Sötét Anyag a DF-ben de nem szedhető be

  • hát.. kérdezd meg Xeth-et, h hol voltak a többi arany DF-ek.. őt ismerve mindet beszedte :D


    Hát mikor én beszedtem akkor ha meg találtam az elsőt akkor utána 180 volt a következőbbe. :D csak én voltam fent ha minden igaz több mint 3 órán keresztül így kétlem hogy bármit be tudott volna szedni :D

  • Függ az univerzum sűrűnlakottságától is a sötét df-ek sűrűsége.

    Nem gyakran van ilyen event, de általában októberben gazdagabb eventek szoktak lenni, az OGame ugyanis ilyenkor ünnepli a szülinapját. (Ha jól emlékszem.)

  • képletre rákérdeztem, mondjuk az időre nem.. nem mintha sok választ kaptam volna.. :D


    orgról ennyi jött:

    - 40 rendszerenként vannak, és naponta kétszer frissülnek.

    - általában reggel 7 óra körül, majd 19 óra körül +-1 óra körül

    az esti frissülés 100 rendstószerekre rakta.. ahol szedem mint állat:

    1:78

    1:178

    1:278

    1:378

    1:478


    2:80

    2:180

    2:280

    2:380

    2:480


    3:81

    3:181


    és így tovább.. :)

  • hát.. kérdezd meg Xeth-et, h hol voltak a többi arany DF-ek.. őt ismerve mindet beszedte :D

    Xeth megpróbálta mindet beszedni, de megtréfálták a szemetesek... :dash: az idei SA-vágtát Puskás nyerte, nekem fizetnem kell a huszár címért. :S

    Nálunk amúgy valóban 180 hely volt a difi, ami nem csak egy galaxison belül működik, hanem a galaxisokon is átível, így elég volt az elsőt megtalálni az egyesben.

  • Xeth megpróbálta mindet beszedni, de megtréfálták a szemetesek... :dash: az idei SA-vágtát Puskás nyerte, nekem fizetnem kell a huszár címért. :S

    Nálunk amúgy valóban 180 hely volt a difi, ami nem csak egy galaxison belül működik, hanem a galaxisokon is átível, így elég volt az elsőt megtalálni az egyesben.

    Igen, a sok döglött uni... én még emlékszem arra, mikor német Elektra szerveren 10.000+ acc között volt ugyanez 4 mezőnként egy df-el... és a németeket nem érdekelte :D naggyon király volt.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.