A szövetség frissítésének kibeszélője

  • Ez jó ötlet!


    Amit nem értek: Pl személy szerint gyüjtő vagyok. Ha a szövetség felfedezőt választ, akkor marad a gyüjtő bónuszom, és megkapom a szövetségi felfedező bónuszt is?


    Edit: És mi van, ha gyüjtő vagyok, de a gyüjtőt választjuk? Megkapom a plussz termelést?

    Vagy a tábornoknál pl: Ha valaki már az, és azt válsztják, csökken a deu fogyasztás még jobban, gyorsulnak a hajók?


    Köszi!

  • A szövetségi és egyéni bónusz ha egyezik akkor értelem szerűen össze adódik.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • A kereskedő szövi bónusz jó, a többi határ kaki. Komolyan mi értelme a rendszer phnak?

    Kérdés, ha behozzák minden szövi választhat egyet? Mi a helyzet az újonan alapuló szövikkel? Vagy alapból venni kell egyet a szövinek, hogy kapjatok valamit?



    OFF Topic:

    Jutalom Event 2021.045.14-től!


    A 45. hónap az melyik hónap? Tudtommal csak 12 van. :) Egyébként az ilyen típusú hibákat hol lehet jelezni? Mióta nincs Gurat nem tudok privátban írni illetékesnek.

  • Személy szerint a phalanxra lennék kiváncsi pontosan hogy működik. Pl holdrombolásnál hasznosítható e valahogy

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • A nép véleménye, hogy maguk a fejlesztések tökéletesen értelmetlenek, és mellékesek.

    Egyetlen pozitívum amit eddig észrevettünk, hogy a Bolt nem tölt 20 másodpercig, minden jóval gyorsabbnak tűnik...

  • A teszt szerverek:

    https://lobby-pioneers.ogame.gameforge.com/en_GB/accounts

    és a Bermuda szerver.


    És osztom Chuck véleményét...

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • A nép véleménye, hogy maguk a fejlesztések tökéletesen értelmetlenek, és mellékesek.

    "+10% moon storage capacity" :tongue:old


    Sok kérdés merült fel bennem ezzel kapcsolatban, de inkább nem firtatom. :evil:old


    Azon meg már meg se lepődök, hogy itt is egy váltás 500k SA.

    Bár nem tudom, hogy oldják meg, hogy ne tudjak csinálni másik szövit.