[Ö: 69.907.991.000] queen vs. Gullcsi [-RA-] (T: 12.095.467.000, V: 57.812.524.000)

  • halihó!

    na tessék. abbahagytam erre megvadult a banda XD

    Én valahol megértem mind2 támadó felet, queen végig közvetitett mi folyik.

    Mindenkivel jóban vagyok úgyhogy állást nem foglalok, de én nem igy intéztem volna queen helyében.


    de maga a csata szép, gratula hozzá itt is.


    cirinek jobbulást.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Személyesen nem ismerem egyik résztvevőt sem... viszont szerintem ez a csata mindenhogy undorítóra sikerült...

    Nekem is voltak konfliktusaim korábbi jelenlegi szövivel is és akkor? Akkor sem megyek ellenük sem teszek nekik keresztbe... plusz indult a támadás több full flotta mennyi millió deu ment a süllyesztőbe.... plusz szövi blista instant törlés oszt' úgy már minden simán rendben van... erre semmi de semmi értelmes magyarázat nincs, nem is lehet... én még mindig azt mondom süket duma, hogy nincs a játékban barátság szövetség becsület gerinc és csak a profit számít--- aki olyan annak ez így van de ez nem az ogame definíciója hanem max a parasztságé! :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Személyesen nem ismerem egyik résztvevőt sem... viszont szerintem ez a csata mindenhogy undorítóra sikerült...

    Nekem is voltak konfliktusaim korábbi jelenlegi szövivel is és akkor? Akkor sem megyek ellenük sem teszek nekik keresztbe... plusz indult a támadás több full flotta mennyi millió deu ment a süllyesztőbe.... plusz szövi blista instant törlés oszt' úgy már minden simán rendben van... erre semmi de semmi értelmes magyarázat nincs, nem is lehet... én még mindig azt mondom süket duma, hogy nincs a játékban barátság szövetség becsület gerinc és csak a profit számít--- aki olyan annak ez így van de ez nem az ogame definíciója hanem max a parasztságé! :)

    na ezzel teljesen egyet értek személy szerint net lag miatt a kukákat 4.-jére tudtam kilöni lassitva igy az össz deu költségem ugy fél miliárd

  • Üv mindenkinek.

    Nyuggeresként majdncsak elhánytam magam, mikor hátbaszúrta a szövit... Hányinger. Ha ő ezek után nyugodtan alszik, és tisztának érzi a lelkiismeretét, hát legyen. De örök v lesz a sorsa szerintem is.

    Gullcsi -t személy szerint nem hibáztatom. Lehet ezt nevezni a barátlista kihasználásának is, ha úgy vesszük... De egy barátlistás, és egy szövitag közt nagy külöbség van. Teljesen megértem, hogy ő egy szövitagot előrébb helyez. Ez egy szövetség lényege, az összetartás. Ő megpróbálta kihozni a legtöbbet egy vesztes helyzetből.

    Viszont Arato -től ezt sosem fogjuk elfelejteni. Maga alól húzta ki a szőnyeget...

  • ha szabad kérdezni a támadó hogy a viharba nem lett hazakisérve?


    Csata meg szerintem szép lett volna ha ő szedi a holdat és támqd :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Nem engedtem :) Kellett volna hozzá az én accom is. Csak Ciriaco is kicsit olyan mint én.

    Most álljunk be Nyuggert írtani?

    Azért mert, elbaltáztunk valamit?

    A top1 flotta lett volna leszedve... ha megy az átadott accom is...

    Szeretnénk beállni Nyuggernek, mert mi is azok vagyunk már... kivénhedt ogame-esek... nyugalmat akarunk nem háborút.

    Tudom ez kicsit besz**ri dolog... de mi már csak egymásért vagyunk itt. Átvinném szívesen a srácokat egy nyugodtabb szerverre, de ez is az, ha nem csinálunk bajt :)


    Ja vagy queen-re gondolsz? Queen nem érdekelt engem... szemfüles volt :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Számomra mindkét oldal egyaránt érthetetlen.


    Gullcsi a "ki arcul üt téged jobb felől, fordítsd felé a másik orcádat is" elveket valló játékos, ezzel hosszú távon biztosan nem lehet érvényesülni egy harcra épülő online játékban. Vision ezt kb. korrektül megfogalmazta. (Noha vele szemben-) én úgy vélem, az egyenesség, becsületesség és szavahihetőség fontos és szükséges kvalitások, de ettől függetlenül vannak barátok, vannak ellenfelek és vannak bizony összecsapások is. Az önhibából eredő összecsapást a barát-kártya kijátszásával megpróbálni elkerülni pont az annyira áhított barátság illúziójára világít rá.


    Queen meg - hogy maradjak a védő által idecitált bibliai keretnél - iskarióti Júdás, aki "30 ezüstpénzért" elárulta a teljes szövetségét. Ha hajlandóak lennénk megfeledkezni az árulás morális dilemmájáról, akkor is ott marad az egyszerű racionális kérdés: Nem merült fel benne, hogy esélye sem lesz utána életben maradni a Nyugger - RA dominálta szerveren? Azon is meglepődtem, hogy hagyták V-be menni, cápás vizeken nem lett volna rá lehetősége. Számomra az egyetlen logikus megközelítésnek az tűnik, ha ez volt a burkolt leköszönője.


    A hazakísérés hiánya ugyancsak felvet kérdéseket. Az RA nem kísér Nyuggert, mert "lélekben ők is nyuggerek"; Queent meg "az érdeklődés hiánya miatt"? Komolyan mondom; ez a mulasztás még jobban bosszant, mint a kolós FS. Szerintem minden szövetség tagjai elvárhatják a közösségüktől, hogy legjobb tudásuk szerint óvják a közösség értékeit. Ebben az esetben nem az ACS védés jelentette volna a megóvást (ami nyilvánvalóan irracionális lépés lett volna), hanem előre rákészülni valamelyik visszatérőre és abból visszaszerezni Gullcsi bukóját.

  • Kicsit képmutatásnak érzem hogy most többen beleállnak Gullcsiba és most már probléma hogy a békét és a nyugalmat akarta erőltetni a játékban. Eddig ezt senki nem hangoztatta hogy baj volna. Az interjúzás ellen sem volt kifogása senkinek, sőt örültetek neki hogy készülnek ilyenek. Most már ez is baj... Az acc-csere valóban nem volt jó ötlet de egy utolsó elkeseredett lépés volt a részéről és azt gondolta hogy a barátlista van annyira erős hogy nem támadják őt meg. De ha ez nincs és megy a védés akkor is egymás ellen feszülnek a "barát(listás)ok".

    Az egyesülésre nézve pedig nekem az furcsa hogy bár szó van róla hogy egyesül 2 szövi de azért folyamatosan szemezgetünk onnan embereket... Ha egyetértek az egyesülési tervvel akkor nem támadok a másik szöviből senkit amig el nem dől hogy lesz-e vagy sem egyesülés. Ha nem értek vele egyet és támadgatni szándékozok akkor arra az időre kilépek... De ez már csak részletkérdés.

    Többször elkaptak már és biztos fognak is még. Sosem nyavalyogtam az elvesztett flotta miatt csak az értelmetlen rombolás miatt. Az sajnos csak az én bajom hogy az éjszakai holdrombolást egy utolsó utáni aljas dolognak gondolom. ami ellen nem igazán lehet mit tenni (normál családos emberként). De nagyon úgy tűnik sokan elfelejtik hogy ez egy JÁTÉK. Amit élvezni kellene. De az ilyen csatákkal pont ez veszik ki belőle.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Kicsit képmutatásnak érzem hogy most többen beleállnak Gullcsiba és most már probléma hogy a békét és a nyugalmat akarta erőltetni a játékban. Eddig ezt senki nem hangoztatta hogy baj volna. Az interjúzás ellen sem volt kifogása senkinek, sőt örültetek neki hogy készülnek ilyenek. Most már ez is baj... Az acc-csere valóban nem volt jó ötlet de egy utolsó elkeseredett lépés volt a részéről és azt gondolta hogy a barátlista van annyira erős hogy nem támadják őt meg. De ha ez nincs és megy a védés akkor is egymás ellen feszülnek a "barát(listás)ok".

    Az egyesülésre nézve pedig nekem az furcsa hogy bár szó van róla hogy egyesül 2 szövi de azért folyamatosan szemezgetünk onnan embereket... Ha egyetértek az egyesülési tervvel akkor nem támadok a másik szöviből senkit amig el nem dől hogy lesz-e vagy sem egyesülés. Ha nem értek vele egyet és támadgatni szándékozok akkor arra az időre kilépek... De ez már csak részletkérdés.

    Többször elkaptak már és biztos fognak is még. Sosem nyavalyogtam az elvesztett flotta miatt csak az értelmetlen rombolás miatt. Az sajnos csak az én bajom hogy az éjszakai holdrombolást egy utolsó utáni aljas dolognak gondolom. ami ellen nem igazán lehet mit tenni (normál családos emberként). De nagyon úgy tűnik sokan elfelejtik hogy ez egy JÁTÉK. Amit élvezni kellene. De az ilyen csatákkal pont ez veszik ki belőle.

    No ezért engem kaptatok, nem a mérges kiskakast! :)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ez komoly?

    Ha a barát lista nem ment meg

    Akkor olvadjunk össze!?!?

    A legrégebbi magyar szövi ami még létezik...

    És akkor ez a megoldás?

    Szerintem már vicc kategória.

    Miért nem küldtök nekik napi termelést?

    Hadi játék célja nem a behódolás hanem a hódítás.

    Bár hülyék lennének ilyen gazdasággal accokat be venni bohócnak...

  • Vision... :DDD igen komoly:DDD A gyava nyuszik..mennenek be a Nyugger klanba , MELEGEDNI, Élvezni a joidot.. Fs-mentes napokat..stb..:D tudnak meg lejjebb Sullyedni.. kifejtenem Bovebben is.. csak Hat a Go-k nem dijjaznak..foleg Trockij :D igy inkabb csak nevetek Rajtad Gulcsi meg a kis haverjaidon is.. hogy nincs Bennetek tartas..sem becsulet!!! Baratlista is minek nektek.. MAGA a SZO jelenteset sem Tudjatok hogy BARAT!!!!!

    Ursan csak erdek baratsag van ugy latom.. azzal kell haverkodni..akinek nagyobb a flottaja.. nehogy beverjen... meg tudsz a szoknyaja alatt sunnyogni..EZ NEKTEK MAGYAR OGAME ??? Picsogos kis lanyok!

  • Hozzászólnék én is a csatához az -RA- színeiben aki nem ismerne, mivel nem vagyok nagy fórumozó már. Tény nem a legjobban sikerült ezt intéznünk, de nem vetem Gullcsi szemére próbálkozott amivel tudott. A Nyugger flotta túl korán indult, így nem hagytak semmi lehetőséget számunkra, és az üzenetekből is amiket váltottunk az indulókról nekem téves infók jöttek le. Bár a négyből három főt így is eltaláltam egyedül Devil666 játékossal nem számoltam, mivel azt írták vakiban van és nem fog jönni. Az ugye már nem titok, de malesde és queen édeskevés lett volna, mert lettek volna védők. Eredetileg ők voltak várhatóak. Aztán másképp alakult, amit nagyon sajnálok én is, de legalább kikerült a Nyugger szövetségből aki nem oda való. Megérdemelték volna ők a csatát.


    Hogy ez egy hadi játék? Így igaz. De mielőtt itt bárki is lenézné a szövetségünket nem ártott volna tájékozódni, hogy kik is tartoznak és tartoztak ide. Nem kis túlzással kijelenthetem, hogy mi már bőven adtunk elég csatát a fórumra, olyanokat is amikről is sokan csak álmodoznak. Ha majd évek múlva felelevenítjük a játékot akkor is jót tudunk majd nevetni rajta, remélem a barátság ami kialakult megmarad és tartjuk a kapcsolatot. Nekem is lett olyan barátom aki nálam nagyobb flottával bírt és remélem 20 év múlva is megosztunk majd egymással egy jó lecsó receptet. De nem bújunk mi senki elöl aki ezt állítja az tudatlan és nem ismer minket. Csak már több az ősz hajszál, mint a sima és szeretünk éjjel aludni.:)