v8.0.0 szerverfrissítések

  • Nem akarok senkit megijeszteni, de a 8.0 hegesztése folyik az angolon... és kb fél óra eddig. Úgy, hogy nincs szerver :)


    és azóta is ez van csak:

    Az oldal nem működik

    A(z) s156-en.ogame.gameforge.com jelenleg nem tudja kezelni ezt a kérést.

    HTTP ERROR 500

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    Einmal editiert, zuletzt von Gullcsi ()

  • nyugi, nálunk se elérhetőek a szerverek.. valszeg tovább tart felrakni.. ez van..


    bár ennek semmi köze a témához, átraktam másikba..


    A frissítések úgy néz ki, h el fognak húzni.. türelmeteket kérik..

  • El tűnt az account a lobbybol és a temető szerveren 300as univerzum vagy mi.

  • mivel a temető régi verziós és jelenleg nem fut a script se, így senki sem látja véleményem szerint az ott lévő accountokat.


    az ott meglévő accountok visszarakása azután lehetséges csak, h a v8.0.0. lefutott mindenhol..

  • Megszületett az angolon.

    Így kb 2+ óra után...

    Semmi újat nem látok, azon kívül, hogy néha meghal a szerver, ha rálépek néhány menüpontra.

    Újítás semmi... gondolom a következő patch-ben majd.


    A hyperionon meglepően gyorsan lement az egész...

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    Einmal editiert, zuletzt von Gullcsi ()

  • InfoCompte


    gondolom, mivel az nem Gf fejlesztés, így nekik is idő kell mire módosítják a szükséges beállításokat..

    amúgy.. próbáld meg a kiegészítők nélkül.. nekem antigame-mel is elég gyors..


    --


    egyébként több ország 1-1 szervere teljesen behalt, ott holnap délig van támadásblokk..

  • smartrax...frissítés minek :D

    Ganimeden vagyok, Antigame fent, (telón nem, csak pc) kb. olyan 11 előtt "se kép se hang" szereverrészről, és kb. 14:00 után jöhetett vissza valamikor, elég durván 3 óra is volt (nerm mintha félni kéne itt valamitől :) )

    Chrome - Firefox Antig. mind2n pc-n, nálam akadás nélkül minden teszi a dolgát, sőt, valahogy érezhető javulát/gyorsulást is látok, pl flotta1-2-3 menüben, (farm) meg úgy alapból is

  • Igen, InfoCompte más cég.

    A sebesség talán most jó, viszont még mindig van 12 körüzenet, amire már válaszoltam is, mégis olvasatlannak írja.


    Antigame is gondolom idő, alap dolgok mennek, de pl az erőforrásoknál nem írja, hogy mennyi nyersi kell a bányák következő szintjéhez.


    Reméljük hamarosan megoldják!

  • Sheldon, nálam, épp folyamatban van 1 szállítás X szintű bányaszint emeléshez, ami 45p múlva beér, és már most plusszos vagyok anyaggal a hiba nálad - vagy a szerverrel lesz (gondolom én) :D


    Szerk.


    Annyit vettem észre szövioldalon, hogy a "képet" nem tudom összecsukni, és nem mutatja 1ből a taglistát (antugame), nélküle még nem próbáltam képetcsukni, de alapból amúgy is kattolni kell taglistát :(


    Szerk2 .

    anti néklül sem lehet képetcsukni :(

  • Sheldon, nálam, épp folyamatban van 1 szállítás X szintű bányaszint emeléshez, ami 45p múlva beér, és már most plusszos vagyok anyaggal a hiba nálad - vagy a szerverrel lesz (gondolom én) :D


    Szerk.


    Annyit vettem észre szövioldalon, hogy a "képet" nem tudom összecsukni, és nem mutatja 1ből a taglistát (antugame), nélküle még nem próbáltam képetcsukni, de alapból amúgy is kattolni kell taglistát :(

    Ha ráklikkelek egy bányára, írja, hogy mennyi nyersi kell, mennyi nsz kell... de az erőforrásokban a bányák ikonjai üresek. Mint antigame nélkül.

  • Ha ráklikkelek egy bányára, írja, hogy mennyi nyersi kell, mennyi nsz kell... de az erőforrásokban a bányák ikonjai üresek. Mint antigame nélkül.

    Nálam semmi ilyesmi nem áll fent, majd minden úgy mükxik antigammel, mint azelőtt, kivéve a fent említett dolgot...

    tipp1: töröld a böngésző adatait/előzményeit, talán az segít (én 2 napja tettem, nem tudom számít-e)


    tipp2: nálam az egyszerű van beállítva alapra (+ bár egyéni beállítás semmi extra)


    tipp3: nincs ikon?, végülis úgysem tudod mi az nem? :P :D


    Szerk: ahogy én látom igen is nagy teljesítménybeli javítások történtek!

  • Azt néztem, hogy nem kapta meg minden szerver a frissítést.

    Mondjuk a kiírás szerint is több napos a dolog, szóval nem kell izgulni.


    Ezt a chat bugot rajtad kívül egy játékos jelezte, ő is Librás.

    Pont azt kérdeztem tőle, hogy ha válaszol akkor is úgy marad. De így erre választ kaptam.

    Szerintem nem csak nálatok lesz gond, szóval javítani fogják, eléggé zavaró dolog.

    AGR-től ne várjatok sokat, nagyjából egy éve nem frissítettek benne semmit.

    Csak remélhetjük, hogy megint valaki fog vele foglalkozni, mint eddig mindig.

    Ha ráklikkelek egy bányára, írja, hogy mennyi nyersi kell, mennyi nsz kell... de az erőforrásokban a bányák ikonjai üresek. Mint antigame nélkül.

    Ha az épületek képeit nem látod, akkor jobb esetben egy böngésző újraindítás megoldja a dolgot. Ha kicsit macerásabb a dolog, akkor a cookiek törlésének kéne megoldást jelentenie.