Közös IP.


  • Tisztázzuk légyszi' akkor hogyan működik ez!


    ACS-ban nem támadhatunk, de ACS védés van? (lásd hétvégi beszélgetésünket Trockij! Én értettem rosszul? Ezért is nem mertem ACS védni)

    Vagy: minden csak konkrétan a közös IP-ről szól, tehát közös IP alatt vagyunk éppen, pl. mi: Ciriaco és én munkában nem tehetjük ezeket meg, de amint egyikünk otthon van, Igen?


    Kicsit érthetetlen ez számunkra, pont most beszéltük. Ha egyikük telefonról (nem wifin) nyomja a munkahelyen, a másikunk meg PC-ről, akkor sincs gond?

    Illetve, ha két ember mindig telefonról jelentkezett be? Beléphetnek egymás accountjába?

    Tudom, hogy Ti nem módosíthattok a szabályokon, de jó lenne valami egységes dolog erről!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nem ártana, így az elmúlt több mint tíz év távlatából ezt pontosítani:!:Éppen aktuális a kérdés. Szerintem ez 10 éve is kérdés volt, ne legyen belőle diszkrimináció, az egyiknek szabályos, a másiknak nem. De miért csak most lett aktuális:?:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Hétvégén felvetődött. Mennem kellett volna ACS védeni és azon gondolkoztam, hogy kinek adom át az accot arra az időre... mondták a srácok, hogy kérdezzem meg a GO-kat.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Tudtommal ahol volt / van kozos IP cimrol valo belepes!!! ott tiltott minden kapcsolat!!! TILOS Acs tamadas/ VEDES! kereskedelem.. minden!!! a 2 acc kozott nem lehet semmi kapcsolat.. pont a pushing es egyebb csalas elkerules vegett.. ezt meg sem halottam, hogy egymas acc-jaiba belepkedes..hol eltek ti!!????? INSTANT BANN!!!!

  • de ACS védés van


    Nem, nincs, csak nem azt a postot olvasod, amelyben ez le van írva:


    "- nem lehet köztük ACS-védés ( még csak FS-szinten sem! )"


    Játék Szabályok


    Kiegészítettem az általad leírt threadet is.


    --


    Vagy: minden csak konkrétan a közös IP-ről szól, tehát közös IP alatt vagyunk éppen, pl. mi: Ciriaco és én munkában nem tehetjük ezeket meg, de amint egyikünk otthon van, Igen?


    pontosan.. ezért is igyekszünk elkérni a szolgáltatókat- és a közös IP okát, h az ilyen helyzeteket elkerüljük. Attól, h Te otthon vagy már nem érvényes a közös IP, mivel az a munkahelyre lett bejelentve.



    Kicsit érthetetlen ez számunkra, pont most beszéltük. Ha egyikük telefonról (nem wifin) nyomja a munkahelyen, a másikunk meg PC-ről, akkor sincs gond?


    lásd előző post :)



    Illetve, ha két ember mindig telefonról jelentkezett be? Beléphetnek egymás accountjába?


    A telefonnak az IP-hez semmi köze. De egymás accountjába eddig is tiltott volt belépni, maximum csak őrzés kóddal lehetséges.



    Tudom, hogy Ti nem módosíthattok a szabályokon, de jó lenne valami egységes dolog erről!


    de, módosíthatunk.. :)

  • Minnel elobb akkor Trockij... mert ezek hattal ulnek a MOZIBAN!!! kitudja eddig mennyit csalhattak..az egymas Acc-jaiba belepkedessel..kereskedessel..!! mert TUTI volt koztuk kapcsolat!! de hat gondolom Utolag Bann-t sem fognak kapni.. szokasos.. :D

  • Tehát, jól értem hogy telefonon nincs közös IP? Nem gáz ez?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Tehát, jól értem hogy telefonon nincs közös IP? Nem gáz ez?


    Gullcsi, a telefonodnak nincs köze az IP-hez. A szolgáltatónak van és a böngésződnek amit használsz. Ennyi- és nem több.

    Mások is használnak úgy közös IP-t, h mindketten telefonon, laptopon vagy tableten tolják. Nem tiltott, csak bejelentésköteles.

  • De nem értem, bocsánat.

    Telefont használunk, nem wifiről. Erre gondoltam.

    ---

    Nézem amit írtál: közös a szolgáltatónk... ez is hiba? A telefon bejelentésköteles?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • DE tegyuk hozza.. hogy hiaba hasznalnak kozos IP-t, de Telefonnal.. attol meg a 2 acc kozott ugyan ugy nem lehet kapcsolat!!

    ez így van.



    Nézem amit írtál: közös a szolgáltatónk... ez is hiba? A telefon bejelentésköteles?


    Gullcsi. A közös internetszolgáltató használatot be kell jelenteni. Ez tiszta szerintem neked is, hiszen van bejelentésetek.

    A telefont az utóbbi időben szoktuk megkérdezni főleg, ha Telenort, Vodafone-t vagy Telekomot jelent az illető, hiszen ezen szolgáltatóknál fixebb, h telefont is használ a játékos. Egyébként IGEN, bejelentésköteles ez is.

  • Csalással kapcsolatosan mindenki magából indul ki.

    A mai technológia feltételek mellett kicsit elavultnak érzem a közös ip-s dolgokat. (és nem azért mert csalni szeretnék) Persze értem hogy a multinak gátat kell szabni. Viszont pl egy 100-200-500-1000+ fős cégnél hogy a szűzmáriában derítem ki hogy ki játszik ezzel a játékkal és kivel vagyok esetleg közös ip-n?

    Én például játszok otthonról munkahelyről és alkalmanként két telefonról. Emlékezetem szerint mindet be is jelentettem (talán az utolsó telefoncserét nem).

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Csalással kapcsolatosan mindenki magából indul ki.

    A mai technológia feltételek mellett kicsit elavultnak érzem a közös ip-s dolgokat. (és nem azért mert csalni szeretnék) Persze értem hogy a multinak gátat kell szabni. Viszont pl egy 100-200-500-1000+ fős cégnél hogy a szűzmáriában derítem ki hogy ki játszik ezzel a játékkal és kivel vagyok esetleg közös ip-n?

    Én például játszok otthonról munkahelyről és alkalmanként két telefonról. Emlékezetem szerint mindet be is jelentettem (talán az utolsó telefoncserét nem).


    Ha te bejelented, neked nincs több dolgod vele.


    Nem elavult, mert elég sok játékosnak lesz hirtelen barátja/barátnője/testvére, stb, akik eddig sehol sem voltak és hirtelen megnőnek az egymás felé küldött szállítmányok/flották mennyisége.. jellemzően kisebb a nagyobbnak..

  • Addig rendben van amig tudok róla hogy valakivel közös az ip. Na de ha nem tudom... egyszer csak kapom a bannt? Olyanért amiről nem is tudtam?

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • munkahelyi iP esetén azt, aki jelentette, h onnan is játszik nem tiltjuk, hiszen arról nem tehet, h más is onnan jött fel..


    pl: x játszott a Volánnál, bejelentette.. y is megtette a bejelentést, frankó.. eltelt valamennyi idő és megjelent z is, de nem jelentett be semmit.. ő kapott figyelmeztetést, de x- és y nem, hiszen tudhatták, h z is elkezdte ezt a játékot..


    érthető így?

  • munkahelyi iP esetén azt, aki jelentette, h onnan is játszik nem tiltjuk, hiszen arról nem tehet, h más is onnan jött fel..


    pl: x játszott a Volánnál, bejelentette.. y is megtette a bejelentést, frankó.. eltelt valamennyi idő és megjelent z is, de nem jelentett be semmit.. ő kapott figyelmeztetést, de x- és y nem, hiszen tudhatták, h z is elkezdte ezt a játékot..


    érthető így?

    Tökéletesen. Köszönöm.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Ha van közös ip-tek akkor még ha máshol lépsz be se lehet köztettek interakcio


    De, lehet. Attól, h van közös IP bejelentésed mondjuk a munkahelyire IP-re, attól még ha otthon vagytok, akkor lehet közös mozgás.

    A közös IP esetén a szolgáltató a fontos és a lényeges.


    Pl, ha te külföldön a barátoddal együtt játszol és ha ő hazajön, akkor lehet köztetek flottakapcsolat, hiszen a közös IP nem valósul meg.