Libra es a smartax antifan club

  • Sziasztok Libra lakok!

    hol is kezdjem.mert mostanaban eleg sok serto. es bemocskolo levelett olvasok vissza a napokban. ami kezd nagyon nem szimpatikus lenni, ezert is gondoltam, hogy nyitok egy Topicot..es beszeljuk at!!

    Noname Alias CSabi, mas neven Treublemaker! az uzenetedet olvastam, amit egy masik jatekosnak cimezted..ide nem masolnam,mert szabalyellenes.viszont! leirom 1X es utoljara..hogy te is valahogy felfogd..feldolgozd, ha nem megy olvasd at tobbszor eme sorokat!!!

    NEM JATSZOK LIBRAN. NEM VAGYOK OTT, SEMMI KAMU NEVVEL..SEMMI ACC-AL! Remelem ezt a reszet eltudod olvasni.. nyugodtan GO is megerositheti! es megjegyzem, most sem a sajat nevedet hasznalod..hanem egy kamu nevet...ezert is erdekes mire vagy fellazadva ennyire..!!????????? Tehat...

    1. Nem licitalgatok OTT

    2. a serto es csufolo tartalmakra nem reagalok! barmit mondhatsz Te vagy a csapattarsaid..vagy a smartax antifan jatekosok.. nem hat meg!!

    3. miert felnek Libratol??? mitol kellene Rettegnem??? mire oda kerulunk hogy 1 szerveren legyunk,Valkorion kicsontoz titeket:D bar mar meg is tette :D LOL , nincs mar oldalatokon egyenlore komoly haderő, de persze EN FELEK!!! gondolkodj kicsit ! 1 neked treublemaker nincs accod..atadtad..tehat amit kaptal helyette..meg ugy sem lenne keresni valod, ezert sem ertem,mire fel irod azt hogy En felek :D?? semmi hattertartalom nincs mogotte..csak a provokalas-sertegetes, ami miatt jelzem..BANN jar.. es ha igy folytatod, elobb-utobb , utol fog teged is erni !

    4. Bugacs jott Kalistora, es Gerjeszti a feszkot a 2 szerver kozott Kalisto - Libra! Allitasa szerint Libran teli van baratokkal, akik alig varjak az osszevonast, hogy a Sharks- Klant szarra verjek.. ES a celja Kaliston hogy engem hatraltasson...De naponta 100-200 milliot Kolt el Liciten , also hangon, hogy ne tudjak elvinni 1-et sem :D csak azt nem fogja fel, hogy sokkal tobbet termelek..es siman tudnam vinni igy is, de nem megyek bele a kis jatekaiba..leirta nem 1 X hogy provokalni jott oda! DE sikertelenul jart, Bugacs megint Bann-on.. es tarsa is, akivel oda jottek Sunnyogni, TERMESZETESEN KAMU NEVVEL Treublemaker :DDD Tehat elsonek a sajat hazatok táján kellene soprogetni! Mert Ti csinaljatok a feszkot.. Es akkor meg En vok kamu neven Libran :DD nevetseges! Nekem nincs idom ovodazni,..hogy kamu acc-es nevvel bohockodjak Libran!!! felesleges!

    5. Elhiszem hogy minden vagyatok,hogy beverjetek a Nagy "Cápalit" mert igy probaltok csufolni..:D amin jokat nevetek... De megsugom, eselytelen!

    6. Ellenben titeket orom lesz majd utni..mert ahogy latom.. eleg sok tarsatok a TOD-bol hullik szepen.. es szedik le rolatok a sok tobb 100 millios Profitott..:D elhiszem hogy most ez titeket annyira nem zavar..meg ugy sem tudtok ellene mit tenni.. DE majd akkor hogy fog ez fajni nektek, HA A SHARKS VERI A TAGJAITOKAT :DD


    Vegszo! Treublemaker Alias Noname :D Nem kakiltam be Libratol! nem volt meg olyan Uni, ahol nem a sajat nevemmel jatszottam volna! tehat. Smartrax18 vagy Legenda neven jatszok!!! a tobbi kamu..az nem En vok!!!! ugy hogy csak magadat jaratod le..hogy Idegen acc-okra irogatsz, hogy smartarx..beszari vagy.. mert NEM EN VOK!!!

  • Helloka! Smartrax nincs Librán, én viszont igen, ne nyaljátok már be rögtön amit néhány okoska kitalál, inkább kérdezzétek meg előtte^^. Miért nem veszem fel a nevem?:/ Pontosan azért mint bugacs, csak azért regeltem be Librára, hogy toljam a licitet de mivel bugacs aki fém pakkot vesz és azt nyomja árverésre majd utána még bannoltatja is magát Kalliston:lol:esélyes, hogy nem jön vissza így okafogyottá vált a librás accom:). Egyik rejtély megoldva.:beer:

  • tuti Bugacs gerjesztette ezt is.. meg hintette el hogy ott vagyok Libran..mikor NEM! ezek meg elhisznek mindent..amit Bugacs ( Naruto ) mond nekik :DD es kozben ez a legnagyobb kamu ember aki van ogame-en! 1 szavat sem lehet elhinni! eloadta Bugacs hogy teli van haverokkal Libran..mind a 2 klannal nagy haver.. es hogy rank usszitja mind.. vegulis, ha azt nezem a sok kamu hulyesegevel.. engem csak tamadnak a fiuk..hogy egy beszari kamu capa vok :D elerte a celjat vegul...csak hat Bann hullam is elerte Bugacs-ot :D most akkor ki veszitette el, ezt a csatat is Bugacs? :D szerintem hanyagolj a jovoben..es a kamu hulyesegeiddel egyutt! Sracok akik provokaltak-sertegettek, Téves infok miatt.. lehet bocsanatott kerni..nem szegyen.. neha meg en is szoktam:) de ha nem teszitek..sebaj.. En nektek Megbocsajtok:) nincs harag..:) Ellenfelek vagyunk. nem ellensegek :)

  • Akkor én elnézést kérek smart. Azt kérdezd már meg hogy a nagy Valkorion tegnap mennyi deut füstölt el ,aki mindenkit bever mint te,kicsit nagy a mellény. A Noname nevet én adtam az accnak de az ellenfeleink is tudják kinél van. Nem hiszem hogy provokáltalak egy kérdéssel. De ha sértve érzed magad ismét elnézést kérek.

    Helloka! Smartrax nincs Librán, én viszont igen, ne nyaljátok már be rögtön amit néhány okoska kitalál, inkább kérdezzétek meg előtte^^. Miért nem veszem fel a nevem?:/ Pontosan azért mint bugacs, csak azért regeltem be Librára, hogy toljam a licitet de mivel bugacs aki fém pakkot vesz és azt nyomja árverésre majd utána még bannoltatja is magát Kalliston:lol:esélyes, hogy nem jön vissza így okafogyottá vált a librás accom:). Egyik rejtély megoldva.:beer:

    2. relytély milyen okod volt Sharkos lévén milyen okbol léptél a Sith-be? Tudom nincs hozzá közöm.

  • Akkor én elnézést kérek smart. Azt kérdezd már meg hogy a nagy Valkorion tegnap mennyi deut füstölt el ,aki mindenkit bever mint te,kicsit nagy a mellény. A Noname nevet én adtam az accnak de az ellenfeleink is tudják kinél van. Nem hiszem hogy provokáltalak egy kérdéssel. De ha sértve érzed magad ismét elnézést kérek.

    2. relytély milyen okod volt Sharkos lévén milyen okbol léptél a Sith-be? Tudom nincs hozzá közöm.

    nem tudom menyit egetet el Valko, hiszen honnan tudnam ??? nekem nem haver..es nincs koztunk kapcsolat..szimplan szimpatikusabb mint a Te brigadod! nagy mellenyem miert is van, mert meg nem vertek be ??? ezek Tenyek! ettol te nem leszel rosszabb jatekos..szimplan csak fogad el!

  • Ez is csak egy kacsa amit valamelyik észkombájn kitalált :D . A jelenlegi librás accom 4725 pontos és sose volt szövetségbe és sose lépnék be másik szövetségbe, nem vetemedünk ehhez hasonló óvodás dolgokra:). Még egy "relytély" megoldva:D . Miből gondoltátok azt, hogy beléptünk oda?:)

  • Egy szövetséget ne alázz le egy ember miatt!


    Érdekes, hogy te nyitottad a topic-ot hisz te kezdted szerintem a "Alig várom az összevönást, Sheldont beverem... stb"

    Nem is egy csata hozzászólásnál írtál ilyeneket. Így nem csodlálkozz, ha ezt nem ölbetett kézzel várjuk meg.

    Ahogy Ti szervezkedtek, úgy mi is.


    Az hogy hullik a TOD, megesik. Csabi telepítlését szépen kiszámolták. Az én esetem még nincs lezárva, saját hibámon kívül buktam el a flottám.

    Nem részletezem, nem is szabad, de eddig nekem áll a zászló.


    De remélem összevonáskor találkozunk! Addig is jó játékot!

  • Sheldon! latom a lenyeg nem ragadt meg abban az okos fejedben!! nem azert lett nyitva a Topic..hogy ki- kit fog beverni majd!!! hanem azert, mert a nagy okos es szep tarsaid..azt terjesztik hogy ott vagyok Libran kamu nevvel..stb.. olvasd at Te is megegyszer! felesleges szajkaratet, meg keruld.. ugy is kiderul majd, hogy ki-kit fog, es hogyan beverni.!

  • Sheldon! latom a lenyeg nem ragadt meg abban az okos fejedben!! nem azert lett nyitva a Topic..hogy ki- kit fog beverni majd!!! hanem azert, mert a nagy okos es szep tarsaid..azt terjesztik hogy ott vagyok Libran kamu nevvel..stb.. olvasd at Te is megegyszer! felesleges szajkaratet, meg keruld.. ugy is kiderul majd, hogy ki-kit fog, es hogyan beverni.!

    Tévedsz a titokzatos játékos aki azóta fura módon törölte magát ő tett olyan kijelentéseket ami rád utal,és ne te döntsd el hogy ki mit terjeszt és milyen okos.

  • Latom nagy smart fanatikusok vagytok...EN egyszer sem regisztraltam be Librara!!! ezt a reszet kellene megerteni! a masik meg Ne mindenkiben ,ENGEM Keressetek mar!! ez annyira gaz..:D mar lassan Ogame Celebnek kepzelem magam XD :D

  • Szia Smartrax.

    Figyelj én ezt halottam, többen mondták nem fogom elmondani ki mondta, de nem is ez számit. Ha nem te vagy, nem te vagy, ha te akkor te. Nincs ebből semmi probléma.

    Teljesen igazad van "kamu névvel" vagyok, mivel én átadtam az accom és mielőtt a csere megtörtént Padawan átírta ezen a nevét, hogy az enyémen fel tudja venni az övet. Mivel 1 hét múlva lehet átírni így teljesen mindegy hogy lázadsz nem tudom átírni és nem is akarom. Már nem játszom. Tegnap jöttem ki Vből mivel Padawant támadták, próbálták ki számolni a vissza térőjét de hál isten 4x is mellé lőttek, így vissza mentem Vbe.

    A másik része is butaság, Kalliston sem vagyok, sem kamu névvel sem sehogy, nem vagyok sehol sem tiltáson.
    Tessék parancsolni itt a lobby képem :
    Lobby

    Az hogy Bugacs mit művel veletek kalliston sem érdekel, de Donald le süllyedni a szintjére ???!!

    Az hogy beütöttek sem viselt meg. Sőt nem jelenti azt hogy rossz játékos vagyok. Akit nem ütöttek be sem azt jelenti jó játékos. Nekem ez a véleményem. Valkorion ügyesen ki számolta a vissza térőt, azaz 6secre belőtte, nekem meg nem sikerült menteni mert belaggolt a net.
    Nem adtam fel a játékot, újra fel küzdöttem a accot az él mezőbe. Az hogy nem kerültek fel a csaták a fórumra még igen is aktívan nyomtam. Kétszer kapott Havas ninját, Valkoriontól nem egyszer elhoztam körönkénti 100 milla deut. Plusz kapott ő is egy ninját. Plusz az egyéb mobil kolós támadások.

    Miért nem játszom? Mert nincs rá időm, és már nem fért bele a játék is. Ez ilyen egyszerű.

    Nálam lévő acc is át lesz adva. Ami ha megnézzük nem rossz acc, kis idő ráforditása után ez is egy szép nagy acc lenne.

    Összevonás?? Egy olyan dolog ami lehet meg sem fog történni a közel jövőbe, értelmetlen beszélni.

    Lényegében a levélért Bocsánat, ha nem te voltál.

    További jó játékot nektek. Hajrá Sharks(kalliston), Hajrá TOD(Libra), Hajrá Sith(Libra), Hajrá SF-tag (Fidis).

    Ui: Érdekes módon most nem jött szóba az SA. :D

  • hiaba mondogatjatok, hogy en vagyok Libran, attol meg NEM EN VOK!!, irjatok jegyet..hatha a Go-k majd megmondjak a teljes igazsagot! mielott vadaskodtal volna.. egyszerubb lett volna ha szepen rakerdezel! nem hiszem hogy ugy ismertel meg engem, vagy minket..mint akik hazudnak! Senki nem mondta rad, hogy rossz vagy jo jatekos lennel! Ez a Topic nem azert lett megnyitva, hogy ezt targyaljuk ki, szimplan hattal nezitek a mozit, es mindenkiben , Engem kerestek, vagy Láttok! ezt akartam Tisztazni, hogy nem En vagyok, barki barmit mond! Nekem tiszta a lelkiismeretem, nem hazudok.. nem Regisztraltam Librara! Bocsanat kerest elfogadtam, nincs harag. Barmi van inkabb engem kerdez, itt Forumon, vagy Privatban Telefonon.. barhol! nem mondta senkisem hogy kaliston vagy CSabi, Havas jott Kalistora, es alkottak szepet es jot Bugaccsal, mert mind a ketten Bannon csücsülnek, hogy miert azt majd Ők elmondjak..De erdekes ,hogy Bugacs mind a 2 oldalra nyomja a hulyeseget... es elhisztek neki mindent.. kozben ha azt nezzuk, az ellensegeddel bizniszel...de ez is lenyegtelen..bugacs kis ebihal.. nem tud nagy kart okozni..hiaba kapalozik, Kamu neven szokas szerint:D

  • Zitat

    4. Bugacs jott Kalistora, es Gerjeszti a feszkot a 2 szerver kozott Kalisto - Libra! Allitasa szerint Libran teli van baratokkal, akik alig varjak az osszevonast, hogy a Sharks- Klant szarra verjek.. ES a celja Kaliston hogy engem hatraltasson...De naponta 100-200 milliot Kolt el Liciten , also hangon, hogy ne tudjak elvinni 1-et sem :D csak azt nem fogja fel, hogy sokkal tobbet termelek..es siman tudnam vinni igy is, de nem megyek bele a kis jatekaiba..leirta nem 1 X hogy provokalni jott oda! DE sikertelenul jart, Bugacs megint Bann-on.. es tarsa is, akivel oda jottek Sunnyogni, TERMESZETESEN KAMU NEVVEL Treublemaker :DDD Tehat elsonek a sajat hazatok táján kellene soprogetni! Mert Ti csinaljatok a feszkot.. Es akkor meg En vok kamu neven Libran :DD nevetseges! Nekem nincs idom ovodazni,..hogy kamu acc-es nevvel bohockodjak Libran!!! felesleges!


    Akkor itt arra kartál célozni hogy valaki az én nevemmel ment oda játszani?

  • nem itt arra akartam celozgatni..hogy Bugacs nagy haverja lehetsz te is.. Mert Bugacs igy adja elő, meg hogy mar van tervetek ellenunk, meg Donald Ellen is :D persze a fele amit Bugacs mond az a resze tudjuk kamu.. tehat , mikozben Bugacs is kamu neven van ott! aztan te ugy irtal ram elvileg..hogy beszari vagyok, mert nem valallom a nevem..mikozben forumon predikalok! nem te vagy Kaliston hanem Havas.. meg kitudja meg ki.. de egyenlore Bugacs havas Bannon..aztan nagy lett a csend.. neha 1-2 idegen licital..de az is ritka..

  • Annyit azért tisztázzunk le, h smartrax csak egy univerzumban játszik. Már a kezdeti időszakban le lett ellenőrizve- és később is ( szimplán kíváncsiságból ) és bárki is terjesztette, h Librán is fent van hazudott és csak keverte a dolgokat.


    üdv, T.

  • Köszi T.!


    Ebből indult az egész...


    • xxx 08.06.2021 13:23:03 Helló.. Jelezném h smartax itt van a szerveren :)
    • Sheldon08.06.2021 13:54:05 Szia. Köszi!

      Milyen néven?
    • xxx 08.06.2021 14:07:21 53dik.. Horizont neven
    • xxx 08.06.2021 14:07:39 Ő árulta el magát
    • xxxx 08.06.2021 14:10:50 Ki kéne itt nyírni :)
  • itt aki ra ir a masikra hogy beszari, meg kamu nev mogott bujkal... az nem En voltam:D itt max ti veszitek ennyire komolyan:D en jokat nevetek ezen.. de azert leirtam az igazsagot..hogy mennyire rosszul lattatok a dolgokat.. jah bugacs benezte ezt a piacos sztorit..annyira nem hatott meg..mondtam neki viheti 1000-ert mind.. erre ugy inditotta az osszes licitett hogy 9-10 millio! :D ugy h osszesen 600 ezer pontja ha volt.. aztan napi 200 millakat elkoltott.. most vagy ennyire fem pakkozott..es azt tolta fel licitre... vagy tobben pushingoltak.. de ezt max Ő tudja..de biztos köze van a Bann-jahoz..:D Sa-t honapokkal ezelott toltam fel.. most nagyon megorultem a Rang5-nek..igy vegre van 2-3 hetig parancsnoki sorom:) De aki veszi es pakkozik..szive joga, jatek resze:) en is éltem már vele.. es a jovoben biztos fogok is.. :) de per pilllanat..nincs ra keret..:D

  • Köszi T.!


    Ebből indult az egész...


    • xxx 08.06.2021 13:23:03 Helló.. Jelezném h smartax itt van a szerveren :)
    • Sheldon08.06.2021 13:54:05 Szia. Köszi!

      Milyen néven?
    • xxx 08.06.2021 14:07:21 53dik.. Horizont neven
    • xxx 08.06.2021 14:07:39 Ő árulta el magát
    • xxxx 08.06.2021 14:10:50 Ki kéne itt nyírni :)

    istenem:DDD Elarultam magam, ugy hogy a szerveren sem voltam:D ez valami beteg allatt lehet ( Bugacs ) szerintem..halkan megjegyeznem! aki mindenkiben engem lat.. sajnalom Sheldon..es Libra lakosai.. de csalodast okoztam nektek.. nem vok ott.. :( sajnalom.

    De ezen tul, remelem tanultatok az esetbol, hogy mennyire szava hihető az a pro jatekos:) barmi kerdesetek van.vagy lesz a jovoben, kerlek inkabb tolem kerdezzetek..mint rairogassatok minden kamu nevu jatekosra, akkor elkerulheto ez a felesleges vita, es feszultseg a szerverek kozt..:)



    Annyit azért tisztázzunk le, h smartrax csak egy univerzumban játszik. Már a kezdeti időszakban le lett ellenőrizve- és később is ( szimplán kíváncsiságból ) és bárki is terjesztette, h Librán is fent van hazudott és csak keverte a dolgokat.


    üdv, T.

    az nem mas mint Kalisto, kérem szepen :DD