• Üdv mindenféle rossz indulat nélkül de miért nincs érdemi lépés a beállitás váltás ügyében eltelt 1 rakat idő és csak az időhúzást látjuk!!!

    Igen tudjuk mindenki szabadidejében csinálja de akkor is valami fejlemény jöhetne már!!!

  • Hát meglátásom szerint ha valamire nem válaszolnak időben akkor írni kell még 1-ét aztán még 1-et míg a lustaságok nem tejesitik a kötelességüket amiért fizetést kapnak rohadtul elege van mindenkinek az időhuzásbol!! Egyre kevesebben vagyunk mert az emberek megunják ezt a sok szarságot!!!

  • Az a baj, hogy a játék haldoklik, ezt mindannyian tudjuk. Ezek a kérések, összevonás, beállítások változtatása stb stb, csak időhúzás... Ettől függetlenül e néhány megmaradt játékosnak jogosan esik xarul ez az egész. ( Amilyen világban élünk, ne csodálkozzatok... ) Én személy szerint örülök hogy van még ember a magyar teamben, aki próbál foglalkozni a game-el. Itt még mindig a GF a probléma.

  • Hát meglátásom szerint ha valamire nem válaszolnak időben akkor írni kell még 1-ét aztán még 1-et míg a lustaságok nem tejesitik a kötelességüket amiért fizetést kapnak rohadtul elege van mindenkinek az időhuzásbol!! Egyre kevesebben vagyunk mert az emberek megunják ezt a sok szarságot!!!

    Még is milyen fizetést? Savazzatok megint, megbírom. Leszarom, nem segget nyalok Trockij-nak és a csapatának...

    De amíg nem tudsz valamit biztosan, ne állíts hülyeségeket! Ami fizetést kapnak a nagy GF-től kupon formájában... :D Egy kiflit nem vennél minden nap egy hónapon keresztül! És lehetne roszabb is...

    Meg nem rajtúk múlik a dolog. Ilyenkor vagy kioszt, vagy baszogatja a GF-et, hogy mi a picsa van már. Kb 1 hét múlva kap választ, hogy "dolgozunk rajta". Erre T. válaszol: "köszi". Mjad 10 nap múlva a GF megint válaszol, hogy "NP".

    Értem, hogy ők képviselnek minket, rajtuk követelőzhetünk, de GO-k, Adminok egy senkik a GF világában. A GF örül, hogy pár kuponnal ki van szúrva a szemük, nem kell embereket "fizetniük" a rendrakásért, szervezésért. Mégis ők szabadijükben minden tőlük telhetőt megtesznek a jó játékért.

    Jó lenne már tényleg valami változás, de ne a magyar csapatot szapuljátok, mert közük nincs az egészhez, vagy nem sok!


    Edit: Miért megy el minden GO és Moderetár??? Mert már ők sem tudják elviselni a GF szarságait, és a játokosoknál ők vannak előszedve mindenért, amit a GF csinál.

  • Még is milyen fizetést? Savazzatok megint, megbírom. Leszarom, nem segget nyalok Trockij-nak és a csapatának...

    De amíg nem tudsz valamit biztosan, ne állíts hülyeségeket! Ami fizetést kapnak a nagy GF-től kupon formájában... :D Egy kiflit nem vennél minden nap egy hónapon keresztül! És lehetne roszabb is...

    Meg nem rajtúk múlik a dolog. Ilyenkor vagy kioszt, vagy baszogatja a GF-et, hogy mi a picsa van már. Kb 1 hét múlva kap választ, hogy "dolgozunk rajta". Erre T. válaszol: "köszi". Mjad 10 nap múlva a GF megint válaszol, hogy "NP".

    Értem, hogy ők képviselnek minket, rajtuk követelőzhetünk, de GO-k, Adminok egy senkik a GF világában. A GF örül, hogy pár kuponnal ki van szúrva a szemük, nem kell embereket "fizetniük" a rendrakásért, szervezésért. Mégis ők szabadijükben minden tőlük telhetőt megtesznek a jó játékért.

    Jó lenne már tényleg valami változás, de ne a magyar csapatot szapuljátok, mert közük nincs az egészhez, vagy nem sok!

    Szerintem malesde a GF csapatra értette a fizetést vagyis nekem úgy jön le :)

    Nekik folyik be az SA kess

  • ügyes vagy értelmezés 0 a gf-re értettem nem a magyar teamre bàr ők meg lehetnének agresszívabbak ha el akarnak érni vmit én kimentem nyitni a számat a német fönökkel szemben is ha kell követelőzők mert tudom hogy kellek a cégnek!! Így le vagyunk szarva erélyesen kell fel lépni!!

  • Kedves Jatekosok,


    megertem a problematokat, s jogos a felhaborodasotok.. a kozeljovoben lesznek valtozasok, melyek nagyon remelem, h pozitiv hatassal lesznek ratok es a jovore nezve is ;)


    Kerlek, legyetek egy kis turelemmel még :)


    koszi- es udv, T.

  • mit? Panaszkodjunk szerintem felesleges ha a saját megbizotjaikat leszarják szerinted mi lenne azzal az emaillal? Kb rányomnák hogy spam és sose jönne válasz


    Ezt a fajta kommunikációt is be lehetne fejezni már..


    Megírtuk, h legyetek egy kis türelemmel, ennél többet NEM mondhatunk.

  • Trockij, a beállítás módosításra gondoltál? Vagy jól sejtem hogy van attól nagyobb dolog is:?:


    Van attol nagyobb dolog is, de a beallitasok valtoztatasa legalabb biztos. Minden mast nem fogok igerni/mondani, csak HA biztos lesz.. addig felesleges elmeleteket gyartani, mert barmi is kozbejohet.

  • Egy valamit tisztázzunk csak ki.
    Nagyon díjjaznám ha most nem köntörfalazna senki a teamből.

    Szóval akik kapják a beállítások változtatását, és elnézve az opciókat lesz egy halom dekec ugyan olyan uni. Nem sok Hydrától - Libárig a 18ból kb 16 szín ugyan olyan lesz. Gondolom mivel csak itt megy szavazás, és mivel az új rendszer is életbe lép, így csak ők kapnak majd a jövőben összevonást / meglátásom szerint 2022-re stornózzatok minden ilyen kívánságot / akinél nincs módosítás meg megy minden a régi mederben?

    Erre az egy kérdésemre szeretnék egy normális választ, nem diplomatikusat, meg nem azt, hogy a jövő kifürkészhetetlen.... A vagy B válasz több nem létezik!!!

    Köszönöm!

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!