MOD felvétel

  • Bocsi T.


    Úgy tudtam, Gurat már nincs, így gondolom az ő email címe sem él már.

    Nem jelentkezek, mielött jönnének a lehurrogó kommentek, hogy én tapasztalatlan vagyok.


    Csak a kellemetlenség miatt szólok, de ha él az email, vagy át van írányítva, akkor nem szóltam!

  • Szerintem a cím az "ogame.hu" az meg az ogame birtoka. A név lehet csak tisztelet vagy hagyomány vagy csak nincs aki átírja :)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • szerintem van ott több e-mail cím is, amiből válaszhattok.. nyilvánvalóan a megfelelőre kell írni :) Hinata sincs már..


    de mindjárt módosítom.


    "A jelentkezéseket a lorovus@ogame.hu email címre küldjétek!"


    Szerintem a cím az "ogame.hu" az meg az ogame birtoka. A név lehet csak tisztelet vagy hagyomány vagy csak nincs aki átírja :)


    A névhez az tartozik, akié a fiók :) Gurat fiókja passzolom, h át van-e irányítva vagy sem :)

  • A névhez az tartozik, akié a fiók :) Gurat fiókja passzolom, h át van-e irányítva vagy sem :)

    Ejj duplapost :)

    Kérlek használd az editet :)

    Jó hogy lassan jön az új mod :)


    (Ezt nem hagyhattam ki )

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Ejj duplapost :)

    Kérlek használd az editet :)

    Jó hogy lassan jön az új mod :)


    (Ezt nem hagyhattam ki )


    - Tilos a moderátorok nem hivatalos segítése,azaz úgy írni, hozzászólni mintha moderátor lennél. Illetve az általuk használt íráskép (Ennek a formának!) a használata, és tilos beleszerkeszteni egy moderátor által adott figyelmeztetésbe, illetve abba a hozzászólásba amit figyelmeztetett.


    Khm. :P


    ( Nem kell amúgy "edit"-et használom, h összerakjam a két hozzászólásomat :P mindazonáltal jogos a felvetés ;) )

  • - Tilos a moderátorok nem hivatalos segítése,azaz úgy írni, hozzászólni mintha moderátor lennél. Illetve az általuk használt íráskép (Ennek a formának!) a használata, és tilos beleszerkeszteni egy moderátor által adott figyelmeztetésbe, illetve abba a hozzászólásba amit figyelmeztetett.


    Khm. :P


    ( Nem kell amúgy "edit"-et használom, h összerakjam a két hozzászólásomat :P mindazonáltal jogos a felvetés ;) )

    Ha a munkámat végeztem volna akkor nem így írom le :P


    Na de köszi :)


    Ez meg már off xD

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]