[Ö: 809.133.000] Raizen [DarkSide] vs. Gullcsi [-RA-] (T: 1.750.000, V: 807.383.000)

  • Hali mindenki!


    Nincs is jobb dolog, mint éjjel fent lenni. Már csak azért mert ilyenkor találkozik az ember a világ másik oldalával is... Na meg néha adódik egy kisebb csata is. :rofl:

    A becsületes megtaláló Malesde, én csak a behajtó voltam, innen is köszi a tippet!

    Valószínűleg a védő kellemesen aludta álmát, esetleg a csattanásra átfordulhatott a másik felére, de ez nem változtat azon, hogy az út zavartalan, vagyis inkább eseménytelen volt. Talán a felkészületlenség volt a legnagyobb kihívás. Az üzemanyag nem terem minden fán (sajnos), ha meg mégis, az én bolygóim klímáját nem kedvelik ezek a mesebeli növények, szóval mire beszereztem, több idő ment el, mint magával a csatával. Farm körre nem volt szükség, ugyanis a mindenható rendszer megjegyezte a védő előéletét, sok rossz pontot szerzett nála, így elsőre elhozhattam mindent.

    Mielőbbi pótlást a védőnek!


    Ezen az időponton (14-09-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Raizen [DarkSide]

    ________________________________________________


    Romboló 100.000

    _________________________________________


    Védő Gullcsi [-RA-]

    ________________________________________________


    Kis szállító 6.954

    Nagy Szállító 28.442

    Könnyű Harcos 77

    Nehéz Harcos 7.314

    Cirkáló 127

    Csatahajó 14

    Szemetesek 100

    Kémszonda 36.155

    Crawler 1.165

    Pathfinder 325

    Rakéta kilövő 99.109

    Nehéz lézer 1.070

    Gauss ágyú 243

    Ion ágyú 106

    Plazmatorony 690

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Raizen [DarkSide]

    ________________________________________________


    Romboló 99.986 ( -14 )

    _________________________________________


    Védő Gullcsi [-RA-]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    35.645.381 Fém, 7.029.461 Kristály és 6.745.999 Deutérium


    A támadó összesen 1.750.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 807.383.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 71.584.500 fém és 77.895.600 kristály lebeg.

    A támadó 49.420.841 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 106.389.881

    Kristály: 84.225.061

    Deutérium: 6.535.999

    A támadó(k) nyeresége 197.150.941 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -518.008.381

    Kristály: -306.644.461

    Deutérium: -32.150.999

    A védő(k) összesen 856.803.841 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Nade ilyet írni :D

    Én komolyan azt hittem, hogy Malesde jött el... aztán kicsit jobban megnéztem... ehhh a szomszéd hozott fánkot, sütit és pálinkát! Aztán vitte a mozdíthatót :D

    Itt is grat!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • +Nincs is jobb dolog, mint éjjel fent lenni "

    éjjel és utána hajnalba és másnapba nyúlóan csak akkor valójában élvezetes fent lenni és élni ha megéljük az életet megfelelő környezetben megfelelő társaságban - dolgoztam és éltem a nap 24 órájában uh van némi fogalmam róla .....


    de hazudnék ha én korábban nem élveztem volna az ogame éjszakai világát


    jó kis 1x farmkör volt ( valóban büntetik a gonosz játékosok működését, én nyilván nem voltam haramia tehát a védőhöz viszonyítottan jó fiú vagyok ) benézte a fő diplomatematikus "EXFRD" -em .....


    gondolom most már kényszerű az FS is, tehát van amikor a taktikus játékos el vagy túltaktikázza magát :)


    én személy szerint szeretnék látni egy Gullcsi flotta temetést uh hajrá akárki - természetesen ha az EXFRD lesz ügyesebb gratulálok


    könnyed profitos csata mindkét részesnek gratulálok és gondolom tudják értelmezni miként :thumbsup: