h ingyen volt.

    A kerdes pedig arra vonatkozott, h aki most alapit szovetseget, annak az elso ingyenes-e. Szerintem igen.

  • Trockij, költözés után hoztam létre a szövetséget. Kiírta, hogy egyelőre nem lehet szövetségi osztályt választani talán 15 percet írt várni kell de alapból 400k SA volt az ikonokon ami akkor még inaktív volt. Most már választhatok de 400k SA-ba kerül. Nem újat választok hanem az elsőt választanám ki. Jelenleg is azt írja nincs kiválasztva szövetségi osztály. Pontos dátumra nem emlékszem de valami olyasmit írt ki, hogy ingyenesen talán december 2-án választhatok.


    Az első biztos, hogy nincs ingyen!


    szerk: Közben megnéztem nálam azt írja, ha rámegyek a 400k SA zöld gombra, hogy ingyenes aktiválás 2021.12.01-én 12:25-kor szóval végül is ingyenes lesz két hét múlva.

  • Reméljük, hogy ez egy hiba és nem gondolták komolyan ezt a 2hetes várakozást..

    Trockij, költözés után hoztam létre a szövetséget. Kiírta, hogy egyelőre nem lehet szövetségi osztályt választani talán 15 percet írt várni kell de alapból 400k SA volt az ikonokon ami akkor még inaktív volt. Most már választhatok de 400k SA-ba kerül. Nem újat választok hanem az elsőt választanám ki. Jelenleg is azt írja nincs kiválasztva szövetségi osztály. Pontos dátumra nem emlékszem de valami olyasmit írt ki, hogy ingyenesen talán december 2-án választhatok.


    Az első biztos, hogy nincs ingyen!


    szerk: Közben megnéztem nálam azt írja, ha rámegyek a 400k SA zöld gombra, hogy ingyenes aktiválás 2021.12.01-én 12:25-kor szóval végül is ingyenes lesz két hét múlva.

  • nem, az teljesen reális.. hiszen a rendszer érzékelheti úgy, h a régiből kiléptél és újat alapítottál.. a hirtelen szövetség- és beállításváltoztatások miatt el tudom képzelni, h ez a beépített script így jár el..

  • Parányit frusztrál azért a negatív kommentek sokasága.


    1. Kaptunk összevonást,

    2. Technikailag is korrektül lefut,

    3. Ingyen áthelyezés is van.


    A három esemény közös jellemzője, hogy egyikük megvalósulásában sem bíztam... És lám, mind valóra vált!


    Módfelett meglepő számomra, hogy ezek után még képes azon zsémbelődni a díszes társaság, miért kell két hetet várni az ingyenes szövetségi osztályváltásra, vagy miért éppen ezek lettek a meghatározott célunik. Ezzel a "félig üres pohár" perspektívával sok bosszankodás lesz még osztályrészetek!

  • Ha nem zsémbelődnénk nem lennénk MAGYAROK ! :)


    Semmise jó nekünk és mindenbe bele kell kötnünk :)


    Amugy meg ki hova vagy vagy flottával vagy csak bányákkal mindenkinek a saját döntése.

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]