[Ö: 3.245.228.000] Kylo Ren [ShArks] & Xeth [ShArks] & Zorro [ShArks] & Sylar [ShArks] vs. a belga [Atlantis] (T: 39.688.000, V: 3.205.540.000)

  • Aláírom a te igazadat is. Viszont én is leírtam az imént, hogy igenis lehet nyugodt játék, ha nincs az emberen fogás.

    És ahhoz a kiszámíthatatlanság kell. Mert sajnos ezek a farkastörvények uralkodnak bármelyik unin is néznél szét. Ha van top szövi és mindenhol van és rést lát valakinek a játékában ahol flotta és nyers is van, teljesen mindegy, honnan jött a flotta, akkor ütni fog. De! Rombolásnál is van bukó. És ha mondjuk párszor már hiába romboltak hidd el nem nagyon lesz kedv újra indulni, újfent mondom voltam ilyen szituban, hogy egy héten keresztül majd minden este jött rombolás 8-9-10 holdamra, de fogást nem találtak hát feladták.

    Lehet fejlődni lehet expelni, senki nem fog pár ezer szállítós exp flottákra indulgatni, azokért rombolgatni max ha egy rakat nyers van amit kiszámíthatóan visz az ember ide-oda. Kiszámíthatatlanság, flotta visszahívás random időben, és nincs esély meg kedv elkapni...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Ööö ... figyu Xeth, ha ez is elkészül, egy új UNI-ban számíthatok a cápákra :S ? Jobb ha nem engem számolgatnak ;) .


    Vicc volt ... Habár mostanában nem tervezek, már a tudat is megnyugtatna :thumbsup: ...

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]

  • Nos a számolás hogyanjára rájöttem le is írtam a többieknek akik értetlenkedve nézték.


    A telepítés-fordítás még szuperebb módja is eljutott hozzám korábban. Igaz tesztelni még nem tudtam mert gyakorlatilag ahogy xeth is írja ha nappal játszol/játszanál tulajdonképpen pont akkor nem áll rendelkezésre. Ergo akkor meg minek? Éjszakázom épp eleget, nem kell hogy még hajnalban is felkeljek egy fordítás miatt.


    A holdrombolásokról csak annyit hogy lehetett volna szerencsém ha elsőre azt a holdat lövitek le, na de akkor meg elgondolkoztok hogy vajon a többi alatt van-e valami...


    Messzebb költözni? Megtettem. Több helyen is csak éppen Xeth 4 helyen mellém költözött. Én meg az utolsók közt leszek a földön aki erre a játékra valódi pénzt áldoz.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Ööö ... figyu Xeth, ha ez is elkészül, egy új UNI-ban számíthatok a cápákra :S ? Jobb ha nem engem számolgatnak ;) .


    Vicc volt ... Habár mostanában nem tervezek, már a tudat is megnyugtatna :thumbsup: ...

    A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, noha tudtommal ők is hozzám hasonló elképzeléssel állnak a továbbiakhoz.


    Én biztosan nem fogok már új szervert kezdeni - egyedül Nusakanon játszom, amíg lesz motiváció. :) Remélem, egyszer kapunk majd egy összevonást mi is, aztán végre egyben lesz a Shark-team. ;)


    Messzebb költözni? Megtettem. Több helyen is csak éppen Xeth 4 helyen mellém költözött. Én meg az utolsók közt leszek a földön aki erre a játékra valódi pénzt áldoz.

    Nem kifejezetten miattad költöztem, hanem minden leárazásnál fokozatosan szélesítettem és pontosítottam a kialakított fésűs-elhelyezést. Az elsődleges cél az volt, hogy az uniban ne legyen olyan vakfolt, ahova Kylo vagy én nem érünk el pillanatok alatt. Párhuzamosan, összedolgozva építjük fel a bolygóelhelyezéseket, pont mint anno Radiátor ellen az ikerflottát.

  • Még annyit tennék hozzá természetesen tisztában vagyok vele hogy egy kb 20-30 főt taglaló szerveren nem igazán lehet elbújni. Főleg ha 6x-es a gyorsaság. (Tényleg csak a kétkedők és okoskodók kedvéért a legtávolabbi pont kolóhajóval nekem alig több mint 1 óra) Pláne ha játszani is szeretnél. Előbb-utóbb célkeresztbe kerülsz.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Igazából Ciriaco ez a legstabilabb időben forgatsz és akkor egy mosoly az egész hogy lehet jönni rombolni. Úgy sem talál senki semmit.
    Ennél stabilabb szerintem nincs ( ellenben minden ötletre vevő vagyok akinek van esetleg stabilabb )...de megkövetel ennyi áldozatot.

    A HR-ek meg effektíve teljesen mindegy mikor mennek. Este - Reggel - Délután...mindig abban a napszakban lesz esedékes amikor a védő fixen off arra az időre amíg rombolsz.
    Ezt is csak azzal lehet kivédeni, ha bekukkant az ember, nem kell játszani meg kattintani semerre csak feljössz.

    Szerintem nem gondolkoztunk volna, mert a statot is nézzük folyamat, a két flottád pedig gyak megegyezett a flottapontjaiddal és a hajóid számával, tehát felesleges lett volna tovább menni.

    U.I :
    Én nem csak holdakat kémkedek, hanem bolygót is. A véleményemet utóbbiból kifolyólag ismeri szerintem mindenki, bolygót nem ütök mindaddig amíg nincs miért ütni. Én ezt minden körülmények között tartom ezt a szabályt saját magam felé. Azonban a kémkedés sok mindent elárul pusztán a bolygókból. Nagyon nagy segítség a bolygó abban, hogy leszűkítse az ember a kört, hol érdemes próbálkozni, hogy flottát találj :) mert a játékosok elég nagy %-a egyetlen séma alapján építi ki a bolygóit.

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Szegény ciri apó! Azt neked kell tudnod, hogy van-e értelme folytatni. Ursán mindenképp! Ott mutassátok meg, hogy tudtok ti :)


    Itt nem tudom. 6-os sebesség? Mekkora állatok, akik ilyen sebesség mellett tolják. Nincs benne semmi gyönyör, csak rabszolgaság. ?(


    Nekem még a 2x-es is gyors. Majdnem kíváncsi lettem a sharksra, ellenfélként. Talán egyszer majd egy lassabb környezetben alakul még úgy, hogy kiderüljön, ki a jobb :P


    A csatához gratulálok! Nem csinálok úgy, mintha én nem vállaltam volna be hasonlót korábban ph-zás terén. Holdrombolás viszont távol áll tőlem. Akit lehetett, azt anélkül is elkaptam.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • hamar rajonnel..hogy keves lennel hozzank Shark-hoz!!!

  • Kár lenne ki hagyni :thumbsup:


    Tévhitek a cápákkal kapcsolatban:

    „Minden cápa veszélyes” - A 370 ismert cápafaj 80%-a vagy fizikailag képtelen kárt okozni embernek, vagy ritkán találkozik emberekkel. A legnagyobb testű cápa, a cetcápa (Rhincodon typus) például, aminek hossza elérheti a 15 métert, nagyrészt planktonnal táplálkozik, így emberre nem veszélyes.


    *OFF

    figyelmeztetés

    üdv, T.

  • Én csak annyit fűznék hozzá, hogy bajtársaim hoznak fölénnyel egy speed unit, rengeteg tervezéssel munkával stratégiával, nem nyers erővel, ezt mint ennek a remek szövinek részese megerősthetem! Szerintem ebből kiindulva, mivel minden hasonló játékban és sok hasonlóban gyűjtöttem tapasztalatot a speed szerverek a leggyilkosabbak, ha ott így helyt áll egy csapat akkor lassabbon lazán ugyanígy... Nyilván ott több türelem kitartás kell de itt a srácokban megvan mindkettő bőven 🙂

    A csatához még egyszer gratula és a végére igen a természetben vannak békés cápa fajok, itt az ogame világában azonban minden cápa flottára vadászik 😉

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • A Tévhit az hogy a Shark-os cápák, szelidek, kedves Mark :D