Interjú Soldierrel - Vélemények

  • Sziasztok! Rosszul formáztam a szöveget, ezért ez kimaradt:


    Ovanlord 2?

    Isten ments, hogy engem egy Ovenlordhoz hasonlítsanak.

    Nem tudtam, hogy ő mit tevékenykedett, őszintén nem is érdekel.

    Ő is ilyesmi volt, csak rettentő nagy arccal <---- ezt én írtam, nem Soldier válasza


    *modositva

    udv, T.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Sziasztok, tényleg jó lett az interju. Főleg hogy ilyen kitartó két barát még mindig együtt szeli a hideg Galaxisokat, és ekkora csatákat hoznak létre. Mondjuk a kezdeti csalásoknak nem örülök, gondolom anno mások sem, de a mostani interjunál is megütötte pár sor a szemem:


    "Persze, nem volt más lehetőség vakiból figyeltük.

    Aztán láttuk, hogy off, kijöttünk, indultak a kolónia hajók. "


    Ezt hogy kell csinálni:?: Nekem soha nem engedi vakiban ezt az opciót :/ . Nem kötözködni szeretnék, tényleg jó lett az interjú, és gratulálok még egyszer a sikerhez:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • "Persze, nem volt más lehetőség vakiból figyeltük.

    Aztán láttuk, hogy off, kijöttünk, indultak a kolónia hajók. "


    Ezt hogy kell csinálni:?: Nekem soha nem engedi vakiban ezt az opciót :/ . Nem kötözködni szeretnék, tényleg jó lett az interjú, és gratulálok még egyszer a sikerhez:!:

    Hát nem nagy kunszt.. :)


    Az aktivitást figyelhette más is akár.. az üzenetek meg még a játékban is átmennek.. Nem beszélve az egyéb kommunikációs csatornákon..


    idézet a költőtől: "Xeth, aki egy időben rendszeresen a szemünk volt"


    kb ennyi lehet a titok.. :lol:

  • Semmiképp sem szeretnék más tollával ékeskedni, az "egy időben" az nem a mostani akció alatt volt. :) Ettől függetlenül ez lesz a titok nyitja, de nem az enyém az érdem.


    Az interjú egyébként jó lett, most már lehet félnivalója az Ursás SA-különítménynek ÖV után! ;)

  • Semmiképp sem szeretnék más tollával ékeskedni, az "egy időben" az nem a mostani akció alatt volt. :) Ettől függetlenül ez lesz a titok nyitja, de nem az enyém az érdem.


    Az interjú egyébként jó lett, most már lehet félnivalója az Ursás SA-különítménynek ÖV után! ;)

    Csak a megoldást vázoltam.. :) Értő olvasással a csata felvezetésnél világosan látszik, hogy nem mostanra nevesítettek.. 8)

  • Ha egy ilyen régi játékosnak el kéne magyaráznom mindent, akkor nem lenne újdonság, amivel megtudod lepni az ellent.
    Hiszek még egy összevonásban, majd akkor bevetjük minden tudásunk. :beer:

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Egészen jó lett az interjú. Érdekes belelátni ki milyen megoldásokat alkalmaz egy-egy csata kivitelezéséhez. Szívesen olvasnék még hasonlókat akár korábbi csatákról is. Persze nem minden titkot kiadva. :)

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Ha egy ilyen régi játékosnak el kéne magyaráznom mindent, akkor nem lenne újdonság, amivel megtudod lepni az ellent.
    Hiszek még egy összevonásban, majd akkor bevetjük minden tudásunk. :beer:

    Hi, természetesen nem kell magyarázkodni, ez csak az interjúban egy feldobott labda volt, kiszúrtam, és lecsaptam - amolyan kis szőrözés lett volna 8o :!: De mindenféleképpen új stratégia, míg az ellen elkényelmesedik, ti ugrásra készen várjátok a parancsot, és a megfelelő időben startoltok - de a szemetek másvalaki . Élve a játék adta lehetőségekkel, plusz egy kis szerencse - de az minden csatához kell:!:

    Összevonás. Amikor ezt olvasom, olyan, mint amikor ez emberek várták a messiást, éjt-nappallá téve, de egyszer csak meghaltak. Nos, remélem erre nem várunk annyit, viszont ha néha megemlítjük, nem felejtődik el a gondolat, hogy egyszer már volt ilyen :S . Az pedig jó móka lenne biztosan.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]