[Ö: 26.462.513.000] Husveti nyuszi vs. Noah (T: 94.903.000, V: 26.367.610.000)

  • Márquez visszatért xalyra...

    Hogy hogy nem eddig kommunikáltunk is, aztán gondoltam megnézem milye van, észrevettem, hoy bőszen fsel, ami gondolkodóba ejtett,

    vajon miért, ha elviekben jóban akar lenni.

    Mivel se barátlista, se elkötelezettség elgondolkoztam, főleg azután, hogy blistásait is leszedte, úgy, hogy fent voltak blistán, látszott az aktivitás és csak csata előtt törölt.

    Gondolkodta, vajon mikor éri el azt, hogy nekem is nekemessen, bár én nem blistázok pont ezért már.

    Lehet savazni, nyugodtan, de szépen lecsaptam, ahogy kell, leszedte annó a holdamat, aztán puncsolt, haverkodott, lekezelt, ismét haverkodott.

    Meguntam, odacsaptam, van az a határ, ami után ez van.

    Írta, hogy visszakapja az accot, amit tiltottak, ha ez tényleg bekövetkezik az a magyar ogame szégyene lesz!

    Éátom a kilőtt hadikat is, hogy az eredeti acc gazdájának accáról a flottákat lövi ki, furcsa, hogy egy barátot pusztít úgy, hogy nem kerül ki a fórumra, amikor eddig minden kis apróság felkerült...


    4 095 765 Noé  

    +51 azralot   [SBR]

    09:32 22-04

    -1 843 057 azralot   [SBR]

    -9 319 Noé







    Ezen az időponton (22-04-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Husveti nyuszi

    ________________________________________________


    Cirkáló 1.670.053

    Csatahajó 205.160

    Csatacirkáló 1.005.635

    _________________________________________


    Védő Noah

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 32.222

    Cirkáló 873.276

    Szemetesek 36.000

    Kémszonda 192

    Rakéta kilövő 1.190

    Könnyű lézer 654

    Nehéz lézer 45

    Gauss ágyú 10

    Ion ágyú 44

    Plazmatorony 22

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Husveti nyuszi

    ________________________________________________


    Cirkáló 1.666.806 ( -3.247 )

    Csatahajó 205.159 ( -1 )

    Csatacirkáló 1.005.627 ( -8 )

    _________________________________________


    Védő Noah

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 0 Kristály és 693.045 Deutérium


    A támadó összesen 94.903.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 26.367.610.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 14.467.261.600 fém és 5.236.416.000 kristály lebeg.

    A támadó 693.045 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 14.402.036.600

    Kristály: 5.213.352.000

    Deutérium: -5.920.955

    A támadó(k) nyeresége 19.609.467.645 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -18.024.063.000

    Kristály: -6.524.315.000

    Deutérium: -1.819.925.045

    A védő(k) összesen 26.368.303.045 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • Grat Nyuszi :thumbsup:

    Az ilyen uj trendi (baratlistast/mnt-ben levo jatekost /szovitarsat az ej leple alatt leszedem) gamereket nem szabad hagyni, hogy barmilyen mertekben is csirazni kezdjen az uniban, mert boszme bokorra novi ki magat :lol: :rofl:

    Nem hiszem, hogy visszaengedik... bloffol :)

    Kellemes koltekezest!

    Mark/Vision neked inkabb semmi, egszeruen estel a szememben. Olvastam allaspontodat az ugyben, engem cseppet sem gyozott meg az ervelesed, nem ertek vele egyet

  • Gratulálok nem figyeltem, hogy ott vannak a Cirkáló.

    Igen én szedtem le azralot hajóit.

    Volt jegy írva.

    Kh és Kémszondát zúzott nálam be.

    Df le szállítva neki.

  • Így van ahogy mondja Vision, semmi nem történt, csak nekem segített mert meg akartam szabadulni pár hajótól, van róla jegy, meg kaptam a teljes DF-et lehet még többet is.

    A "Mivel se barátlista, se elkötelezettség " dologról meg majd még lehet beszélünk, mert nyuszi engem is megtámadott egy megállapodás ellenére mi szerint "béke van" amit egy közös FB csoportban beszélt le az egész szövivel még nagyon régen, de úgy fest most elgurult a gyógyszere ebben a nagy spekulálásban miközben összerakta a fejében, hogy mi történhetett szerinte. Ezt a véleményem majd annál a csatánál kifejtem, mert nem tartozik ide szorosan.

  • gondoltam, hogy elkezdődik. Nem ígértem neked semmit, voltam a csoportban, ahonnan kis is léptem . Ne kelljen emlékeztetnem, kik tettek bele 2szer is, nehogy véletlenül is támadjam őket... emlékezz rá, privátban persze jön a f@sszopózás a közösseg előtt pedig a szenvedés. Akik régóta játszanak azoknak nem kell bemutatnom az ogame eg,ik nagy csalóját. Amíg megvolt az előző szövitek álltam is a szavam, más szövi, zéró kapcsolat a 2 szép szemedet ne szedjek le? de mit gondolsz, az, hogy 3 embert nem támadók az 5ből, akiknek ezt el is mondtam az azt jelentse hogy téged se????

    Kimerült a csata, nyugi nem kell ingame mocskolódni... az, hogy nem fselsz, az meg legyen a te bajod.

  • Értem én, hogy hirtelen szent lovag lettél de abba benne lettél vólna mikor hulk közölte fórumon, hogy törlésbe tette az accot akkor szedjük le.

    Meg amikor megtudtad, hogy sicario játszik xalyn, akkor ne védjem és figyeljem a csatát mert nem tudsz eleget kukázni...

    Szerintem ne forduljon fel a gyomrod semmitől neked :growup:

  • gondoltam, hogy elkezdődik. Nem ígértem neked semmit, voltam a csoportban, ahonnan kis is léptem . Ne kelljen emlékeztetnem, kik tettek bele 2szer is, nehogy véletlenül is támadjam őket... emlékezz rá, privátban persze jön a f@sszopózás a közösseg előtt pedig a szenvedés. Akik régóta játszanak azoknak nem kell bemutatnom az ogame eg,ik nagy csalóját. Amíg megvolt az előző szövitek álltam is a szavam, más szövi, zéró kapcsolat a 2 szép szemedet ne szedjek le? de mit gondolsz, az, hogy 3 embert nem támadók az 5ből, akiknek ezt el is mondtam az azt jelentse hogy téged se????

    Kimerült a csata, nyugi nem kell ingame mocskolódni... az, hogy nem fselsz, az meg legyen a te bajod.Nyu

    Nyuszi..kicsit fogd vissza magad... az ilyen tragar kifejezesek miatt.. en mar annyi figyelmeztetest kaptam..es Bann-t! ne hogy te veled is elkezdjek...

  • köszi, hogy szóltál, kezdődjön, de akkor a másik oldalon is kezd

    Értem én, hogy hirtelen szent lovag lettél de abba benne lettél vólna mikor hulk közölte fórumon, hogy törlésbe tette az accot akkor szedjük le.

    Meg amikor megtudtad, hogy sicario játszik xalyn, akkor ne védjem és figyeljem a csatát mert nem tudsz eleget kukázni...

    Szerintem ne forduljon fel a gyomrod semmitől neked :growup:

    1. Ki kérdezte meg hulkot, hogy így van-e? Utána került az acc örvendeztette.

    2. Ki is szedte be a dfet? Szóval nem mondtam, hogy figyeld!

    Kapucni nagyon megy

  • köszi, hogy szóltál, kezdődjön, de akkor a másik oldalon is kezd

    1. Ki kérdezte meg hulkot, hogy így van-e? Utána került az acc örvendeztette.

    2. Ki is szedte be a dfet? Szóval nem mondtam, hogy figyeld!

    Kapucni nagyon megy

    remélem maradtunk olyan jóban hogy elfogadd a tanácsom!!

    Ne vedd fel a mocskolodást sokan ismernek téged valamennyire én is vision nemhiába van banban ilyen ember szavára ne adj!! Simán vedd semmibe és üsd örök v-ig!!