Hydra univerzum beállítások

  • Kedves Játékosok!


    Mivel nagyon úgytűnik hogy az összevonás ismeretlen ideig várat magára, megnyitjuk a lehetőséget arra hogy javasoljatok beállítások változtatását a jelenlegi univerzumokra.

    Amikor a játékba a szavazást elindítjuk, az itt beírt javaslatokat figyelembe vesszük, de kérem senki ne vegye biztosra hogy a beállítás amit kért, megjelenik a szavazásban mint választási lehetőség. A választási lehetőségek függni fognak az adott univerzum jelenlegi beállításaitól és a beadott javaslatoktól.


    Ebbe a témába a Hydra univerumhoz írjatok javaslatokat!

  • Akkor meg is kezdeném a sort. 8x Eco elférne nálunk is. De ami szintem fontosabb lenne az a flotta deu fogyasztása és legalább egy 50% védelem DF. Írhatnék kutatási sebességet is de szerintem nem oszt nem szoroz már, hogy 5év egy asztó vagy csak 3 :D Ha kihagytam valamit akkor a többiek (2-3 ember) úgy is felhozza a dolgot.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • igazaából nem tartom szükségesnek a védelem df-et viszont a 8 eco az jöhet hogy ne maradjunk le a többiektől semilyen hajó speedet nem kell megemelni igy is lehet ütni az embert jó ez a 2 flotta sebesség viszont 2 kutatás sebességgel illene kezdeni valamit legalább 8 sebsebég kellene


    szóval

    economy 7x max (8x) ha muszáj

    fleet speed 2x

    flotta df 70%

    kutatás x8 vagy x16

    védelem df 0%

  • Én a 7-es ecot szívesen tartanám de ha nagyobb lesz engem nem zavar.

    Kutatáson bővel emelnék mert nem tudom mekkora de 8-16-ost megnéznék mert nagyon lassúak kezdenek lenni.

    Sima df maradhat 70(részemről) védelmi df-et szerintem fölösleges lenne.

    Flotta speed is jó a 2-es. Acs maradjon. Deu kompenzáció elférhet ha van rá lehetőség (lefelé vagyis kisebb fogyasztás).

    Én támogatnám ha a szondák vissza kapnák a szállítási kapacitásukat ami régen volt nekik.





    Ha esetleg valamit kihagytam mert most más nem jut eszembe akkor bővítem majd.