Elhanyagolt egyed [Ö: 306.747.000] Sicario [W-SQ] vs. Takilaxy [SF-TAG] (T: 17.312.000, V: 289.435.000)

  • Üdv mindenkinek!

    A teritéken egy teknös nevelö és elhanyagolt lelkü páciens kinek nem volt ezesetben szerencséje.

    Nos kis történet!

    Kicsit nézelödtem az uniban hátha akad valami a horgomra akadt is nem is egy kém kenödött viszont megmaradtam eme választott kis flotánál.

    Ha egy percel késöbb nézek rá akkor valoszinüleg nem is dobok kémet a holdra hiszen teknösön van a flotta és a nyersi is.

    viszont 59 p es volt igy gondoltam lehet h valami van ott.

    Bolygo 40 p es na lássuk.. bumm

    eme szépség láttám megcsillant a szemem gyors váltás és rajt!

    egy kis izgulás és meg is van!

    A védön tudomásom szerint szerver eleje ota nem talált senki fogást.. bolygo farmolni nem akartam hiába lett volna durván profitos végig menni rajta. a teknös meg kicist nagy falat igy hanyagolos a téma.. ( föképp a távolság az 1 milliárd deu huzos indok ...)


    védönek jobbulást!

    és több oda figyelést.

    :minigun:ui.: a teki örökké nem véd meg föképp egy 30%os didf es uniban...:rocketlauncher:


    csata dal talánkicsit találo de csak a cime:



    Ezen az időponton (25-07-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatahajó 7.500

    Pathfinder 61.666

    _________________________________________


    Védő Takilaxy [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 18.000

    Kolóniahajó 1

    Halálcsillag 1

    Rakéta kilövő 10.000

    Könnyű lézer 5.000

    Nehéz lézer 1.300

    Gauss ágyú 379

    Ion ágyú 1.109

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatahajó 7.476 ( -24 )

    Pathfinder 61.154 ( -512 )

    _________________________________________


    Védő Takilaxy [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    524.776.341 Fém, 110.528.682 Kristály és 28.979.988 Deutérium


    A támadó összesen 17.312.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 289.435.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 37.386.300 fém és 36.502.200 kristály lebeg.

    A támadó 664.285.011 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    37.386.300 Fém és 36.512.700 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 556.986.641

    Kristály: 139.001.382

    Deutérium: 24.883.988

    A támadó(k) nyeresége 720.872.011 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -686.261.341

    Kristály: -236.710.682

    Deutérium: -30.747.988

    A védő(k) összesen 953.720.011 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • elhanyagolt egyed :) arc hatalmas a semmire közbe meg utnek naponta szinite nullaznak mindenhol es mosakszol folyamat , 1 közepszeru jatekos se vagy nem ertem mire vered magad irritalo ahogy nyomod a szöveged ..biztos nem csak nalam fel inaktivon utsz valamit es azt hiszed mekkora asz vagy .es meg nyomatod a hatalmas szöveget hozza ami kisse vissza taszito .


    1 szervrre kerulunk veletlen , lesz egyszeru meg nagyszeru meg,, egyed ...... hanyok az ijen senkik töl akik bevernek 1 fel inaktivot es mintha a seggeböl rantana ki az illetöt ugy beszel rolla közbe meg az 1 ik legbenabb senki ogamen


    csodalom hogy meg nem csontoztak ki ahol jatszol

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • elhanyagolt egyed :) arc hatalmas a semmire közbe meg utnek naponta szinite nullaznak mindenhol es mosakszol folyamat , 1 közepszeru jatekos se vagy nem ertem mire vered magad irritalo ahogy nyomod a szöveged ..biztos nem csak nalam fel inaktivon utsz valamit es azt hiszed mekkora asz vagy .es meg nyomatod a hatalmas szöveget hozza ami kisse vissza taszito .


    1 szervrre kerulunk veletlen , lesz egyszeru meg nagyszeru meg,, egyed ...... hanyok az ijen senkik töl akik bevernek 1 fel inaktivot es mintha a seggeböl rantana ki az illetöt ugy beszel rolla közbe meg az 1 ik legbenabb senki ogamen


    csodalom hogy meg nem csontoztak ki ahol jatszol

    azt hiszem hogy ez egy elég erö teljes provokálás.

    vérom sok szerettel a flotád a kukások rakterébe..

    gyere gyermekem megtudod mit tudok de semmi gond akkora mövetkezo kis teknös nyitásom se fog tetszeni xD

    nem is végetted vagy körülötted forog a világ.

    :phatgrin::pillepalle:

  • :) szerintem legalabb 1 szerveren kerjel globalis mnt mindenkitöl ..hogy maradjon addig valamid amig utközunk


    gyermekem :)

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • :) szerintem legalabb 1 szerveren kerjel globalis mnt mindenkitöl ..hogy maradjon addig valamid amig utközunk


    gyermekem :)

    én nem tudom ki vagy vagy mit akarsz de kezdesz irritálni!

    nem tetszik a stilusom akkor nem kell nézegetni a csatáim!

    ezekhez hozzá tudsz szolni de amikor ugymont tényleges villantás van nos ott nem láttam semmi hasónlo komentet igy legyszives dugo!

    nem fogok le sülyedni a te szintedre!

    csao!

  • Provokállás az lenne ha azt írnám egy nagyképű nyomorult vagy akit ha megmernek támadni annak sosincs értelme meg az egy szar játékos de ha ti támadtok egymást fórumon leszopjátok Mali barátoddal hogy milyen ügyesek vagytok :thumbsup:

  • elhanyagolt egyed :) arc hatalmas a semmire közbe meg utnek naponta szinite nullaznak mindenhol es mosakszol folyamat , 1 közepszeru jatekos se vagy nem ertem mire vered magad irritalo ahogy nyomod a szöveged ..biztos nem csak nalam fel inaktivon utsz valamit es azt hiszed mekkora asz vagy .es meg nyomatod a hatalmas szöveget hozza ami kisse vissza taszito .


    1 szervrre kerulunk veletlen , lesz egyszeru meg nagyszeru meg,, egyed ...... hanyok az ijen senkik töl akik bevernek 1 fel inaktivot es mintha a seggeböl rantana ki az illetöt ugy beszel rolla közbe meg az 1 ik legbenabb senki ogamen


    csodalom hogy meg nem csontoztak ki ahol jatszol

    Pontosan...

    Japetuson azóta is kékül :lol::lol:

  • Provokállás az lenne ha azt írnám egy nagyképű nyomorult vagy akit ha megmernek támadni annak sosincs értelme meg az egy szar játékos de ha ti támadtok egymást fórumon leszopjátok Mali barátoddal hogy milyen ügyesek vagytok :thumbsup:

    mondja ezt az aki rendszerint a rossz oldalon van a csaták sorozatában de sebaj majd meglátjuk mit tudsz az ellen tenni ha igazi nyomást helyezek rád úgy is átvettük fidis uralmát mostmár lassan nem marad ki megvédjen!!

  • mondja ezt az aki rendszerint a rossz oldalon van a csaták sorozatában de sebaj majd meglátjuk mit tudsz az ellen tenni ha igazi nyomást helyezek rád úgy is átvettük fidis uralmát mostmár lassan nem marad ki megvédjen!!

    3 hét mali megmondtam 3 om hét és aki ellenünk van megtudja hol a helye !

    türelem !