Libra es a smartax antifan club

  • akkor offlojuk a száj karatét

    lehetőség fel volt ajánlva egyik fél se ment bele

  • akkor offlojuk a száj karatét

    lehetőség fel volt ajánlva egyik fél se ment bele

    Te meg szedd ki magad Ursan Vakaciobol..azt ott mutasd meg milyen kemeny legeny vagy.. ne egy teszt szerveren..ahol egy inaktiv farmom is tobb 100 milliard nyersi csücsül... okoska..

  • Jelenlegi beállításokkal nem tudjuk külön kezelni az ACS-t. Tehát, ha nincs támadás, nincs védekezés sem és fordítva.



    szinte mindig-mindent szétoffoltok, miért lenne ez itt másként? :)

    Alom vilagban el site36...Trockij, enged el :DDD ebbol is latszik, hogy kis tanonc még :D

  • Gyere a kis tanonc lehet régebb óta játszik mint te,te még a konzervdobozt huzkodtad a porba és mondtad neki tocsi , :lol:mikor én már itt játszottam.

    hat ha Te nalam is regebb ota jatszol..akkor meg rosszabb jatekos vagy,mint gondoltam :DDD 2008-2010 kornyeken kezdtem, csak megjegyeznem halkan.. es mellette ment a csattogos lepke is ..:D

  • Sokszor belemegyek én is a baromságokba.


    De! Megkérek minden szövitagomat, hogy ezt engedjül el!


    Smarti a legjobb (szájkaratéban is)!


    Várjuk meg az összevonást, azt kennjük el a nagy száját!


    Bármit mondunk, bármit mondtok, mindig neki van igaza... Tényleg, engedjük el!!!


    Egy szép aktuális idézet jutott most eszembe: "Nem mindegy, hogy az okos ember hülyéskedik, vagy a hülye ember okoskodik!"

    (Ne vedd magadra Smarti, sajnos sokakra aktuális)


    Visionnak még pár szó: Az biztos, hogy a kevés időmet nem egy tesztszerverre fogom elcseszni. Köszönöm a lehetőséget! Gondolom most mindenki baszari? Azt hogy Te 22 acc-al játszol 10 uniban, nem mindenki csinálhatja meg! :D

  • hat ha Te nalam is regebb ota jatszol..akkor meg rosszabb jatekos vagy,mint gondoltam :DDD 2008-2010 kornyeken kezdtem, csak megjegyeznem halkan.. es mellette ment a csattogos lepke is ..:D

    Akkor holnaptól nyugodtan köszönhetsz Úgy hogy csókolom ,csak megjegyzem. Uni 2-ben kezdtem . Azért gondolod hogy szar játékos vagyok ,mert én akkoriban az életemet éltem. Nem értem rá egésznap cp-t keresni.

  • ez reszemrol nem volt okoskodas.. ha olyan regen jatszik...nalam is regebben..akkor tudhatna..hogy ha nincs Acs tamadas, akkor Acs vedes sincs:) voltam mar szerveren ahol nem volt.megnyugtatlak Site36.. de nem annyira jo az.. koszonom a kedves bokot Sheldon.. nem veszek en magamra semmit sem.. ha meg mindig nem esett le nektek..hogy direkt poenkodok veletek.. akkor sajnalom :D de legalabb most par napig..jol elszorakoztunk..nezzetek a jo oldalat.. + Sheldon..TE meg koszond hogy nem ment V-be az accod.. ezt is elinteztem :D ( MNT ) :D szavaiddal elve..ha nincs MNT Vak-ba mennel..:D En imadom ha vadasznak ram..attol felpezsdul a verem..es verszagot kapok.. nekem annal jobb ha minnel tobben teszitek..sőt igenylem is..:))) de azt megigerhetem,,eleg ragos falat leszek.. csak ne hogy a torkotokon akadjak..lesznek majd meglepetesek..:) Remelem a lelkesedes reszetekrol nem fog alabb fagyni, mikor eljon a NAP hogy 1 Uniban leszunk:) mert olyan Terveink vannak, hogy szo szerint Beszartok majd :D


    Akkor holnaptól nyugodtan köszönhetsz Úgy hogy csókolom ,csak megjegyzem. Uni 2-ben kezdtem . Azért gondolod hogy szar játékos vagyok ,mert én akkoriban az életemet éltem. Nem értem rá egésznap cp-t keresni.

    csak kostolgatlak site36 bácsi..:) attol meg kedvellek :D elhiszem en hogy jo gamer vagy :) azt azert megjegyeznem..ha Uni2-ben kezdted, akkor hogy lennel nalam regebbi jatekos.. mikor en uni1-ben is ott voltam, sőt meg Donald is :D :dash: igaz ott vagy enforceone neven..vagy gőzőm sincs:D



    Jobb mint a barátok közt :D

    szerettem anno, sőt taliztam is veluk kiskoromban:) de regota nem nezem:) muszaj csinalni a musort..menni-e kell :DD

  • de azt megigerhetem,,eleg ragos falat leszek.. csak ne hogy a torkotokon akadjak..lesznek majd meglepetesek..:) Remelem a lelkesedes reszetekrol nem fog alabb fagyni, mikor eljon a NAP hogy 1 Uniban leszunk:) mert olyan Terveink vannak, hogy szo szerint Beszartok majd

    A "Cápa" soha nem rágós, max a polip, vagy tintahal. A cápa húsa szép fehér és porhanyós... A szálkákat meg majd kiköpködjük! :D

    Csak nehogy abba a vízbe szarjunk, ahol úszkálsz :D

  • A "Cápa" soha nem rágós, max a polip, vagy tintahal. A cápa húsa szép fehér és porhanyós... A szálkákat meg majd kiköpködjük! :D

    Csak nehogy abba a vízbe szarjunk, ahol úszkálsz :D

    ez tetszik, orulok hogy van humorod :) vegre egy komment amit mosollyal LIKE-oltam :D DEEEE, jo Undi vagy ha beleszarsz a Vizbe :D XD

  • csak kostolgatlak site36 bácsi..:) attol meg kedvellek :D elhiszem en hogy jo gamer vagy :) azt azert megjegyeznem..ha Uni2-ben kezdted, akkor hogy lennel nalam regebbi jatekos.. mikor en uni1-ben is ott voltam, sőt meg Donald is :D :dash: igaz ott vagy enforceone neven..vagy gőzőm sincs:D



    Akkor holnaptól nekem mindenki csókolomot köszönhet.. én vagyok a legrégebbi játékos.. :D

  • huhh esti olvasás megvolt :lol: kb a 4.ik poszt-ig követtem és most folytattam :lol: brutális :lol: sok komment után annyit fűznék hozzá az nevet ki a végén nevet :phatgrin: ja és füstöljön a deu :thumbsup:

    ui : kukázásban tudok segíteni majd :lol:

  • huhh esti olvasás megvolt :lol: kb a 4.ik poszt-ig követtem és most folytattam :lol: brutális :lol: sok komment után annyit fűznék hozzá az nevet ki a végén nevet :phatgrin: ja és füstöljön a deu :thumbsup:

    ui : kukázásban tudok segíteni majd :lol:

    Jason, Mi Shakrs, megoldjuk a kukazast..:) a libra lakosainak meg nem lesz ra szukseg :D



    Akkor holnaptól nekem mindenki csókolomot köszönhet.. én vagyok a legrégebbi játékos.. :D

    max a legoregebb ...:D plusz ha ilyen regota jatszol..tudhatnad hogy a piros szin hasznalatott itt Forumon egy figyelmeztetessel ( Warn ) szoktak dijjazni ...:D

  • Sok a duma :phatgrin:

    Tessék mán dolgozni meg játszani :lol:

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]