[Ö: 360.000] Trockij [xxxxx] vs. xxxxxxx (T: 360.000, V: 0)

  • egy meg nem nevezett szerveren.. a történet annyi, h le akartam darálni a 30 nsz-t.. de h ennyiből is holdat lőjjek.. :D


    Ezen az időponton (23-06-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Trockij [xxxxx]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 30

    _________________________________________


    Védő xxxxxx

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1

    Nehéz Harcos 6

    Rakéta kilövő 13

    Könnyű lézer 168

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Trockij [xxxxxx]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő xxxxxx

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 1 ( -0 )

    Nehéz Harcos 6 ( -0 )

    Rakéta kilövő 13 ( -0 )

    Könnyű lézer 168 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 360.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 0 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 108.000 fém és 108.000 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:5% százalék.

    Az óriási mennyiségű fém és kristály együtt.

    Egy holdat alkotnak a bolygó körül melynek átmérője:4.525 kilométer.




    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -180.000

    Kristály: -180.000

    Deutérium: 0

    A támadó(k) összesen 360.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 0

    Kristály: 0

    Deutérium: 0

    A védő(k) összesen 0 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • És még én "lefetyelek" :D


    Bocs az off-ért, de ezt nem bírtam ki!


    T. jöjetsz hozzánk is holdat lőni!

    Trockij nekem a Fő ellenseg,mint koztudott.. hiszen annyiszor Bannolt mar Provokalas- sertegetes miatt...hogy 1 Acc-om Forumrol is Bannra ment.. nem csak jatekban :D En meg a nyalizas..ha nem erted, hogy Trockij-al hogy komunikalunk..akkor felesleges bele szolnod kis baratom.. Azert talaltuk ki a Kozos Discord-ott..hogy a jovoben ne a Forum legyen szet trollkodva.. De ugy latszik ti Reszetekrol felejtos... akkor innentol Forumon is keruljuk a kozos szajkaratet..ha kerhetnem!! Innentol semmi provokalasra nem fogok reagalni.. innentol Unalmas lesz a Forum ! Minden Tisztelettel. Tovabbi jo jatekot Kivanok!

  • Trockij nekem a Fő ellenseg,mint koztudott.. hiszen annyiszor Bannolt mar Provokalas- sertegetes miatt...hogy 1 Acc-om Forumrol is Bannra ment.. nem csak jatekban :D En meg a nyalizas..ha nem erted, hogy Trockij-al hogy komunikalunk..akkor felesleges bele szolnod kis baratom.. Azert talaltuk ki a Kozos Discord-ott..hogy a jovoben ne a Forum legyen szet trollkodva.. De ugy latszik ti Reszetekrol felejtos... akkor innentol Forumon is keruljuk a kozos szajkaratet..ha kerhetnem!! Innentol semmi provokalasra nem fogok reagalni.. innentol Unalmas lesz a Forum ! Minden Tisztelettel. Tovabbi jo jatekot Kivanok!

    Ismét te provokálsz mindenkit az irritáló stilusoddal közös discord ugye viccelsz ?? Te fordítva ülsz a lovon.

  • smartrax körítve ugyan, de mégiscsak te kezdted megint, nem szólok bele isten ments!!!
    De olvasva a sorok között, valahogy mindig provokálsz 1 kicsit de mindig :P

    jah, és utána meg átdobod a másikra, mintha Ő kezdte volna de nem :D

    Nézem, olvasom a fórumot majd rendszeresen, és igen le kell vonni a tanulságot :D
    ha egyéb bármi észrevételled lenne ezzel PM ne OFF-oljuk szét ezt a szép csatát :lol:

  • oh more nem csak itt elhiheted :P

    a sajat Topicomban ment az egymas kostolgatasa.. az egy dolog.. de ez egy masik topic.. itt nem en kezdemenyeztem ezt! de ahogy latod hamar pontott tettem a vegere!! de tok 8 h te is mit mondasz.. szeretek negativ szereplő lenni..es gyujteni az ellensegeket :)

  • Én értem, hogy trockij csinálta a csatát

    De ha már tesz ki ilyet

    Akkor meg meg se nyitja senki

    Vagy menj már a f@.zba ezzel a semmi csatával?

    A kommentek csak s.g nyalás céljából vannak?


    A másik kérdés a GA aki mindenki adatait

    (on statt, szokások,... látja) miért játszik?

    Támadás közbe le tudja a cp-t dobatni...

  • Miből gondoljátok, hogy magyar Ogame-ről van szó? ( Csaták a nagyvilágból) . De ha a magyar Ogame, akkor sem mindenki játszik etikátlanul:!: Azt sem gondolnám, hogy a GO-k sehol nem játszhatnak, valószínűleg mindenkinek megvan a maga UNI-ja. A csata is csak érdekességből van fent, de elárulom lőttem kisebb %-ra is Holdat. Sokan elkalandoznak a témától, és nem csak itt.

    A kamikaze akció sikeres lett, a 30 nsz. le lett darálva - feladat teljesítve :thumbsup: .

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]