Frissítés 8.3.0

  • Kedves Játékosok,


    2021.09.15-én, 10:00-tól az Egyesült Királyság szervereire vezetik be először, majd 13:00-tól mindenhova máshova. A frissítés alatt támadás blokk valószínűsíthetőleg lesz és a frissítés végéig aktív marad ( lehetséges, hogy este 17:00-ig ).

    Megkérek Mindenkit, h figyeljen a flottájára, valamint ha szükségesnek érzi, tegye magát vakációba.


    A publikus teszt szerverekre ez a frissítés szeptember 10-én érkezik.


    A frissítés az alábbiakat tartalmazza:


    - A különböző (bronz, ezüst, arany és platina) szintű „Flottahelyek”, „Expedíciós helyek”, „Bolygómezők” és „Holdmezők” elemek hatása mostantól egyszerre aktív lehet.

    A játékosoknak például lehet holdjuk 20 további mezővel, ha aktiválják a következő mezőket: Bronz Holdmezők (+2), Ezüst Holdmezők (+4), Arany Holdmezők (+6) és Platina Holdmezők (+8).

    A már aktív Flotta- vagy Expedíciós hely elemekkel azonos szintű elemek aktiválása megnöveli azok időtartamát.

    Például, ha a játékos „Bronz expedíciós helyek (1 hét)” elemet aktivál, miközben a „Bronz Expedíciós Helyek (1 hét)” már aktív, az időtartam meghosszabbodik egy héttel összesen két hétre.

    Az új elemviselkedés először a 8.2.0 verzióval lép hatályba, és nem vonatkozik visszamenőleg azokra az elemekre, amelyek az azonos típusú jobb változatok aktiválásával lettek eltávolítva.

    - Hibajavítás: több háttéroptimalizálás történt a játékban.

    - Hibajavítás: a Flottahelyek- és Expedíciós helyek elemek aktiválása ebben a verzióban visszahozza a lejárati dátumukat, ideiglenessé téve azokat.

    - Hibajavítás: nem érheted el a hajóidat, mikor a szimuláció(csata) még folyamatban van a bolygón, ahol állomásoznak a hajóid, hogy elkerüljék a flotta megkettőzését.

    - Hibajavítás: a kémkedési rendszer funkció most ismét megjeleníti a kiküldött kémszondák mennyiségét. Ez is működik minden egyes egymást követő kísérletnél


    --


    English:


    Changelog

    • The effects of items for Fleet Slots, Expedition Slots, Planet Fields and Moon Fields of various levels (bronze, silver, gold and platinum) can now be active simultaneously.
      • Players can, for example, have a moon with 20 additional fields by activating the following fields: Bronze Moon Fields (+2), Silver Moon Fields (+4), Gold Moon Fields (+6) and Platinum Moon Fields (+8).
      • Activating Fleet or Expedition Slot items of the same level of an already active item increases its duration.
      • For example, if a player activates ‘Bronze Expedition Slots (1w)’ while ‘Bronze Expedition Slots (1w)’ is already active, the duration will be extended by a week to a total duration of two weeks.
      • The new item behaviour will first take effect with version 8.2.0 and will not apply retroactively to items that were removed by activating better variants of the same type.
    • Bugfix: several background optimizations have been applied to the game.
    • Bugfix: activating fleetslot and expeditionslot items in this version brings back their their expiration date, making them temporary.
    • Bugfix: you cannot access your ships while combat is still being calculated on the planet they are stationed on as a measure to avoid fleet duplication.
    • Bugfix: the espionage system feature now displays the amount of sent out Espionage Probes again. It also works on each successive attempt again.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2021.09.23-án, csütörtökön érkezik a frissítés az összes ogame szerverre 8.3.0 - pl3 néven.

    Jelenlegi tervek szerint először az UK szerverei és a tesztszerverek kapják meg kb 10:00-kor, majd mindenki más 13:00 körül.


    A frissítés logja szerint némi háttér munkákat tartalmaz, valamint új bannereket.


    Mint mindig, így most is előfordulhatnak támadás- és flottalogok, kérünk mindenkit, h figyelje a flottáit.


    üdv, T.