Expedíció rekordok

  • Sziasztok!

    Tegnap este gondolkodtam el a téma nyitásán, tudom, hogy volt ilyen korábban, de talán még a kasztok előtti időkben.

    Lehet, hogy meghozza , vagy segít visszahozni a kedvet mindenkinek, aki expre adná / adta az idejét, energiáját.


    Kezdem is a sort hagy szóljon :)


    Ezen nagyot néztem esti órában, nekem abszolút csúcs, kíváncsian várom, más is szedett-e be ennyit :)



    Egy spontán Hiperűr deformálódás lehetővé tette az expedíciódnak, hogy nagy mennyiségű Sötét anyagot takarítson be!



    15.444 Sötét Anyag elfogva.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Igen, az kimaradt a leírásból :)

    9x több SA expen event alatt, de még így is kirívó, nem emlékszem ilyen szép találatra eventről sem :)

    Nusakan egyébként , tegnap késő este, de meg kellett kétszer néznem a riportot :D

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Az szééép! Én event alatt ilyenekkel motoroztam: 297 Sötét Anyag elfogva, 213 Sötét Anyag elfogva. Nem is értettem, de le is álltam ezekről a csalikról :) .

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Találtunk egy bolygót némi maradék civilizációval.

    Látunk egy hatalmas sértetlen űrállomást keringeni körülötte.

    Néhány szerelő és pilóta leszállt a bolygóra használható hajókat keresni.

    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Könnyű Harcos: 10044

    Kémszonda: 1766

    Kis szállító: 753

    Felderítő: 2

  • Nálam ez is rekord.. :lol:


    Expedíció eredmény [1:146:16]28.07.2021 21:50:31

    Tőle: Flotta parancs
    Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.



    50.925.000 Kristály elfogva.

  • Az én legjobbjaim (a deusat sajnos nem találtam meg):


    • 118.800.000 Fém elfogva.


    • 58.200.000 Kristály elfogva.


    • A következő hajók csatlakoznak a flottához:
      Csatacirkáló: 726
      Kémszonda: 654
      Nehéz Harcos: 44
      Felderítő: 8
      Könnyű Harcos: 18
  • Tőle: Flotta parancs
    Találtunk egy hatalmas hajótemetőt. Néhány szerelő a flottából képes volt néhányat működőképessé tenni közülük.



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Kémszonda: 28689

    Cirkáló: 101

    Könnyű Harcos: 1451

    Csatahajó: 201

    Romboló: 59

    Bombázó: 15

    Felderítő: 4

  • Az szép kémfogás, nekem egyszer volt ilyen 20k feletti Kalliston de nem mentettem :)


    Mentettek közül ilyenek a legszebbek :


    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Kis szállító: 145

    Bombázó: 161

    Cirkáló: 777

    Nagy Szállító: 323

    Felderítő: 44

    Csatahajó: 15

    Romboló: 1

    Nehéz Harcos: 3



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Bombázó: 637

    Romboló: 13

    Nehéz Harcos: 808

    Cirkáló: 3

    Csatacirkáló: 3



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:
    Csatahajó: 405
    Csatacirkáló: 1
    Kaszás: 1
    Nehéz Harcos: 18



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:
    Csatacirkáló: 314
    Bombázó: 24
    Felderítő: 136
    Könnyű Harcos: 10
    Cirkáló: 1
    Kis szállító: 6

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

    3 Mal editiert, zuletzt von Sylar ()

  • Kis szállító: 3985

    Csatacirkáló: 203

    Romboló: 57

    Felderítő: 10

    Nehéz Harcos: 4

    Csatahajó: 1

  • Hogy legyen egy negatív is, ilyet eddig még nem láttam. Ma ez volt a 8. csata jelentésem ebből 4. Alien.

    A flottám 85-90%-a jött ellenem.



    Ismeretlen eredetű Kristályos hajók nagy formációja megegyező pályán halad az Expedíciós flottáéval. Szükségünk van feltételezni a legrosszabbat.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

  • Hogy legyen egy negatív is, ilyet eddig még nem láttam. Ma ez volt a 8. csata jelentésem ebből 4. Alien.

    A flottám 85-90%-a jött ellenem.



    Ismeretlen eredetű Kristályos hajók nagy formációja megegyező pályán halad az Expedíciós flottáéval. Szükségünk van feltételezni a legrosszabbat.

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

    na ez faj hatott akkor

  • Az expedíciónk egy régi automatikus hajógyárba futott. Néhány hajó jelenleg is készülőben van és a szerelőink azon dolgoznak, hogy újraindítsák a hajógyár energia generátorait.

    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Csatacirkáló: 5

    Nehéz Harcos: 515

    Romboló: 159

    Csatahajó: 3

    Könnyű Harcos: 374

    Kémszonda: 3

    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

  • Az expedíciónk egy régi autómatikus hajógyárba futott. Néhány hajó jelenleg is készülőben van és a szerelőink azon dolgoznak, hogy újraindítsák a hajógyár energia generátorait.



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Romboló: 215

    Nagy Szállító: 18

    Felderítő: 108



    kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

  • Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    30.100.000 Deutérium elfogva.

    Én se maradjak ki a jóból :)



    Következő körben ez jött be: ( licitálás ment :D )


    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    32.200.000 Deutérium elfogva.

  • Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

    45.600.000 Kristály elfogva.


    Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

    93.600.000 Fém elfogva.


    Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

    34.000.000 Deutérium elfogva.

  • Tőle: Flotta parancs
    Találtunk egy bolygót némi maradék civilizációval. Látunk egy hatalmas sértetlen űrállomást keringeni körülötte. Néhány szerelő és pilóta leszállt a bolygóra használható hajókat keresni.



    A következő hajók csatlakoznak a flottához:

    Könnyű Harcos: 2207

    Csatahajó: 20

    Kis szállító: 1080

    Kémszonda: 10357

    Nehéz Harcos: 319

    Kaszás: 119

    Bombázó: 41

    Romboló: 3

    Felderítő: 1