[Ö: 798.577.000] Malesde [DarkSide] vs. the great pretender [2guns] (T: 5.500.000, V: 793.077.000)

  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    Ezen az időponton (15-10-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Malesde [DarkSide]

    ________________________________________________


    Romboló 75.000

    _________________________________________


    Védő the great pretender [2guns]

    ________________________________________________


    Kis szállító 3.060

    Nagy Szállító 3.000

    Kémszonda 170

    Napműhold 5.424

    Csatacirkáló 270

    Crawler 1.100

    Reaper 36

    Rakéta kilövő 130.384

    Könnyű lézer 114.497

    Nehéz lézer 3.654

    Gauss ágyú 555

    Ion ágyú 12.671

    Plazmatorony 430

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Malesde [DarkSide]

    ________________________________________________


    Romboló 74.956 ( -44 )

    _________________________________________


    Védő the great pretender [2guns]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    24.482.202 Fém, 3.201.764 Kristály és 3.454.816 Deutérium


    A támadó összesen 5.500.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 793.077.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 12.036.000 fém és 15.695.400 kristály lebeg.

    A támadó 31.138.782 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    12.036.000 Fém és 15.743.325 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 33.878.202

    Kristály: 16.745.089

    Deutérium: 2.794.816

    A támadó(k) nyeresége 53.418.107 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -612.404.702

    Kristály: -185.764.264

    Deutérium: -26.046.816

    A védő(k) összesen 824.215.782 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • csak rájöttetek, hogy folyamatos nyomás alatt kell tartani az ellenfelet nem pedig a nagy durranásra várni

    többen vagytok valaki csak ráér valamelyik/minden napszakban egy kiruccanásra


    de nem szurkolok senkinek .....

  • Mit tudtál te malesde?
    Esélytelen voltál, ha nincsenek a ládák és nincs a tiltásom soha a közelembe sem jutsz ;)


    Te vagy az aki állandóan bolygót farmolsz!!! és villogsz vele hogy te vagy a fény lovagja aki ilyet soha nem tesz :D
    Fogalmas sincs mit írt Gagarin!

    A csata Profitos?
    Úgy tűnik hogy az, játszottál, csatáztál szép, de ne magyarázd már meg hogy profitos is.
    Sima rombolás, amivel a világon nincs semmi baj nem is zavarna, ha.
    Nem azt olvasnám mindenhol tőled hogy te ilyet soha nem teszel és mekkora aljas rohadék az aki ilyen formán játszik :D

    Amúgy elég kövér ez a cp. és hívogató , túl sok a naphold túl sok a szállító és kevés Plazma.
    A hajóknak dolgozni kell különben nincs értelmük.
    Szóval Gratula! ;)


    Csak az álszentség az ami zavaró itt.





    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • nem is voltàl tiltva soha csak annyira féltél hogy v-be menekültél a pakkozás túl van màr tárgyalva ursan nem is basztattam hosszú ideje mert minek erre kaptam tőle bolygofarmot ezt meghàlàltam neki Ja és igen hozzàd meg annyit hogy aki 30-50 millákat hagy a kolojàn flottával méghozzà ne csodálkozzon hogy elmegyek érte ha nem lenne ennyire tenyérbe mászó okosnak akarok tűnni ezén probàlok prózai lenni stilusod talán nem is lettél volna basztatva kérdezd atlast vele normálisan el lehet beszélgetni nem is csesztetem!!

  • Húúúú, egyszusszal végig olvasni... :D

    nem is voltàl tiltva soha csak annyira féltél hogy v-be menekültél a pakkozás túl van màr tárgyalva ursan nem is basztattam hosszú ideje mert minek erre kaptam tőle bolygofarmot ezt meghàlàltam neki Ja és igen hozzàd meg annyit hogy aki 30-50 millákat hagy a kolojàn flottával méghozzà ne csodálkozzon hogy elmegyek érte ha nem lenne ennyire tenyérbe mászó okosnak akarok tűnni ezén probàlok prózai lenni stilusod talán nem is lettél volna basztatva kérdezd atlast vele normálisan el lehet beszélgetni nem is csesztetem!!


    De most akkor mi van, nem működik a csipogójuk?


    Én az ilyen zúzásokat értelmetlennek tartom, főleg egy régebbi uniban...

    Sokszor egy exp több profitot hoz, mint ez a csata.

    De ki-hogy látja...

    Jó egymást hergelni, csak ne legyen akkor sírás, ha visszanyal a fagyi!

  • neked is ugyan azt tudom mondani mint a védönek másfél honapja felé se néztem max kémkedtem devilék raksizták támadták erre engem farmolt most visszaadtam nem akarok én se értelmetlenül nem is megyek ez van ez a pofon kijárt neki!!

  • jó mali hagyjuk már

    hónapokkal ezelőtt is farmoltad a bolygóit pedig akkor kb kémet se küldött rád.

    amivel nincs is baj, alátok tett, nyilván nyomás alatt kellene tartani csak akkor ne álszenteskedj.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • igen nem álszentség akkor ugy gondoltam én is nem részletezem és nem bizonygatom hogy miért álltam le vele nem nagyon érdekel elmondtam neki is ha támad támadok mig békén van hagyva a termelésem nem fogom basztatni! ennyi nekem ilyen civakodáshoz már nem sok kedvem van!

  • mi ez a felesleges szájtépés volt félmilla profit, csinálni kell belőle naponta húszat az kettő milliárd - egy nagy durranást napokig, hetekig terveztek vagy persze véletlenül is beeshet ...


    a támadó/k/ tegyék a dolgukat és menjenek ( ne szabadkozzanak) 20x a védő/k/ pedig tegyenek meg mindent, hogy ne sikerüljön .....


    akik pedig nem játszanak az adott uniban nem szívják az ottani levegőt csak áthallásosan ismerik az ottani létet azok nem értem miért példálóznak egy adott (bármely) játékos másik uniban tett vagy nem tett viselt dolgaival - ez egy felesleges sárdobálás


    mindenki játszon szépen a saját homokozójában vagy szemétdobján kinek melyik szimpatikusabb és ott tudományoskodjon mert ez így tényleg szappanoperás Gullcsi után szabadon :thumbsup: