[Ö: 68.946.891.000] the great pretender [szputnyi] vs. Dark Horse [DarkSide] (T: 15.456.093.000, V: 53.490.798.000)

  • gondoltam, nemvégzek félmunkát, és a multkori profitot megtámogatva, húztam egy második kört is. plusz az a deu nálam is jól jön.

    Ezen az időponton (04-08-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó the great pretender [szputnyi]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 4.000

    Nagy Szállító 100.000

    Könnyű Harcos 11.000.000

    Csatacirkáló 348.000

    Reaper 85.000

    _________________________________________


    Védő Dark Horse [DarkSide]

    ________________________________________________


    Kis szállító 139.160

    Nagy Szállító 145.417

    Könnyű Harcos 2.411.903

    Nehéz Harcos 28.392

    Cirkáló 205.070

    Csatahajó 183.695

    Kolóniahajó 10

    Szemetesek 180.683

    Kémszonda 91.891

    Bombázó 6.609

    Romboló 38.344

    Halálcsillag 91

    Csatacirkáló 77.493

    Reaper 37.812

    Pathfinder 45.863

    Rakéta kilövő 74.649

    Könnyű lézer 39.755

    Nehéz lézer 7.728

    Gauss ágyú 4.149

    Ion ágyú 3.933

    Plazmatorony 863

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó the great pretender [szputnyi]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 4.000 ( -0 )

    Nagy Szállító 81.274 ( -18.726 )

    Könnyű Harcos 7.299.846 ( -3.700.154 )

    Csatacirkáló 343.847 ( -4.153 )

    Reaper 84.514 ( -486 )

    _________________________________________


    Védő Dark Horse [DarkSide]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    2.642.602.623 Fém, 973.076.012 Kristály és 7.346.496.196 Deutérium


    A támadó összesen 15.456.093.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 53.490.798.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 11.856.962.098 fém és 5.876.627.003 kristály lebeg.

    A támadó 10.962.174.831 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 3.120.846.721

    Kristály: 2.844.343.015

    Deutérium: 7.274.481.196

    A támadó(k) nyeresége 13.239.670.932 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -34.767.048.123

    Kristály: -18.482.800.512

    Deutérium: -11.203.124.196

    A védő(k) összesen 64.452.972.831 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • ....nah; Hali 'all!


    Ez a csata nem jöhetett volna létre, ha a múltkori előtt nem 5 talicska forint landolt volna a győztes SA vásárlását és a sok-sok szerencsét sem nélkülöző körülmények sokasága és véletlenszerűsége nélkül :D a G****.fos* számláján (lásd 50%-os SA !!!!!.... Húsvétkor, meg Karácsonykor meg 25% XD... stb.)


    A csata szép, eredményes, sikeres! ... de

    (most csúnyát fogok írni, és kérem a Modit, vagy Trockij urat'... hogy tegyen kivételt - észre se vegye....)

    A feldughatnák maguknak mind a seprűnyelet az a sok idióta hülye, aki ezt a programot fejlesztésre hivatkozva, ilyen sikerrel elbaszta!

    Tehát , hogy mindennel foglalkozik itt mindenki, csak azzal nem, hogy a hemzsegő 'BUG-ot kijavítsa.... hogy csak egy pl.: Támadási blokkot nyomnak ránk.... miközben hajóindítási tilalmat állítanak be... temeg hülye játékos told a pénzt a játékba.... jjjjah, hogy nem tudsz FS-elni, mert blokkoltunk.... gyere vissza később... jah, hogy nem tudsz... ááááh, semmi majd majd ha tudsz akkor is jó lesz, ... jah, hogy közben meg leszednek?!

    Áááááh, hááát így jártál 'barátom!


    Szóval valaki felemelhetné már a seggét' és jelezhetné (akinek mondjuk ez lenne a dolga, kötelessége) ennek a sok nagytudásúnak, hogy a játékot "meg kéne csinálni, hogy játszható (is) legyen!

    Halóóóó!

    (remélem meghallották akiknek ez lenne a dolga!)


    A csata még mindig szép, csak savanyú a szöllő!


    Előzményhez nem tudás, hanem csak álmatlan nappalok, éjszakák és 5 talicska pénz kellett, meg baromi sok szerencse... mert sötétség az alapból van!

    (jah, és gondolom a sok klikk miatt inhüvelygyulladásra jegeszsacskó (nem akarok bántani és megsérteni sem senkit.... de azért nah... ez még egy egészséges szervezetnek is becsületére vált volna 23k DS hip-hopp nyersanyaggal)

    Szóval a játék onnantól kezdve már csak pénz kérdése (volt) lett, van!

    Ezt bárki, bármikor megtudja húzni; .... betolsz párszázezret, és már meg is vagy egy fél éjszaka alatt, vagy bármikor!

    (a csaták szépek.... még mindig!)

    :

    A mostani, pedig a 'superül sikerült fejlesztések ékes példája!

    :

    Hajót elküldeni nem tudsz, csak sokadik klikkre!

    hajót elküldeni nem tudsz, kezd eölről a folyamat!

    hajót elküldeni lehet, de nem oda megy ahova akarod!

    Hajót elküldeni nem tudsz, mert szerverhiba van (nem elérhető)

    Kezd újra....

    hajót elküldeni nem tudsz (mert támadási tilalom van - de akkor se tudsz barátságos flottát sem, mert az biztos támadás ami szállítás, begyüjtés, vagy telepítás)

    :


    Én elküldtem a flottát FS-re!

    Még mindig ott kellene lennie a beállítások alapján... de a támadónál vannak a roncsai!

    (a superfejlesztésű újjítások olyan jól sikerültek, hogy a játék másképp gondolta... Én nyugodtam estem be az ágyba éjjel, de reggelre sikerült a játéknak 'ismét' meglepnie! ... önálló életével remélem mindenki boldog!)

    :

    Végezetül, mert soxor nem szoktatok a 'Fórumon látni (főleg nem hozzászólni okos' kommentekhez - gondolom majd most is lesznek, meg jönnek a kárörvendő beszólások - bár én nemhinném, hogy itt bárkit is megbántottam volna valaha is - mert első a becsület és a tisztelet (nálam legalábbis))... a csaták még mindig szépek, ...

    De ez a játék már nem az a játék, sőőőőt, már nem is játék, hanem pénzlehúzás... és ez meglátszik a "Játékosszámból"

    Már rég elment a kedvem tőle, de adtam neki egy új esélyt... aztán még egy újat, amit nem szoktam az életben (de gondoltam, hátha) de igazából már csak az a pár ember tart itt, akit megismertem a sok-sok év során! Tiszteletem Nektek, hogy Ti mág 'bírjátok... de ez így egy (megint csúnyát írok és nem Bannolni kell, hanem jelezni inkább a sok BUG-ot :D)... szóval egy rakás 'fos.... amibe mi 'jmég kitartó játékosok ezért, vagy azért, nap, mint nap beletenyerelünk!

    Szóvaé már csak miattatok itt... a gém, hát arról tudnák még írni pár oldalt milyen 'ganyé lett de nem cseszem el a napomat, napotokat!

    :

    A csata, csaták még mindig szépek(!)

    A körülmények és a végeredmény meg röviden (.... szarból, csak szarvárat lehet építeni)

    SAJNOS!


    További 'sikereket mindenkinek!

    ;-)

  • OFF


    udv,


    1. Az osszes BUG jelentve van, az osszesrol TUDNAK a fejlesztok. Azzal, h nyitok még egyet NEM fog valtozni semmi. Nem mi vagyunk a fejlesztok, nem tudom, h mikor javitjak, nem tudom, h miert igy kellett behozni.


    2. Ha valoban kikuldted, akkor meg lehet jegyet nyitni -mint pl Sheldon- es ha valoban jogos a problemad, akkor még a flottadat is vissza tudjak irni az ismert tenyek miatt.


    3. A tamadas-/mindenfele tiltasrol mi sem kapunk infot max par oraval vagy epp akkor, amikor a frissites tortenik.


    udv, T.

  • Mr. Vastagbuksza újra lecsapott... Szép a csata, valóban. Mondjuk nekem nem tetszik. Nem azért, mert szövetségest és egyben barátot kaptak el, hanem mert szimplán az anyagi lehetőségek miatt valósult meg (+bugok).


    Trockij, ha ennyire nyilvánvaló és itt mindenki előtt be is vallod, hogy igen, létezik, igen, tudunk róla, akkor nagyon remélem, hogy a jegy megírása után bizony visszaállítására kerül a flotta, + kap az elszenvedő 200k sa-t a megalázottság, illetve az elveszett/megcsorbult bizalom pótlása érdekében...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Gyönyörű csata, gratulálok! Meg fingatod a top-okat, jó látni.. Hogy értél el és mit, semmit sem von le a csata értékből, ha azt nem csalással érted el...

    Bárki bármikor vehet SA-t, aki meg teheti. Ha ilyen jól ismerik a bugokat, használja ki az ellenfél is, ilyen egyzerű. Megy a rimánkodás mert a hosszú cici rosszabbik végén vagytok... Ha ti zúztatok be, kaptatok el akárkit bug miatt, milyen szemfüles rafináltak vagytok és a többi, most meg rohadt szar játék..
    Illetve gondolom ti is vettetek már SA-t, vagy használtatok már, de fasza hogy van a játékban ilyen. Most valaki kicsit többet vett, egyből mi a fasznak van ez, így nem fair a játék.. Tudni kéne veszteni....


    Még több ilyet! :thumbsup:


    Trockijről meg le kéne szállni, nem miatta vagytok laposra verve sorjában..


    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • ja a buggról csak annyit

    10óra magasságában kémkedtem marcit, 55perce bent parkolt

    11kor feljött, vissza is kémkedett

    majd éjfélkor elment nyugottan aludni a flottát ott hagyva a holdon

    lehet h volt bug és előbb értek haza a hajók a vártnál nem tudom.

    de aki ilyen figyelmetlen h fellép, expeket küldözget, stb és nem tünik fel neki h a flotta rég hazaért

    hát az meg is érdemli

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • 1. Az hogy 6x kell rányomni a flotta küldésre, és nem is biztosan akkor ér haza a saját flotta mikor akarod, az nem egy kihasználható bug...

    2. Én/mi a becsületes játékot szeretjük, ha lehetne sem élnénk ilyen lehetőséggel.

    3. Nem vetem meg a SA használatot, nem erről van szó. Jómagam is vásaroltam az utóbbi eventnél összesen 5 ropiért. Ennyit ki bírok gazdálkodni, több haszna van mintha a kocsmában elinnám.

    Viszont kiszámoltam a 23k ds, ami minimum 95%ban vásárolt nyersanyagból van, az kb !300 ezer! forint, gyorsítással, nyersiváltással együtt. Ez nekem 2, azaz kettő havi fizetésem.:cursing:

    Erre nincs lehetősége mindenkinek.

    Engedd meg, hogy ezek alapján kritikával illessem a csata létjogosultságá, szépségét...


    Viszont ha megint a dsek kerültek szóba, igazán részletezhetné a támadó amit (ugye múltkor nem tudott megtenni), hogy mennyi ideig tart lekattintani ennyi pakkot, átváltani a nyersit... Csak hogy kicsit részletesebb legyen a jelentés. :phatgrin:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • 3. Nem vetem meg a SA használatot, nem erről van szó. Jómagam is vásaroltam az utóbbi eventnél összesen 5 ropiért. Ennyit ki bírok gazdálkodni, több haszna van mintha a kocsmában elinnám.

    Én sajnálom rá az 5e.-t is, inkább a kocsmában innám el a haverokkal. Most akkor te, Cosmo az én szememben kritikán aluli lennél:?: Engedd meg, hogy a ezek alapján ne illesselek kritikán alulinak. Mert mindenkinél más a mérce:!: Ezer éve így megy a játék /SA/, és a döntő csaták nyertesei mind SA vásárlók:!: Ja, hogy egyeseknek nincs annyi mint másoknak, és erőből tolják - nem mindegy itt melyik oldalon állunk, de ez álltalában a kommenteknél kitűnik. Hagyjuk már ezt a sötét anyagosdit ...


    Az megint más, ha bug miatt nem volt FS, de mint láthattuk, ez már orvosolható. Írni kell a megfelelő helyre, sajnos addig ezeken a kellemetlenségeken át kell menni, ez van, tényleg nagyon kínos a fejlesztők részéről, és még sorolhatnám.


    Mindenesetre a csata ultra profitos, és ez mindenképpen díjazandó:beer: , a védő korrekt hozzáállása is elismerést érdemel. Nem kicsi a bukó, reméljük mindenért kárpótolják az illetékesek, de ez Queen érdemeiből semmit nem von le:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Most akkor te, Cosmo az én szememben kritikán aluli lennél:?: Engedd meg, hogy a ezek alapján ne illesselek kritikán alulinak. Mert mindenkinél más a mérce:!:

    Őszintén hálás vagyok, hogy ilyen elnéző vagy velem. Ez nagyon jól esik. Mindenféle szarkasztikus hátsó gondolat nélkül...

    Mint mondtam, alapjáraton nincs bajom a sa-val. Viszont mást jelent élni egy lehetőséggel, és visszaélni azzal.

    Az hogy én 5ezret elköltöttem a játékra, nem okozott senkinek semmilyen kárt, de azt is megkockáztatom, hogy még nekem sem hozott akkora előnyt, amit egy átlagtól kicsit is jobb játékos ne tudna nevetve lehagyni. Pusztán arra hívom, vagy csak szeretném felhívni a figyelmet, hogy sokunknál ez a játék egy hobbi, amire komoly évek munkáját ráteszi az ember. Aztán jön Mr.Vastagbuksza és elkeni évek munkáját. Mindenkinek lehetősége van vásárolni sat. Csak egyesek bántóan vissza élnek ezzel a lehetőséggel.


    A másik dolog meg az, hogy senkinek a személyét nem kritizáltam, illettem bármilyen hátrányos jelzővel, vagy kijelentéssel. A csatát, viszont igen. Erre megvan bárkinek a lehetősége, hogy egyéni belátása és személyes értékrendje alapján véleményt formáljon egy csatáról.


    Szóval az én véleményem az, hogy a számok szépek, de a csata és annak körülményei miatt nem tetszik. A védőnek mielőbbi pótlást, a támadónak pedig nem kívánok semmit...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • A Bugokkal már mindenkinek tele a töke! Tegnap előtt én is kiküldtem az fsem másnapra, reggel nézem... 1nap plusz pár óra... na ne már... amikor sok 10millió deuköltséges fst csinálok és jön egy ilyen az nekem se tetszik meg szerintem senkinek hogy forgatgatni kell nem akkorra megy ki amikor kellene,nem azt csinálja a játék amit kellene. Ahogy Trockij is írta ez nem az ő (nem a GOk hibája) a fejlesztőké! Ezért őt számon kérni nem lehet,viszont ha tudnak róla és itt látták is mi van akkor a kérdés miért nincs még vissza adva Marci flottája? Mi lesz a nyersivel amit Pretender belapátolt?

    A csatához csak annyit tudnék írni mint az előzőhöz, ez buxacsata,pénzből épített hajók 0tudás,valós pénzért vásárolt accal amivel Trockij is tisztában van. Soha nem jutott volna idáig a támadó ha nem veszi meg az accot és nem nyom bele ennyi pénzt! Mi meg még védtük Gagarin ellen mikor idekerült!:lol:

    megkaptuk a büntetésünket egy új Ovenlord/ új marquez képében.


    A védőnek igazságot, a támadónak nem kívánok semmit,megvan mindene amiben az életben érvényesülhet, egy jó hosszú nyelv meg egy vastag pénztárca!


    Ui: lassan be lehetne vezetni 2szabályzatot az egyiket a kedvenceknek a másikat az átlag gameereknek! Csak egy javaslat hogy tudjuk kinek és mit lehet.

  • A saját pénze, arra költi el amire csak szeretné, senkinek semmi beleszólása nincs, miért kell ezzel foglalkozni még mindig:puke:... A két csata 50 Mrd profit, nem semmi:huh:..Ezek után kezdődhet megint a print screenes FS és ha ilyen történik, talán felgyorsítja a kárpótlást egy kicsit.

  • lassan be lehetne vezetni 2szabályzatot az egyiket a kedvenceknek a másikat az átlag gameereknek! Csak egy javaslat hogy tudjuk kinek és mit lehet.

    Mindenkivel szemben egyenlő bánásmód van! Ha arc-ra mennének, már lehet Te sem lennél itt! Mint sokan mások... lehet én sem :D


    Az hogy ki mennyit költ a játékra, saját gondja. A lehetőség mindenkinek adva van.

    Pont az én csatámnál előjött ez a téma, csak én akkor a SA oldalon voltam "vesztesen".

    Védőnek: Ha kell segítség, írj rám. Bár a Te eseted nehezebb, mert bizonyítsd be, hogy pár óra múlva nem tudtál belépni...

    Nekem kiment a flotta a szokásos időben, csak valamiért éjjel 2-kor visszaugrott negyed úton a kiindulási helyre.

    Jegyet nyiss, tolják fel Lorónak... Vesztenivalód már nincs!


    Támadónak grat! Szarjon le mindenkit, aki a SA miatt fikázza!

  • tetszik igaz? De ha jól emlékszem téged is szétvert már a szövi de nem a védő a védőre 1 rossz szavad nem lehet 1000% hogy sosem ártott neked csak akkor támadt ha feltétlen kellett szal kicsit vegyél vissza az arcbol vagy este találkozunk játékban!!

    Több tiszteletet a védő felé!


  • Tetszik a csata így van! Van élet a játékban és a TOP playerek ütik egymást. Nekem ez nagyon tetszik személy szerint, jó látni ekkkora flottákat épülni és veszni. A védővel semmi bajom az ég világon, maximálisan tisztelem. Nem tudom egyébként miről beszélsz, engem nem zúzott be még senki, kb. december óta játszok a játékkal ismét 6-7 év kihagyás után.Lehet,hogy volt már ilyen nevű játékot itt, nem tudom. A fenyegetést meg mellőzd te agyhalott csirkeszar.

  • Szép csata!

    Szép számok a többi engem nem érdekel!

    Nem ismerem 1ik oldalt sem.... De rohhadjak meg ezért imádok napi szinten felnezni ide a fórumra, mert szét röhögöm magam a hsz-eken!

    Üssétek 1 mást!


    Üdvözlettel 1 nyugdíjas! :)

  • "valós pénzért vásárolt accal amivel Trockij is tisztában van"


    Ezt bezzeg senki nem veszi észre a szövegkörnyezetben! :lol:

    erre írtam hogy:


    Ui: lassan be lehetne vezetni 2szabályzatot az egyiket a kedvenceknek a másikat az átlag gameereknek! Csak egy javaslat hogy tudjuk kinek és mit lehet.


    a csata továbbra sem szép mert mindenkinek lehet magánvéleménye és az enyém ez! :cookie:

  • jáááj malika de kemény vagy a kicsikkel :D

    mi volt tiszteletlen abban a hsz-ben?



    devil gagarint ott épp csapdázni akartuk ha nem rémlene. nem zik bevédése volt a prioritás, hanem gaga felkenése. végül be is verte gagarin, mivel nem esett le a hold.

    ezt felhántorgatni elég gáz.

    mellesleg semmi szükség nem lett volna rátok a védésben, azt egyedül is lehoztam volna. inkább a hr-ekre kellett volna koncentrálni de ez már a mult, haggyjuk.


    márkba meg te szerintem szerelmes lehetsz ahányszor felemlegeted.

    mondom, egy jó pszichológus megoldás lehet a problémádra :)

    a hisztire meg inkább nem irok semmit..


    csata szép még mindig. támadónak még sok ilyet, védőnek gyors pótlást és több figyelmet.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Trockij tisztában van vele, h olyan accounttal játszik, amire más adott pénzt. Arra NINCS bizonyíték, h queen megvette volna bárkitől, ergo az account ÚJ tulajdonosa nem tiltható. De ezt még leírhatom párszor bár akkor sem értik meg sokan :)


    flotta: NEM én adom vissza, a jegy a megfelelő szinten van. Egyébként pedig leírtam, bár az értő olvasás- és értelmezés rátok tartozik.. "HA VALÓBAN KIKÜLDTE".. valamint több más tényezőt is meg kell vizsgálni.. hiszen, ha bemondásra mennének a dolgok, akkor mindenki sorban jelentkezne "bug"-ra hivatkozva :)

    kártérítés.. persze már :D


    Harmadrészről.. pontosan tudjátok, h milyen bugok vannak, mégis létrejönnek ilyen csaták.. ennyire kezdő játékosokat régen láttam már.. többször is le lett írva, h csekkoljátok a kimenő flottákat, nézzétek át többször is, h biztos megvolt-e az FS, stb.. és mégis itt van :)


    Negyedrészről.. Sheldon esetében sem lett semmi sem visszakérve az őt leverő támadóktól..


    S végül.. a sértegetéseket, pro-kontra be lehet fejezni. queen-nek szerencséje- és sok pénze volt. Ő megtette, h jó alaposan bevásárolt SA-ból. Én is másra költöttem volna, de ez az Ő pénze, azt csinál vele, amit Ő akar.. bárki megtehette volna, h adott időben vesz magának SA-t és feltölti magát, mégse tette..

  • hát este már biztos nem küldte ki

    onnan tudom h nem csillant be többször a hold a kémkedésem után.

    akkor sem mikor feljött a védő.

    úgy meg elég nehéz kiküldeni az fs-t h nem kattint át arra a holdra ahol a flotta van.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Negyedrészről.. Sheldon esetében sem lett semmi sem visszakérve az őt leverő támadóktól..

    Persze, hiszen ők nem tudták, hogy mi történt. Nem az ő hibájuk volt.

    Szerencsére 0 bukóval megúsztam, köszönet mégegyszer!


    Itt accountot csak az nem vesz, aki nem akar, vagy akinek nem telik rá...

    "Adj egy kódot 100 ezerért!" Hurrá, Top1 vagyok!!! Nem fog a GF a bankszámlákban túrkálni, vagy megfesteni a KP-dat, hogy kinek adod....

    Lekövethetetlen!


    Nem vagyok a híve én sem, soha nem is fogok élni ezzel a lehetőséggel. DE! Sajnos sok a kiskapú, amit sokan ki is használnak!