csak ugy, egy kéréds.

• Üdv.

A szövetségi kasztrendszer bevezetése újabb bugokat fog idézni? Vagy ez kivételesen tökéletes lesz?
    Mi értelme a .hu-nak ez a kasztrendszer?
    Egy 3000+ fős szerveren megértem, ott előnyt is lehet vele szerezni, de a .hu-n nem.

Egy gombnyomásra kémkedni az adott rendszerben az összes aktiv,inaktiv bolygót a .hu-n nagy szükség van, némelyik szerveren mindenkinek jut 1 galaxis 1 főre.
    Ugyan ez a ph-ra. Kell ez ide? És lehetne sorolni a többi lehetőséget.

Ujabb bugok lesznek majd, amitől még több játékos kedve megy el. És érezhető, többen panaszkodnak, lehetlen lett a játék. a Minősége nagyott romlott, élvezhetetlen lett a játék.

• üdv,

1. természetesen, mint minden frissítés, ez is hibátlan lesz.. ( passz.. )

2. ugyanaz, ami az összes többi szerveren -> beleszólásunk nem volt :)

3. de, mindenhol lehet vele előnyt szerezni :)

S igen, tudom, h belassult és teli van hibákkal. Látom a riportált hibákat.. egyszer jó lesz ;)

üdv, T.

( nem sértés, nem bántás, irónia- és szarkazmus dögivel.. )

---

de pozitív, h nemsokára egy sokkal fantáziadúsabb frissítést is kapunk ;) a részletekről hamarosan ;)

• Nálam is fennáll ugyanez a finomság tegnap óta :)

Valóban kihívás lesz :D

Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

• Nice (szép). Megnezem majd, h mit irnak erre a "nagykonyvben".

Esetleg valamit kiir vagy csak szimplan nem nyilik meg?

Melyik uni(k)ban fordul elo?

( Kezdem erteni, h miert tuntek el a nagy Ogame-spy&fly-harcosok a színtérről.. )

• Jelzi az üzenetet de a kémkedés fül alatt de nem jelenik meg az üzenet (kémjelentés) :)

Nekem ez Japetus :)

Írtam már jegyet / képet is csatoltam a problémáról :)

• Kallisto, ugyanez írok ma holnap jegyet amint odajutok.

Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!