SADV [Ö: 120.606.104.000] Malesde [W-SQ] & Sicario [W-SQ] vs. Anubis [SF-TAG] (T: 25.708.990.000, V: 94.897.114.000)

  • Üdvözletem!

    UJJABB TOPP1 CSATA!!

    Hát valamikor réges régen lassan már 1 éve hogy 8 holdam leszedésével fullozott a védö szövetsége akkor megigértem magamnak hogy addig nem nyugszok mig bosszut nem állom rajtuk és meg nem mutatom nekik mit is éltem én akkor át!!

    Bár hozzám holdat kellett rombolni nála elég volt 1 sima spy and fly!

    Mindent félretéve a védö piszok jó ellenfél és nagyon jó játékosnak tartom!

    Mielöbbi fel épülést!!!

    SICARIO SZAVAI!!!

    Nos a történet egyszerű de nagyszerű mint szoktam mondani!
    Este kicsit hamarabb akartam menni fs re viszont valami rá vitt hogy rá nézzek a környékre Köztük anubis is szerepelt.
    Kém kenodott na mondom itt már valami van ..
    Megláttam és fel csillant a szemem hirtelen a rosszul létem el illant és kitisztult a fejem is Azonnal szóltam malinak hogy esemény van hátha megtudjuk csípni Nos gyors hajó bontás deura váltás es telepítés Míg beert a deu szépen meg beszéltünk mindent így kenyelmesen tudtunk rajtolni.!
    Igaz volt egy két zökkenő viszont el lett hárítva a baj es így mentünk tovább!
    Anubis jobbulást kívánok !
    Mali !! Neked pedig köszönöm hogy kivételesen nem akkor mentel fs re mert a szivbaj kerülgetett így is hogy meg lesz e.
    Köszönöm ezt az egész estés készülődést es repülést !
    Meghozta gyümölcsét Izzanak azok a hajó gyárak az ellenfeleknel meg hat ZARJON be a gyár !

    Szövetségemnek ajánlom ezt a csatát hiszen végettuk vagyok meg én is itt !
    Köszönöm nektek !
    Hajrá WS-Q !!!!!

    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    Ezen az időponton (04-07-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 2.741.620

    Cirkáló 385.059

    Csatahajó 230.000

    Csatacirkáló 200.000

    Romboló 114.901

    Nehéz Harcos 57.741

    Kis szállító 3.200

    _________________________________________


    Támadó Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 9.726.000

    Cirkáló 613.000

    Csatahajó 255.000

    Csatacirkáló 93.900

    Romboló 130.980

    Reaper 45.940

    _________________________________________


    Védő Anubis [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kis szállító 80.729

    Nagy Szállító 243.342

    Könnyű Harcos 3.725.843

    Nehéz Harcos 207.598

    Cirkáló 529.837

    Csatahajó 179.685

    Kolóniahajó 4

    Szemetesek 302.942

    Kémszonda 811.629

    Bombázó 23.226

    Romboló 143.500

    Halálcsillag 176

    Csatacirkáló 174.861

    Reaper 32.046

    Pathfinder 13.107

    Rakéta kilövő 10.201

    Könnyű lézer 1.250

    Nehéz lézer 500

    Gauss ágyú 200

    Ion ágyú 700

    Plazmatorony 300

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1.571.106 ( -1.170.514 )

    Cirkáló 348.730 ( -36.329 )

    Csatahajó 222.623 ( -7.377 )

    Csatacirkáló 197.222 ( -2.778 )

    Romboló 114.090 ( -811 )

    Nehéz Harcos 41.355 ( -16.386 )

    Kis szállító 1.782 ( -1.418 )

    _________________________________________


    Támadó Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 5.576.467 ( -4.149.533 )

    Cirkáló 555.604 ( -57.396 )

    Csatahajó 246.838 ( -8.162 )

    Csatacirkáló 92.639 ( -1.261 )

    Romboló 130.049 ( -931 )

    Reaper 45.641 ( -299 )

    _________________________________________


    Védő Anubis [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    227.139.502 Fém, 668.186.039 Kristály és 874.140.491 Deutérium


    A támadó összesen 25.708.990.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 94.897.114.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 21.480.104.913 fém és 11.466.541.288 kristály lebeg.

    A támadó 1.769.466.032 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    4.334.206.337 Fém és 1.566.589.663 Kristály

    535.615.137 Fém és 285.922.862 Kristály

    2.700.000.000 Fém és 2.700.000.000 Kristály

    7.200.000.000 Fém és 7.200.000.000 Kristály

    3.600.000.000 Fém és 0 Kristály

    3.645.898.576 Fém és 0 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    22.015.720.050 Fém és 11.752.512.525 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 3.356.706.552

    Kristály: 5.878.006.564

    Deutérium: 593.995.491

    A támadó(k) nyeresége 9.828.708.607 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -54.757.474.502

    Kristály: -33.314.386.039

    Deutérium: -8.594.719.491

    A védő(k) összesen 96.666.580.032 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • Hát cimbora azt hiszem kicsit megrengettük ismét az unit!

    Jár szerintem hamarosan az a sör!

    aztán én addig tuti h v be megyek XDDDDDDD

    Köszönöm a repülést és a védöt ismerve ha nem is ekkkorára de talpra fog álni!

    Jobbulást anu!

  • Szép pályafutás, Anubis!!!


    A semmiből ismeretlenül, csak a magad erejéből felemelkedtél a legnagyobbak közé. Sőt Te lettél a legnagyobb!

    Végtelenül tisztán játszottál! Se Sötét se Láda és még a Gyorsítok is mind, mind a raktárban porosodnak.
    De sokat fogtam a fejem e miatt, :D de te nem használtál semmit, hajthatatlan voltál.
    Csak a magad ügyességét és szorgalmát!

    Még adományt sem fogadtál el, hiába is erőltettem :) aztán leelőztél. Bárhogy iparkodtam nem tudtam tartani a lépést veled. Anubis, Respekt!


    Nekem akkor is te vagy a TOP1 ha nem te vagy a TOP1!

    Most már laza lehetsz, nincs már rajtad akkor nyomás, úgyhogy nyomás. :)

    ----------
    Szép csata szép észrevétel! Gratulálok a támadóknak, jó éjszakájuk lehetett.
    Remélem a sötét majd egyszer a SF-TAG-ot is segíti.

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Szep fogas sracok :) latom Fidisen jo a frissites utan a kemjelentes.. :DD sajna sok szerveren..nem mukodik mindig 100 %-osan.. remelhetoleg javitjak az adott unikban, ahol meg mindig rossz! Anubis... neked mielobbi potlast, es varjuk a Revansot.. nekem hozzad 1 kerdesem lenne.. te vagy Kaliston is ??? mert van ott egy Anubis.. akire rakoltoztem, es farm-ig vertem.. de azota sincs a koloin termeles..mert levette 0 %-ra.. ami eleg idegesito es bosszanto.. inkabb Torold magad,nalam a profi szint nem itt kezdodik Malesde..:) de az is lehet hogy csak en nem hagytam Kaliston kibontakozni az ottani Anubist.. :) de a lenyegen nem valtoztat, szep csata..jarnak a sörök:) jo koltekezest :P

  • Sajnálatos :) Megtörtént. A csata szép és gratulálok mindkettejüknek! De hozzáteszem ez sokkal kevésbé az ő érdemük mint az én hibám. Sajnos bealudtam. Nyilván végig izgulták az utat :D és ketten le tudtak győzni a flottájukkal...én sajbos könnyelmű voltam , no meg fáradt. Kell idő hogy felálljak, de nem fogom abbahagyni egyelőre, és célom h visszahozzam magam és újra túlnőjek rajtuk. Bármost sok más dolgom van ami a játékot sokadrangúvá teszi, de nem számít :) Emelt fővel kell ezt is fogadnom, nincs szégyenkezni valóm úgy gondolom ;) 987! Neked külön köszönöm a szép szavakat! Miattad/miattatok sem hagyhatom abba! Smart, nem, nem én vagyok kalliston :)

  • Sajnálatos :) Megtörtént. A csata szép és gratulálok mindkettejüknek! De hozzáteszem ez sokkal kevésbé az ő érdemük mint az én hibám. Sajnos bealudtam. Nyilván végig izgulták az utat :D és ketten le tudtak győzni a flottájukkal...én sajbos könnyelmű voltam , no meg fáradt. Kell idő hogy felálljak, de nem fogom abbahagyni egyelőre, és célom h visszahozzam magam és újra túlnőjek rajtuk. Bármost sok más dolgom van ami a játékot sokadrangúvá teszi, de nem számít :) Emelt fővel kell ezt is fogadnom, nincs szégyenkezni valóm úgy gondolom ;) 987! Neked külön köszönöm a szép szavakat! Miattad/miattatok sem hagyhatom abba! Smart, nem, nem én vagyok kalliston :)

    nah jol van. akkor megnyugodtam hogy nem te vagy Kaliston :) mar is szimpatikusabb lettel :)

  • Szep fogas sracok :) latom Fidisen jo a frissites utan a kemjelentes.. :DD sajna sok szerveren..nem mukodik mindig 100 %-osan.. remelhetoleg javitjak az adott unikban, ahol meg mindig rossz! Anubis... neked mielobbi potlast, es varjuk a Revansot.. nekem hozzad 1 kerdesem lenne.. te vagy Kaliston is ??? mert van ott egy Anubis.. akire rakoltoztem, es farm-ig vertem.. de azota sincs a koloin termeles..mert levette 0 %-ra.. ami eleg idegesito es bosszanto.. inkabb Torold magad,nalam a profi szint nem itt kezdodik Malesde..:) de az is lehet hogy csak en nem hagytam Kaliston kibontakozni az ottani Anubist.. :) de a lenyegen nem valtoztat, szep csata..jarnak a sörök:) jo koltekezest :P

    attol független hogy ez 1 sima sp and fly lett nem kell lebecsülni :) anubisék tudják jol mit tudok az hogy nem engedted volna felnöni öket arra csak annyit ha elég idöm lenne én se hagynám de mint anubisnak is van ezer más dolgom igyhát a játék háttérbe szorult!

    Ez nekünk 1 szerencsés véletlen anubisznak pedig pech

    Sajnálatos :) Megtörtént. A csata szép és gratulálok mindkettejüknek! De hozzáteszem ez sokkal kevésbé az ő érdemük mint az én hibám. Sajnos bealudtam. Nyilván végig izgulták az utat :D és ketten le tudtak győzni a flottájukkal...én sajbos könnyelmű voltam , no meg fáradt. Kell idő hogy felálljak, de nem fogom abbahagyni egyelőre, és célom h visszahozzam magam és újra túlnőjek rajtuk. Bármost sok más dolgom van ami a játékot sokadrangúvá teszi, de nem számít :) Emelt fővel kell ezt is fogadnom, nincs szégyenkezni valóm úgy gondolom ;) 987! Neked külön köszönöm a szép szavakat! Miattad/miattatok sem hagyhatom abba! Smart, nem, nem én vagyok kalliston :)

    neked külön köszönöm hogy emelt fövel és nem szitok szavakkal reagáltál a bukásodra mielöbbi fel épülést! Ahogy tudni kell tisztelettel nyerni ugy tudni kell emelt fövel vesziteni!!

    RESPECT!!!

  • attol független hogy ez 1 sima sp and fly lett nem kell lebecsülni :) anubisék tudják jol mit tudok az hogy nem engedted volna felnöni öket arra csak annyit ha elég idöm lenne én se hagynám de mint anubisnak is van ezer más dolgom igyhát a játék háttérbe szorult!

    Ez nekünk 1 szerencsés véletlen anubisznak pedig pech

    neked külön köszönöm hogy emelt fövel és nem szitok szavakkal reagáltál a bukásodra mielöbbi fel épülést! Ahogy tudni kell tisztelettel nyerni ugy tudni kell emelt fövel vesziteni!!

    RESPECT!!!

    felre ertetted Malesde :) Anubis-ra ertettem hogy nem profi.. mert Van egy Anubis Kaliston is..akit meggyalaztam kb.. es erre irtam hogy a profi jatekos ,nem itt kezdodik... nem rad celoztam :)

  • Nos uraim !

    Köszönjük a szép szavakat mint pártatlan mint ellenfelek részéről !

    Anubis !

    Örülök hogy nem hagyod abba így is kevesen vagyunk nem hogy meg te is lelepj!

    A hozza állásod becsulendo !


    igen végig izgultunk és elég drága indulás volt tekintve h flotat kellet bontanom hozza h rajtoljak de ez van

    Tanultam a hibából mostmár lesz raktáron deu dögivel xD


    Smart neked pedig a hozza állásod jócskán megváltozott végre nem karatezunk

    Remelem majd megmeretetjuk magunkat a szoviddel akar hazai terepen is öv után ;)


    mindenkinek jó költekezést vagy éppen jobbulást !!

    És kitartás a legfőbb ebben a jatekban !

  • barki ellen szivesen kiallunk :) rank ferne mar egy kis csetepaté :D

  • Nem semmi flották repkednek...

    Mesés profit!


    Védőnek jobbulást! Gondolom vannak jól kiépített bányák.


    Támadóknak jó költekezést, ez még tőlem is megért pár sört!


    barki ellen szivesen kiallunk rank ferne mar egy kis csetepaté

    Lassan OGame.hu vs. Sharks lesz... :D

  • hat..ha tobb szerot vonnak egyben..akkor mindenki ellenunk lesz..igy Sheldon..nektek csak konnyebb lesz a moka :)

  • Gratula a tamadoknak. A védőnek, anubis barátom mielőbbit kívánok.


    Sajnos ilyen ez mikor sok meló után egy kis pihenésbol hosszú álom lesz.


    Ismerős. :)


    A többieknek kitartást és huzzatok vissza anubis. :) a cél érdekében. :)

  • Srácok, nagy gratula a fogáshoz. Régóta érik már ez nálatok, régóta vártátok már ezt a csatát. Főleg te Malesde, tavaly szeptember óta mikor is le lettél fullozva.

    Anubis, soha nem gondoltam volna hogy így, ilyen körülmények közt fogsz elbukni. Mármint hogy elaludtál és nem fs-eltél. Ennél sokkal jobban szoktál vigyázni és résen szoktál lenni. Viszont emberek vagyunk, hibázunk.jó játékos vagy. Minden tiszteletem a tiéd, és sokan példát vehetnének, hogy büszkén emelt fővel is lehet csatát veszíteni.

    !!! RESPECT!!!

    Barátaim, jó költekezést ebből a gyönyörű profitból.

    Anubis, neked pedig jobbulást és mielőbbi talpraállást kívánok 🙂





    Anubis

  • Grat a duettnek, ezert megerte fent maradni :beer:

    Tortek a hajok rendesen mind2 reszrol, nade egy ekkora volumenu csatanal ez igy van rendjen :thumbsup:

    A vedot nem ismerem, csak kovettem nehany csatajat itt forumon. Kitartasa es hozzaallasa pelda erteku, profinak mondhato. A megepitett flottaja pedig igencsak combosnak mondhato. Mielobbi felepulest!