.Hu Top 1 csatához hozzászólások

  • Gondoltam megvárom a komment szekció lenyugvását és csak azután írok.

    A csata nagyon szép, ha csak a felszínét nézegetjük, egyébiránt óriásit durrant, öröm látni. Költsétek egészséggel a profitot.

    Ugyanakkor ahogy lapozom végig a három oldalt sajnos jó néhány sütnivaló nélkül ellőtt kommentet látok.. persze emberek vagyunk, de azért ennyire ne legyünk alacsonyak.
    Megértem azokat az egyéneket akik ezeket a szövegeket írták és azokat is, akik roppant mód örülnek, hogy ez a csata létrejött. Egy részük tudatlan, más részük pedig minden bizonnyal csakis a vesztes oldalon szerepelt eddig vagy éppen szerepelt volna a jövőben akár ellenem, akár más csatában, azaz nem sikeresek, és az ilyen esetek mindig boldogságot okoznak a lelküknek, ugyanis kevesebb olyan koponya van így, aki a játékban kisebb vagy akár végzetes sebet ejthet az egzisztenciájukon.

    A pozitív hozzászólásokat vagy jó kívánságokat köszönöm azoktól, akik azt megtették.

    Túl sok gratulációt a csatához nem nyújthatok és azt is megértem, hogy semmi szükségetek rá. Nyilvánvalóan mindenki más szintet képvisel, ezért mindenki más dolognak képes örülni... mint például most én még ennek is örülök, mert az vált számomra világossá, hogy a köztünk utoljára lefutott csatát, ami ide kitételre került, is elvesztettétek. Ami nem működik azt nem szabad erőltetni. Megértem, hogy kompenzálni kell valamivel, de azért ez humorosan erős volt. Vakációban kellett volna maradnotok, ha már kétszer is beaktiváltátok 1 hét alatt annak érdekében, hogy nehogy valamilyen kárt szenvedjetek el ellenem és vártátok a pillanatot mikor lehet kijönni. Számomra ez már annyira vicces volt, hogy már-már tényleg hagytam, hogy ez a csata megtörténjen, nem voltam eltelve magammal, hogy úgysem kapok támadást, aki ezt hiszi az téved. Jól tudtam, hogy autó árakkal dolgoztok a játékban és még tettetek is hozzá busásan azon kívül amit megláttam. Viszont ez nem értékelhető. Értem én, hogy az üzemeltető erre lehetőséget ad, töltsetek fel 500-600-700 ezer forintot nyugodtan, de ne adjuk elő az ebből fakadó eredményt egy világot megdöntő sikernek. Micsoda csata, micsoda bosszú, Herceg megérdemelte. Herceg már nagyon nagyokat vigyorgott a szenvedéseken, ami itt ment. Előtte azért még egyszer leszedtem Enko-t, mert nagyon jó játékos, a társaitokat úgyszintén egyszer- kétszer- többször... Titeket pedig nyilván megvédett a vakáció mód talán háromszor is, ez valahogy nem került bele a szövegbe. Bár ahogy ezt az anyagi bravúrt nézem, ha támadtam volna is pontosan ilyen védekezési mechanizmust villantottatok volna, amilyet a támadáshoz lefolytattatok. A játékban tehát manapság sem védekezni sem támadni nem lehet, mert megy a pénz és elesik a flotta. Nevetve, mások helyett is elszégyelve már majdnem lenyomtam a Vakáció gombot én is, gondoltam ilyen a világon nem létezik. De kíváncsi voltam mi történik, inkább nem szaladtam el. Ha pénzzel játszunk, akkor játszunk azzal, de ez innentől kezdve már poénná vált és ez nem válik valódi értékké, plusz a játék is teljesen értelmetlen onnantól kezdve, ahogy ez a lehetőség bekerült. Nem nagyon értem a GF-et, persze nyilván ők örülnek az ilyen kompenzáló embereknek. Aki túl sokat veszít, ideges lesz, ég a vágytól, az előkapar valahonnan egy adag pénzt és feltölti. Dicsőség, tudás.. Szóval Soldier neked külön gratulálok, egyetlen pukkanást csináltál a sikertelen és valós szabálypontokat sértő játék karriered után, azt is értelmetlen mennyiségű pénzből. Ezzel együtt nagyon nagy mínuszban vagy, mert ott vannak még a múltban előtt töltéseid és a panziós account eladásod, bár ezek nyilvánvalóan nagyon eltörpülnek a most történt befeszülésedhez. Kérlek tanulj meg jól játszani te is és a nulla haderőből ne vásárolj dobogós pontszámú flottát, mert az olyan, mintha ott sem lenne, még mindig nagyon gyenge játékosnak számítasz. Ragnár legalább felépített valamit veled szemben, 1 sört ő megérdemel...
    Szóval bocs, de ismét nem én veszítettem, hanem az ellenfél. Mosolyogva, örömökben, győztesen szabadítottatok fel nekem egy kis szabadidőt, amit mostanában a Rigel szerverre szántam. Az aktívságom pedig ne furcsáljátok ennyire. Nem hiszem magyarázkodnom kellene miért tudok aktív lenni, azt elegendő nekem ismernem és ami egyelőre még nem tiltott valamint nem is lesz az. Pihentem ahhoz eleget, hogy rátok és egyéb dolgaimra figyelni tudjak.

    Enko...
    Látom vártad, hogy kommentelj, első lettél. Gratulálok neked. Az írásod hasonlít arra a játékban gyakorolt hozzáállásodra, formádra, tudásodra, amivel gyakran szembesültünk. Az, hogy én eltakarodok a szerverről, ahogy írtad is, igen, az egy opció. De hadd hívjam fel a figyelmed arra, hogy ha megtekintelek a toplistán, igazából nem nagyon értem a megnyilvánulásaid. A játékban mostanában sok jót nem tudsz felmutatni, csak három vesztes csatát, amiből mindhárom jogszerűen elszenvedett vereség, nem FS-eltél, szomorú, még ki sem tettem fórumra.... Azért remélem fel bírsz állni még, én tényleg drukkolok neked. Most nyugodtan rabolhatod az inaktívokat alattam, amikor nem figyelek. Természetesen amikor társak voltunk is pontosan ugyanezt csináltad, amikor tele volt az univerzum inaktívokkal, de te a társaidét viszed, ami ugyanúgy tőled messze van, mert az zöldebb. Hátrányba hozva azzal minket, akik értelmes játékot folytatnak. Pontosan a játékmódod vitt téged oda, ahol most tartasz.. erre én nem lennék büszke, javaslom neked a vakációt.
    Nagyot csalódtam bennetek. Nyilván nem csak te hoztad hátrányba a társaidat, hanem a szövetség többi tagja is, akik büszkeségből játékban vannak, miközben folyamatosan csak farmnak nézik őket. Játszani olyan szerveren illik, ami megy, ahol pedig ütnek ott menjünk V-be, mert a társunk akinek értelmes hadereje van csökken az ellenféllel szemben, akit tápoltok. Sosem foglalkoztunk egymással és ennek főleg ti vagytok a megtestesítői. A következményeket pedig viselni kell. A bosszúhoz hajók kellettek volna, de minden kimaradó félről leütésre került, ahogy rólad is, a viking oldal pedig bevásárolt. Nem tudom például te milyen jó érzést tudtál volna társítani az elrepülésedhez velük, amikor mindketten tudjuk, hogy hajód nincs, erre nem szánnál, míg ők szántak. Én nem lennék túl büszke, ha hívnék egy embert magam mellé, aki feltölt 1-2 millió forintot, hogy aztán flottát húzva belőle harcoljak mellette úgy, hogy nekem nincs semmim. Te maradj az épületek húzásánál és ne gondolj ilyen dolgokra, nincs flottád és nem is nagyon volt sosem. Gandalf legalább adott bele némi sötétet múltkor, de sajnos pórul járt ő is. Ha te is megpróbálod, akkor visszajöhet némi hadipont rád, úgy már nem lennék képes téged újra legyőzni. Nekem meg több sütnivalóm van annál, hogy temérdek pénzzel játsszak. Inkább értelmet viszek bele, ami a valódi játék - ezzel szemben ti előnyt élveztek!


    Tehát a játék most úgy néz ki, ha fellép valaki, aki elég őrült, hogy szánjon rá, az csinál egy magyar Ogame Top1 flottát, kicsit játszik és nyert. Ez értelmetlen, pont ezért veszti értelmét minden olyan csata, ami pénzből vásárolt haderőből keletkezik. Ez általánosan vonatkozik minden olyan játékos megmozdulására, akik pénzben látták a flottát. Persze örüljetek neki nyugodtan.. de valójában nem értetek el vele semmit. Felér egy vesztes oldallal, érezzétek át, emellett annyira örömre derítő részemről.

    Még egyszer jó költekezést kívánok és tényleg nagyszerű csatákat.

    Szép estét.

  • Áve!

    Nem ismerjük egymást szerintem Kis herceg, ezért is pártatlan vagyok. Egy biztos, azért neked is nehéz elhagynod ezt a game-t. Viszont pár dologban szerintem tévedsz.


    1.: Ezt a sötét anyagos magyarázkodást nem most kellene előadni, hanem akkor kellett volna, amikor behozták. Akkor lehetett volna törölni, örök V-ni, stb ... holott szinte minden TOP játékos használja. Ki kevesebbet, ki többet. Innentől nincs kivétel sem, mindenhol más a mérce. Ráadásul ez a téma annál jön elő, aki a vesztes oldalon áll - észrevetted:?:

    2.: Az hogy Enko örül a sikernek, teljesen érthető, akármilyen játékos is. Mindig is erről szólt a játék, gondolom emlékszel, amikor a sértett személyek még be is csatlakoztak akár 1 kémmel. Így adva jelét múltbéli sérelmei miatt. Ezért sem kell megdorgálni senkit, elvégre még mindig egy játék.

    3.: A nagy csatákat elismerve elköszönni mindig nagyobb erény /akárhogy is zajlott, persze a szabályoknak megfelelően/. V, nem V, megint V, miért baj ez:?: Nem pozitív beállítani egy csatát, hogy "Számomra ez már annyira vicces volt, hogy már-már tényleg hagytam, hogy ez a csata megtörténjen,". Nem is tudom, de talán emeltebb fővel elköszönni, nehéz, de az az igazi:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • zártam..


    a maradékot még átraktam, elnézést a csúszásért..



    Soldi3r kérésére nyitva! (résztvevő)

    Bárki más hozzászólása, figyelmeztetést von maga után.

    Csak kulturáltan Soldi3r.

    Erick144

  • Kedves Herceg vagy Kismester! (Igazából mindegy, egy kutya.... tartja a mondás.)



    "Ami nem működik azt nem szabad erőltetni. Megértem, hogy kompenzálni kell valamivel, de azért ez humorosan erős volt. Vakációban kellett volna maradnotok, ha már kétszer is beaktiváltátok 1 hét alatt annak érdekében, hogy nehogy valamilyen kárt szenvedjetek el ellenem és vártátok a pillanatot mikor lehet kijönni."

    Igenis működött, éppen-hogy megúsztad első alkalommal.
    Utána azért kellett vakációba mennünk,hogy meglepjünk, ahogy látszik sikerült.

    "Számomra ez már annyira vicces volt, hogy már-már tényleg hagytam, hogy ez a csata megtörténjen, nem voltam eltelve magammal, hogy úgysem kapok támadást, aki ezt hiszi az téved. Jól tudtam, hogy autó árakkal dolgoztok a játékban és még tettetek is hozzá busásan azon kívül amit megláttam."


    Pontosan ugyanannyit raktunk hozzá, mint amit láttál, de ez nem változtat azon,hogy ennek tudatában, mint amiket gondolsz...mégse mentél el vakációba, mégse FS-ELTÉL...mégis BEALUDTÁL..
    Konkrétan ezért ütőd egyik szavaddal a másikat, mert igenis elvoltál telve magadtól, és hoppon maradtál. Az utolsó szösszenetet is leszedtük rólad, mire felkeltél hajnali 5 óra környékén.

    " Titeket pedig nyilván megvédett a vakáció mód talán háromszor is, ez valahogy nem került bele a szövegbe."

    Minket nem a vakáció mód mentett meg képzeld, hanem az FS! Ahhoz képest,hogy készültél a kommentedre, nem gondoltad át eléggé.


    "Kérlek tanulj meg jól játszani te is és a nulla haderőből ne vásárolj dobogós pontszámú flottát, mert az olyan, mintha ott sem lenne, még mindig nagyon gyenge játékosnak számítasz."

    És ezt pont az írja, aki account megosztással, egy a saját szövetségeseit hátba-szúró játékossal karöltve játsza itt az észt, meg a nagy játékost.
    Nem egyszer megírtam a többieknek is, és neked is,hogy nem vagy flottás, sosem voltál az, és soha nem is leszel, csak vagy, nézel ki a fejedből. Természetesen kismester intézte helyetted azokat a mutatványkat, amikre te nem lennél képes, ezáltal ő neki kellett megfogalmaznia azt is, amit te csak ide bebiggyesztettél.

    "Az aktívságom pedig ne furcsáljátok ennyire. Nem hiszem magyarázkodnom kellene miért tudok aktív lenni, azt elegendő nekem ismernem és ami egyelőre még nem tiltott valamint nem is lesz az. Pihentem ahhoz eleget, hogy rátok és egyéb dolgaimra figyelni tudjak."

    A többi szerver által látott aktivitásod mindent elárult, nem kell magyarázkodnod. Csak az nem vette észre, aki nem akarta.

    Végezetül, de nem utolsó sorban:

    Nyugodtan elkönyvelheted,hogy elbuktál, mint játékos, egy régi rokonszenves szövetségből is ki-lettél rakva mindenhonnan.
    Fogalmam sincs,hogy ezek után, még hogy akarod egyáltalán elhitetni másokkal,hogy te vagy a legszentebb játékos, holott minden előző lépésetekről tudunk.


    Köszönöm Szépen a Teamnek a segítségét mindentéren.
    Sajnálom,hogy nem került tiltásra Herceg.
    Amennyiben képes lesz folytatni egy ekkora meggondolatlan flotta bennhagyás után a játékot, ám legyen. Szívesen várjuk vissza, bár már egyszer vissza is menekült vakációba.

    Magunknak nagyon szépen köszönöm még-egyszer a csapatmunkát, és a jó együttműködést. A profitot még mindig költjük, köszönjük!

    Soldier


    "Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek! Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek; és amilyen mértékkel mértek, nektek is olyannal mérnek."

    MÁTÉ EVANGÉLIUMA

    7. fejezet

    A képmutató ítélkezés

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

    Einmal editiert, zuletzt von Soldi3r ()