Expedíció rekordok

  • Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.



    58.800.000 Kristály elfogva.



    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Találtunk egy űrhajótörmeléket. Nem mi vagyunk az elsők itt.

  • Nusakan ezzel búcsúzkodik (-nem vagyok olyan menő, hogy csatát tudjak kirakni):


    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!


    38.400.000 Deutérium elfogva.

  • Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    115.200.000 Fém elfogva.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

  • Első kapitális fogásom Libra ismeretlen vizein:


    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Felderítő: 1952

    Nagy Szállító: 1060

    Kis szállító: 50

    Könnyű Harcos: 99

    Bombázó: 3

    Csatahajó: 2

    Csatacirkáló: 1

    Kaszás: 1

    Kémszonda: 33

  • egy -nem ismert- univerzumban


    Dark Matter 398 have been captured.


    The following ships are now part of the fleet:
    Espionage Probe: 8625


    The following ships are now part of the fleet:
    Espionage Probe: 15000


    eddig csak 2500-3000 kém jött, meg fém + kri általában.. :) nincs event, felfedező vagyok :)

  • Elő fordulhat, hogy a top1 pontszáma at lépett egy újabb határt.

    Akkor nagyobb az expedíción talált nyersi, hajó...

  • Találtam néhány kis szállítót:


    Tőle: Flotta parancs
    Találtunk egy bolygót némi maradék civilizációval. Látunk egy hatalmas sértetlen űrállomást keringeni körülötte. Néhány szerelő és pilóta leszállt a bolygóra használható hajókat keresni.

    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Kis szállító: 11423

    Bombázó: 4

    Felderítő: 15

    Nagy Szállító: 128

    Kémszonda: 561

    Könnyű Harcos: 20

    Csatacirkáló: 3

    Romboló: 4

    Cirkáló: 1

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Majdnem nekimentünk egy másik expedíciós flottának. Nem gondoltam, hogy mások is vannak körülöttünk.

  • változtattam kicsit a flottabeállításon..


    Destroyer: 47
    Reaper: 23
    Battleship: 22
    Heavy Fighter: 70
    Espionage Probe: 435
    Small Cargo: 7


    --


    Metal 14.250.000 have been captured.


    --


    Small Cargo: 2202
    Cruiser: 16
    Battlecruiser: 1
    Light Fighter: 7


    --


    KRAKEN Bronze has been added to the inventory.


    --


    Espionage Probe: 2373
    Cruiser: 85
    Small Cargo: 5
    Large Cargo: 15


    --


    6-ból 5 hozott valamit, ez viszonylag jó arány.. :)

  • Ez egy tegnapi találmány:


    Találtunk egy hatalmas hajótemetőt. Néhány szerelő a flottából képes volt néhányat működőképessé tenni közülük.

    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Romboló: 506

    Csatahajó: 6

    Nagy Szállító: 18

    Bombázó: 2

    Kis szállító: 2

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

  • Egy kis dúrvulást látok ez erőben, hogy elkezdtem néhány expet. Sajnos 10 milla deunál, 15 milla kris, és 35 KK fém fölé még nem jutottam, de ha sokszoroznám az expes flottát, valószínű megajándékozna itt is szorzóval. SA 1200 volt a plafon, de az már tűrhető. Akad hajó is, majd kicsit jobban rágyúrok:


    A következő hajók csatlakoznak a flottához:
    Könnyű Harcos: 9753
    Csatahajó: 32
    Cirkáló: 10
    Nehéz Harcos: 119
    Kis szállító: 48
    Felderítő: 131


    KRAKEN Ezüst lett hozzáadva a raktárhoz.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nem rossz Padawan, itt csak a szondák száma (666) a figyelemre méltó, nem annyi mint Guraté, de lehet figyelmeztetés: a következő útra csak odafelé kell jegyet váltani :) :


    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Cirkáló: 253

    Kémszonda: 16666

    Csatahajó: 18

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ezek szerint az ómen nem nekem szólt, hanem Guratra szállt 8o . Ha változás van, jelzek :rolleyes: .

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ma is elnyelt egyet a fekete lik...

    aztán meg visszaadta:


    Találtunk egy bolygót némi maradék civilizációval. Látunk egy hatalmas sértetlen űrállomást keringeni körülötte. Néhány szerelő és pilóta leszállt a bolygóra használható hajókat keresni.

    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Könnyű Harcos: 1421

    Nagy Szállító: 2938

    Kaszás: 64

    Kémszonda: 5727

    Romboló: 15

    Bombázó: 12

    Felderítő: 1

  • Tőle: Flotta parancs
    Az egyetlen dolog, ami a küldetésből megmaradt a következő rádió adás : Zzzrrt Szellem! Krrrzzzzt Az zrrrtrzt úgy krgzzzz néz ki Krzzzzzzzztzzzz





    Folytatódik... Ha nem is naponta de kétnaponta tuti van egy :D


    Edit:

    Jött még egy :D

    Tőle: Flotta parancs
    Az expedíciós flotta nem ugrott vissza a környékre. A tudósaink megpróbálják kideríteni mi történt, de úgy tűnik a flotta végleg elveszett