Ugro kapu ph

  • Üdv mindenkinek

    Nem tudom tapasztaltatok e már de amikor ph zok akkor nem tudom egymás után kétszer ph z ni az adott helyet. Mert nem írja ki a hatra levő időt hanem csak azt hogy töltés

    Újra kell tölteni az oldalt és újra ph z ni ami idő

    Ugro kapu szint úgy aktuális Hold meg nyitom és tudok ugrani

    Meg akarom nézni az ugro kapu idejét míg feltöltés megnyitja nincs Horn mutatja

    Aztán mikor újra rá megyek (nem töltöttem újra az oldalt csak ki katintotam ) azt írja hogy töltés és ne írja a vissza maradt időt

    Mint a ph zasnal ugyan úgy ez a helyzet

    Újra tolt latint és akkor látom

    Ha kuka rontok és utána újra tőltes nélkül akkor szivacs mert azt írja h töltés .

    Ph csatanal ez eléggé hátráltató és megy az idő .

    Mire újra tolt és ph zok és újra újra töltök és ph zok

    Magyar nettel és gyors géppel is 4 sec ami azért elég csúnya dolog ..

    Javaslat ? ötlet ?
    valaki tapasztalta e hasonlóan vagy nyissak jegyet es majd szépen egyszer kijavítják ?

  • Fúúú, hozzád egy külön szótár kéne. Totál kiégeted az agyam, az ilyen fajta írással.

    Szerintem nem véletlen, hogy nem kaptál egy választ se.

    Ha ilyen fogalmazással írnál jegyet, akkor inkább hagyd a fenébe. Nem tudunk segíteni.

    Lehet jobb lenne, ha csak képeket mutatnál, írás nélkül.

    Vagy fuss neki még egyszer. Bár én nem érzem magam, elég felkészültnek a következő irományaidhoz, de hátha valaki megért.

  • Ugrókapuval nálam is voltak problémák, az jelentve lett az illetékeseknek. Azt sajnos én sem tudom megállapítani, hogy ez mennyiben fedi a te problémádat. :D


    PH-nál pedig - amennyiben van valami a radaron - nálam a második kattintásnál már nem ír időt, csak töltést. Valóban kell a frissítés, utána megint írja.


    +1: Tegnap óta a szállításoknál esetekben nem tudom felpakolni a nyersanyagot a gombokkal, csak ha számokkal beírom a pontos mennyiséget.

  • Ugrókapuval nálam is voltak problémák, az jelentve lett az illetékeseknek. Azt sajnos én sem tudom megállapítani, hogy ez mennyiben fedi a te problémádat. :D


    PH-nál pedig - amennyiben van valami a radaron - nálam a második kattintásnál már nem ír időt, csak töltést. Valóban kell a frissítés, utána megint írja.


    +1: Tegnap óta a szállításoknál esetekben nem tudom felpakolni a nyersanyagot a gombokkal, csak ha számokkal beírom a pontos mennyiséget.

    a szállítási probléma nem áll fent viszont az ugro és a ph ugyan ez