profitos gyöngyszem [Ö: 78.348.347.500] the great pretender [2guns] vs. Sicario [DarkSide] (T: 60.052.000, V: 78.288.295.500)

  • tudod sici mivel mindent megdumálunk, egyeztetünk hogy ha esetleg valamire nemgondoltam volna tywin mester rámkoppintson, de mostanság inkább csak dícsér és nem dorgál.

    de megint jöhettek a vádaskodással más nemnagyon megy.

    feltettem a kérdést neki és nem neked !

    Olyan jó higy az egyiknek felteszünk egy kérdést és a másik válaszol …

    Nem fogok jönni a vádaskodással elegem van a nagy arcotokbol !

    Na de én nem offolom a csatát tovább nem azért írtam …

  • mivel 2-en tervelünk ki mindent igy tisztába voltam a dolgokkal, igy miért ne válaszolhatnám meg a felmerülő kérdéseket?

    az h hajókkal nem veszek részt a csatában, nem jelenti azt h semmi közöm az egészhez.

    ha lehozza ilyen minimál bukókkal a csatákat felesleges flottát küldenem csak a bukót növelném.


    csata még mindig szép

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Ettől még téged aláz és farmol librán, hiába vagy 4X annyi ponttal.. :lol:

    Egyébként a csata olyan amilyen.. Szép vagy kevésbé szép, ennyi DS - t megállítani lehetetlen, ha csak a túloldalon nincs

    minimum ennyi.. Nem vagyok tisztában az uni flottáival, de amint látom megérkeztünk egy új fajta hadviseléshez.

    Ilyen csatákat csak nemzetköziben láttam.. :)

    Mi van veled felcsaptál smartax-nak . Kit farmol te Hiszen ott is v-be menekült.


  • nos, azért reagálnék a "hazudozásomra"

    Július 15 1:26:49 kör kémkedtél az után cuccoltam melléd, de szívesen bedobom ogame csoport csetre is képpel! Hogy idejében átlássanak a hazugságaidon!


    RIP KILL[Ö: 3.281.895.000] Devil666 [DarkSide] vs. the great pretender [szputnyi] (T: 291.895.000, V: 2.990.000.000)

    14. Juli 2021



    hát ő tényleg neharagudj, hogy lemertelek kémkedni, miután becuccoltál mellém és jöttél holdat rombolni:D de azért az időrend magáért beszél

    a profit még mindig jólesik.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Na ne már, nem lehetne játékban ezt lejátszani:?: Kicsit tényleg kezd szánalmas lenni ez a gyerekes "ki kémkedett előbb, pénzesbuksza játék". Remélem külföld nem olvassa ezt a "nincs ennyi pénzem" játékra, és a sok más oktalan rágalommal teletűzdelt csata postokat. Égő lenne. Nem Queen az egyetlen SA játékos itt a fórumon, neki is szabad kémkednie, inaktívokat is lefarmolhat, ráadásul még a licit is szabadon üthető 8o . Persze mindenkinek megvan a maga heppje, amiért "most V-be teszlek".


    Nyomjátok a karatét játékban, szívesebben olvasnánk a nagy csatákat. Pláne még ha egy kis csavar is bennük. Sici mindig felépül, vegyél revansot, Queen-nek pedig jó költekezést, és még nagyobb csatákat:!: :thumbsup:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ettől még téged aláz és farmol librán, hiába vagy 4X annyi ponttal.. :lol:

    Egyébként a csata olyan amilyen.. Szép vagy kevésbé szép, ennyi DS - t megállítani lehetetlen, ha csak a túloldalon nincs

    minimum ennyi.. Nem vagyok tisztában az uni flottáival, de amint látom megérkeztünk egy új fajta hadviseléshez.

    Ilyen csatákat csak nemzetköziben láttam.. :)

    Mert 2X bolygót zúzott? 2X1000 Crawlert meg pár épülő hajót? Nagy alázás...

    Padi 5X annyit vert már rajta.


    Mindig ez a fránya SA... Aki megteheti, miért ne használná?

    Elhiszem, hogy idegesítő, én is jobban örülnék egy fix havi előfizetésnek, ahol mindenki egyenlő eséllyel van. De sajnos a GF nem így látja.

    Így ha kell valakinek valami, megveszi. A többiek meg sírnak.


    Bár ilyen FS-nél mindegy... Ha nem egy pénzes flotta, akkor egy másik szedte volna le. Ez a védő hibája volt, tökmindegy, hogy a támadó mennyi pénzt ölt bele!

  • Mi van veled felcsaptál smartax-nak . Kit farmol te Hiszen ott is v-be menekült.

    nem menekültek csak nincs kedvem vergődni veletek ..

    Elmondtam h az élet fontosabb

    Legyszives ne itt kezdjünk egy veszekedni mert elegem van már abból h mindig engem vesztek elő

    Elpofaztam egy pár dolgot társuk tiszteletben a másik csatáját elismertem h nem így kellet volna fs elni fejezetek be mostmár !

    Kosz!

    Normalitás legyen már mindekiben

    Ami az sa t illeti eléggé nagy gebaszban lenne nem egy uni nem egy seggel egyetemben ha tudnék régi stilusban költeni én is

    Mert amennyit költözésre költöttem és azt most Be dobálnam pakokba abból lenne baj nem kevés !

  • Látod, ez a baj.

    Kb 2 hónapja, mikor egy expedes flottádat levertem, még fórumon is írtad, hogy a fő flottádat soha nem kapom el.

    Ennek ellenére mi történt?

    Részemről már sokkal korábbra visszavezethető a dolog. Fél éve kaptl kémet tőlem, mi volt a reakciód? "Ne idegesíts fel, mert pórul jársz...stb"


    Kicsit vissza kéne venni az arcból, ha most nem teheted meg, hogy költs a játékra. Húzd meg magad, maradj csendben, vagy mennj V-be!

    Elkapsz egy kósza flottát, Te vagy az Isten. Ilyenkor meg mindenki rád száll???


    Remélem mindenhol szarrá vernek, és tanulsz egy kis tiszteletet!


    Csata továbbra is szép! Űrdokkot figyelni, ha kijön V-ből!

  • A Qtya sem említette az SA - t, ne legyen üldözési mániátok.. de ha te említetted, lóvé nélkül stabil Top 25 - ös játékos voltál.. :) most Libra Top1, kétszer annyi ponttal, mint a TOP2.. de mint írtam, ezt a témát nem én hoztam elő.. :)

  • Hogy ki vegyen vissza az arcból? Idézek egy általad meghirdetett háborúból:


    "A vesztes szövetség bocsánatot kér a másiktól, és feloszlik. A továbbiakban a vesztes tagok nem lehetnek tagjai semilyen szövetségnek! Névváltás után sem.+


    Ha minden igaz, szövetségben vagy most is.. Legyél már szavahihető.. :lol:


    A csata továbbra is olyan, amilyen.. Sicario elbaxta, hibázott, elismerte, gratulált.. mit vártok még tőle?

    :dash:


  • A Qtya sem említette az SA - t, ne legyen üldözési mániátok.. de ha te említetted, lóvé nélkül stabil Top 25 - ös játékos voltál.. :) most Libra Top1, kétszer annyi ponttal, mint a TOP2.. de mint írtam, ezt a témát nem én hoztam elő.. :)

    Amikor Librát itt hagytad, talán. Azóta cseréltem Acc-ot, a régire max költözésre költöttem.

    És Csabinak 5 milla pontja volt amikor regisztráltam, Neked kb 1 milla. Tehát fél év alatt a 25. hely nem rossz szerintem, 4 hónap csúszással.

    De a SA dolgot nem is Neked írtam, hiszt Te meg sem említetted...


    Hogy ki vegyen vissza az arcból? Idézek egy általad meghirdetett háborúból:


    "A vesztes szövetség bocsánatot kér a másiktól, és feloszlik. A továbbiakban a vesztes tagok nem lehetnek tagjai semilyen szövetségnek! Névváltás után sem.+


    Ha minden igaz, szövetségben vagy most is.. Legyél már szavahihető..


    Az arcoskodás meg a "szavahihetőség" más tészta!

    Én nem ígérgettem, meg fenyegettem meg másokat, hogy én vagyok a legnagyobb játékos,és szétb@szok minenkit.

    Ha az általam kihívott szövetszég tagjainak promlémája lenne ezzel, hogy szövetségben vagyok, kilépek azonnal. Nem gond.

    Attól a barátlista megmarad... Max bukom most a szövetségi bónuszt.


    Sicario elbaxta, hibázott, elismerte, gratulált.. mit vártok még tőle?


    Egy kis alázatot! :DDDDDDD

  • úgy látom tul sokat és a többi résszel is egyet értek!! A háború feltételeit ö szabta és nem is tartotta be na pont emiatt nem szabtam semmi feltételt a fidire hirdetet háborura van 1 vágyam amit lebeszélek az ellenséges szövi vezetöjével nem nagy kérés csak lb fél éve probálom tetö alá hozni de eddig nem mentek bele!!

  • Inhaltsverzeichnis [Verbergen]

    Teljesen kivülállóként (2010.ben törlődött az első és utolsó accom,azt sem tudom mi volt a szerver neve... azóta 2020 december óta játszom) mondom, hogy nagyjából 2 ember szét kapja a teljes top1 szövit, akik bele fáradtak a játékba, vagy már bele " nyugdíjasodtak", esetleg hatalmas arccal vannak itt és azt gondolják hogy ők sérthetetlenek, most valójában nem tudják kezelni a helyzetet... a fórumon dobálóznak mindennel, bug, SA, csalók, akármi indokot lehet itt látni, de olyanról szó sincs, hogy egy 18 tagú top1 szövegtség revansot tudna venni egy 2 tagú "HORDÁN".... Pár hónapja beléptem az fb. messenger csoportba és mást se olvastam, mint hogy itt 20 év tapasztalatos, minden dörzsöltséget ismert top1 szövis játékosok coacholnának új embereket, meg pörögtek a régi sztorik, meg az önfényezés... valamit villantani kéne nyuggerek, mert szét lesztek kapva egyesével.... 666-keményen le lett nyomva, a nagy közellenség...... most kell bizonyítani srácok, hajrá. a csata gyönörú továbbra is!

    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • azt megtanultam ezek szerint te nem!

    Elmondtam hogy ha annyi idom és energiam valamint kedvem lett volna akkor nem ott tartanék libran ahol

    Nem tudom mi a bajod de kezd mostmár elgurulni a gyogyszerem

    Figyelni a dokkot xD

    Ezt a flotat vissza huzom és revans is lesz remélhetőleg

    Ad 2 ha ezzel fel akartok huzni h kijönnek v bol libran nem fogok van attól fontosabb dolgom h a szövid kifingassam..

    Részemről nem szólok hozza többet

  • Grat a csatához :)

    sicario leközelebb jobban fog figyelni :)

    RosszQtya azok közé tartozik akikben meg bízok :)

    Az a háborús sztorit azóta meg dumáltuk és semelyik fél nem nyer rajta ha a Tod feloszlik :)

    sokat dumáltam seldonékal az óta és velük sincs gond ahogy velünk sincs :)

    jó dolog ez hogy itt szidjuk egymást :) meg hogy ki milyen játékos stb.

    Mivel itt majdnem mindenkinek baja van mindenkivel tennék egy javaslatot, a kövi szervere szépen regisztráljunk be mindannyian ne használjunk sa-t és nyerjen jobbik (szövi vagy játékos ) remélem mindenki bene lesz :D