ÖSSZEVONÁS - KI HOVA?!

  • 9 galaxisos szerverről az 5 galaxisos szerverre az alábbi metódus szerint zajlik az összevonás:


    - Amennyiben a céluniban nem foglalt a pozíció, 1., 2., 3., 4. és 5. galaxisba ugyanoda helyezi a bolygót.

    - 6. galaxis bolygói az 5. galaxis azonos rendszerébe rakja.

    - 7. galaxis bolygói a 4. galaxis azonos rendszerébe rakja.

    - 8. galaxis bolygói a 3. galaxis azonos rendszerébe rakja.

    - 9. galaxis bolygói a 2. galaxis azonos rendszerébe rakja.


    - Amennyiben az adott rendszerben foglalt a bolygó pozíciója, úgy a legközelebbi szomszédos bolygópozícióba kerül a planéta.


    - Grátisz áthelyezés a 6. - 9. galaxisból áthelyezésre került bolygók után jár, valamint további áthelyezés jár, ha a rendszerben már foglalt a pozíció, ahova került volna az adott bolygó.

  • Üdvözlet!

    Lehet csak én látom rosszul, de hiába lettem magasabb econ, a crawlereket nem tudom az adott szinthez igazítani. A 7x eco-hoz való darabszámot maximalizálja a rendszer. Más is tapasztalt ilyet?

    A darabszám nem függ az eco-tól.

    (Bányaszintek összeadva) * 8 +10% ha gyűjtő vagy.


    Pl nekem még jelenleg Ursán így van.

    (46+37+41)*8=992 + ennek a 10 százaléka, ha gyűjtő vagy | 992+992/10=992+99=1091

    A 8-as szám nem az eco-t jelenti, az egy olyan változó mint a sebességé vagy a kutatásé, amit egyenlőre még nem változtatgatnak.

  • Köszönöm a felvilágosítást! :)


    Anno nekem úgy rémlett, hogy a szorzó az adott uni eco szintje...🤔

    Köszi még egyszer! 😁

  • Köszi az INFOT gamben T., MINDEN MARAD ÚGY AHOGY HAGYTAM!...ennyi :D


    Rendben, ahogy érzed :)


    Az infó annyi volt -mielőtt összeesküvés-elméletek gyártódnak-, h ne törölje az accountját, mert azzal a temetőbe kerülvén máshol -valószínűleg külföldön- szerencsét próbálhat :)

  • Mivel kicsit alábhagyott a migrácios hullám igy arra gondoltam irok 1 kis promot!!
    Na szóval szereted a harcot van flottád melynek már rozsdásak a hajtomüvei az üzemanyagba lassan belefulladsz és még anno talán én is borsot törtem az orrod alá várlak Librán játszunk hisz 1 vérbeli flottás nem menekül el a kihivástol gyere mutasd mitöl hullik a flotta!!!


    Viszont ha nyugisabb játékot szereted amolyan nyuggeres feelinget vár szeretettel Merkúr!


    Ezen sorokat csak azért irtam hogy haladjunk már lehet hogy van rá hagyva idö de nem kell kivárni a végét :D Aki azt hiszi ha ki vár jobb döntést tud hozni téved!!!

  • Mivel kicsit alábhagyott a migrácios hullám igy arra gondoltam irok 1 kis promot!!
    Na szóval szereted a harcot van flottád melynek már rozsdásak a hajtomüvei az üzemanyagba lassan belefulladsz és még anno talán én is borsot törtem az orrod alá várlak Librán játszunk hisz 1 vérbeli flottás nem menekül el a kihivástol gyere mutasd mitöl hullik a flotta!!!


    Viszont ha nyugisabb játékot szereted amolyan nyuggeres feelinget vár szeretettel Merkúr!


    Ezen sorokat csak azért irtam hogy haladjunk már lehet hogy van rá hagyva idö de nem kell kivárni a végét :D Aki azt hiszi ha ki vár jobb döntést tud hozni téved!!!

    Támogatlak! Bár abban nem értek egyet, hogy aki kivár, az téved. Uccsó órában gyors megnézni hova ment a legtöbb játékos, és oda megyek én is...

    És légyszi legközelebb pár ","-t használj, majdnem megfulladtam, mire végigolvastam egy levegővel! :D

  • majdnem megfulladtam, mire végigolvastam egy levegővel!


    erre van egy egyszerű megoldás.. nem kell levegőt venni.. :P ( irónia volt )


    egyébként pedig.. lehetőség szerint ne az utolsó pillanatra hagyjátok a költözést.. bármi közbejöhet és utána már a rendszer fogja megoldani a költözést..

  • erre van egy egyszerű megoldás.. nem kell levegőt venni.. :P ( irónia volt )


    egyébként pedig.. lehetőség szerint ne az utolsó pillanatra hagyjátok a költözést.. bármi közbejöhet és utána már a rendszer fogja megoldani a költözést..

    :D :D igaz

    Támogatlak! Bár abban nem értek egyet, hogy aki kivár, az téved. Uccsó órában gyors megnézni hova ment a legtöbb játékos, és oda megyek én is...

    És légyszi legközelebb pár ","-t használj, majdnem megfulladtam, mire végigolvastam egy levegővel! :D

    arra a akartam kijukadni hogy a legtöbb embernek esze ágában sincs megváltoztatni elhatározását akkor se ha mondjuk az adott szerverre olyan ember kerül aki nagy falat neki mégis kivár a nagy semmire!!! Sok ilyen játékos van sajna jöjjenek azt játszunk mert unatkozok :D

    Ja igen rohadt német billengyüzet leüntöttem sörrel és nem mindig müködik a pont

  • Potom 3 millás accal ki, és mit akarna kezdeni?

    Most meg hogy már áthelyeztem az accom, nem fogok kockáztatni, multiaccounttal, hogy aztán 2121-ig bann, vagy ki tudja meddig mind2re...

    Ha a kék feliratra kattintasz amin az áll

    Exodus unik - acc átadás

    Oda be tudod rakni ha kell valakinek csak generálsz neki egy kódot (ehez be sem kell lépned) és hagy vigye ha már nem kell az alap techek kifejlesztésével cicózni az sokaknak elég ha meg nem kell senkinek akkor végig megy a törlés. :) és nem veszítettél semmit.