Szavazás?

  • Üdv kérdésem a nagyrabecsült Teamhez szolna!!!

    Mégis mi a fenére várunk az összes szerver legtöbb játékosa hallatta a hangját!!

    Meddig kell várni az éles szavazásra vagy hgy a legtöbbet kapot szavazatok érvénybe lépjenek???

    Kezdem azt hinni hogy dobtatok 1 csontot hogy a nép végre befogja de eszetek ágában sincs a változtatás!!!

    Szeretnék illetve szeretnénk választ kapni illetve pontos dátumot tudtommal nem nagy bravur ezt megtenni csak neki kell kezdeni az illetékesnek!!!!!

  • Kedves Játékosok!

    Kérlek legyetek türelemmel... A fórumon csak amolyan vélemény kérés volt nem szavazás. A játékon belül lesz majd szavazás ezekről, ha a GF úgy akarja és akkor amikor úgy akarja. A fórumos véleménykérés azért volt, hogy milyen paramétereket szeretnének a játékosok, hogy ha lehetséges akkor azok kerüljenek majd bele egy esedékes rendes ingame szavazásba.

    És annak a szavazásnak is a végeredménye nem biztos, hogy az itteni hangot fogja követni. Ráadásul 80%-os többség kell mint tudjuk minden változtatáshoz. Szóval mindenképpen és minden téren türelemmel legyünk...

  • ez igy elég érdekes na mindegy megint várjunk a sorunkra csak ugye hogy 1 klisével éljek az idö pénz és nagyon sokan vagyunk úgy hogy kezd elég lenni a töketlenségböl ami itt folyik már bocsi a szóhasználatért!! Lorovusnak biztos vannak közvetlenebb kapcsolatai a gf-hez nem venne el sok idöt szerintem töle ha betelefonálna a központba pl valahogy igy

    Hali fönök figyi már magyar szerverekre nem nagyon van összevonásrol hír engedelmeddel változtatnánk az uni beállitásokon hogy legalább kicsit javuljon a játék élmény esetlegesen elhalgassanak az összevonásért könyörgö hangok!!

    Nem látom akadályát miért ne engedné ezt meg a gf 1 ilyen kis létszámmal müködö országban!!

    Hozzáteszem gazdaságilag is tuti meg érné a gf-nek hisz gondoljunk bele pl ott van fidis 6-os eco megkapja a 8-at és jőn pl a gondolat hogy u már nem 400 millát ad 1 pakk hanem 550-et akkor bevásárlok!!

    Röviden tömören fel kéne venni a telefont és közvetlenül az ezért feleslös részlegtöl erre engedélyt kérni nem hiszem hogy annyira agyon lenne bonyolitva ez a folyamat! Mind gazdaságilag mind az elégedetség miatt megéri a GF-nek igy én speciel akadályát sem látom!


    Végezetül bocs ha nyers voltam de általában ha valami ilyen nyögvenyelösen megy más területeken ott a vezetök feje elöbb utobb lehullik!!

  • Ahogy Gurat is írta, türelem. Attól, h az első pár nap alatt szavaztatok, nem azt jelenti, h azonnal mehet is ki élesbe.. még a napokban is jöttek vélemények, gondolatok.


    Összegzésre kerülnek, aztán úgy fog kimenni majd élesbe. S még így se biztos, h az lesz, amit itt páran akartak..


    üdv, T.

  • Ez a vélemeny keresek is teljesen fleslegesek voltak .. csak megy vele az idö . elörebb meg ugy se leszunk vele .

    ha majd ti eldöntitek mit kaphatnak meg az unik :)


    siman mehetnenek a szavazasok kikuldese ..a megadott leg jobb-meg a leg rosszabb lehetöseg beallitasokkal ..aztan majd valasztanak a jatekosok amit akarnak



    kb 1 napos törtenet lenne . az egesz ..

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • pont ezaz elmegy idöhuzásnak de másra nem jó már szinte szánalmas amit müvel a team


    Úgy látom te is a fél éves tiltásra pályázol fórumon, ha így haladsz meg lesz hamar.

    Ha csak a team-et tudod szapulni, és a közösséget uszítani, akkor inkább ne is írj.. ennek semmi értelme.

    Legközelebb nem leszek elnéző.

    Erick144

  • Nagyon gyorsan be lehet ám ezt a fajta stílust fejezni :) Ha nem megy, segítünk :)


    fantom, nem az lesz beállítva, amit a team akar, hanem amit Ti ( esetünkben a játékosok ) megszavaznak, illetve megfelelő arányú szavazatot kap valamelyik beállítási lehetőség.

  • Szerintem azért idegeskedik mindenki, mert nem látják, hallják, vagy más módon tapasztalják a háttérben zajló munkálatokat, ami nyilván már rengeteg munkaórát energiát felemésztett és fel is fog szerintem még. Hogy áll a dolog? mi volt az utlsó mozanat? Mi volt rá a válasz? Csak néhány azon kulisszatitkok közül, amik megválaszolása szerintem mérsékelné az indulatokat.


    ui.: Én nem láttam stílusbeli problémát senkinél, pusztán a kérdések illetve kérések rosszul fogalmazottak... (A hiba az ön készülékében van) :rofl:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • ui.: Én nem láttam stílusbeli problémát senkinél, pusztán a kérdések illetve kérések rosszul fogalmazottak... (A hiba az ön készülékében van)


    Minden bizonnyal nálunk van a hiba.. ;)


    amikor minden összesítve lesz, akkor ki lesz rakva élesben.. még mindig jönnek a javaslatok egyébként..

  • Örülök neki, hogy sikeresen kiragadtad a lényegét a mondandómnak. Valakit csak azért megszólni, mert nem tudja mi zajlik a háttérben, nem kifejezetten illő dolog.

    Minden szó, minden tett a saját megalkotóját minősíti.


    Vagy is fogalmazhatok így is:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”


    Nem mellesleg egy rövidke összefoglalót szívesen látnék én is, az utóbbi történésekről, az üggyel kapcsolatban. :phatgrin:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”


  • Örülök, h örülsz :) a provokálást örömmel venném, ha nem vennéd a mondanivalódba, sokkal jobban nézne ki.. ;) mindazonáltal, aki más szemében a szálkát, stb-stb..


    rövidke összefoglaló? jelenleg várjuk, h érkezik-e még bárkitől is szavazat / javaslat, azután összesítésre kerülnek a javaslatok a jelenlegi beállításokkal együtt.. s ahhoz képest vagy épp azokat kirakja az illetékes egy körüzenet formájában szavazásra.. amelyre az eddigiek alapján két hét lesz adva, s ott, Gurat által leírt folyamat valósul meg :)

  • Nagyon gyorsan be lehet ám ezt a fajta stílust fejezni :) Ha nem megy, segítünk :)


    fantom, nem az lesz beállítva, amit a team akar, hanem amit Ti ( esetünkben a játékosok ) megszavaznak, illetve megfelelő arányú szavazatot kap valamelyik beállítási lehetőség.

    Remelhetöleg igy lesz ..

    azert arra is kivancsi lennek kik szavazhatnak . mert vannak uj regisztralok itt -ott remelem legalabb 3-5 honapos AKTIV jatekos szavazhat CSAK .. es azok az uj kamu acctok meg NEM


    leirhatnad valaszban kik szavazhatnak majd . köszönöm

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • Remelhetöleg igy lesz ..

    azert arra is kivancsi lennek kik szavazhatnak . mert vannak uj regisztralok itt -ott remelem legalabb 3-5 honapos AKTIV jatekos szavazhat CSAK .. es azok az uj kamu acctok meg NEM


    leirhatnad valaszban kik szavazhatnak majd . köszönöm


    Legjobb emlekeim szerint az ujonnan regisztralok nem szavazhattak, de ennek utana kell kerdezzek.


    A heten osszesitjuk az adatokat es velhetoen jovo heten elesbe kerul a szavazas.

  • Legjobb emlekeim szerint az ujonnan regisztralok nem szavazhattak, de ennek utana kell kerdezzek.


    A heten osszesitjuk az adatokat es velhetoen jovo heten elesbe kerul a szavazas.

    Pontosan kiknek van szavazati joguk ez erdekelne .. pl. több mint 1 eves acct ami 2x is inaktiv volt idaig ..aktiv összesen nem volt 1 honapot ..az is valamikor 1 evel ezelött .. jo lenne ha lenne valami szures a szavazati jogokat illetöen ..ne ezek a jatekosok döntsenek mar ..föleg hogy szarnak jatszani ..a visszalepes is 1 ertelmu ..jo lesz.......i azt a 2 hatekost ..mert ugye ha 80% t9bbseg kel 2-1 nel nincs meg :))


    jo lenne ha lenne legalabb idö limit aktiv folyamatos 3 honap jateknak a szavazas jogahoz vagy valami ertelmes kikötes


    gondolom masokat is erdekelne pontosan kik szavazhatnak

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von fantom111 ()

  • Legjobb emlekeim szerint az ujonnan regisztralok nem szavazhattak, de ennek utana kell kerdezzek.


    A heten osszesitjuk az adatokat es velhetoen jovo heten elesbe kerul a szavazas.

    jó lenne ha legalább 6 hónapnál régebbi accok szavazhatnának, ne pár jött mentre legyen bízva a dolog

  • Mivel loro a coma így ő bármikor tud beállítást cserélni.

    A kérdés annyi lenne megint az lessz, hogy ha nem. 80% szavaz ugyan arra akkor nem lessz csere?

  • Mivel loro a coma így ő bármikor tud beállítást cserélni.

    A kérdés annyi lenne megint az lessz, hogy ha nem. 80% szavaz ugyan arra akkor nem lessz csere?


    Persze. Barmikor. :rofl:


    Nem egeszen 80% ( kevesebb ), de egyebkent igen. Nemzetkozi szabalyozas van ra, nem terunk el tole. Itt sem.