[Ö: 69.907.991.000] queen vs. Gullcsi [-RA-] (T: 12.095.467.000, V: 57.812.524.000)

  • Sziasztok!


    Vasárnap reggel Ciriaco üzenete fogadott a közösben. Leszedte egy holdját Malesde, így bolygóra érkezik neki vissza a fő flottája ma dél körül.

    Pillangó azonnal beígérte a full flottáját védeni.

    És persze én is... de jött volna 666, Gagarin és Marquez is. Köszönöm srácok! Rendes tőletek!


    Ott egy kérdés: közös IP-n vagyunk a munkahely miatt, mehetek-e védeni. Nyitottam gyors egy jegyet és Trockij válaszolt is rá, hogy: amennyiben a csata teljes ideje alatt otthonról csináljuk külön IP-kről, nincs gond!

    Egy jó pont.


    De aztán el kezdtek formálódni a gondolatok: 5 hely van az ACS-ben. Ha indulunk Pillangóval és ott maradunk bármi történik, akkor 3 flotta vész el a szövetségből. Bárki jön mellénk a Nyugger fölény elemészt minket... ez azt jelenti, hogy vége a RA szövetségnek. Célponttá válunk és kész.


    Este 11 körül jutott eszembe az account csere, és gyors meg is oldottuk. A támadók között azért nem egy baráti csapat volt, akik amúgy nem támadnának rám. De ez a játék a profitról szól. Így ez nem jött be. Gondolhatták megtévesztésnek is... de valóban én voltam a név mögött.


    A védést teljesen kiiktattam, és itt kérek bocsánatot főleg Pillangótól! Úgy tervezte, hogy ez lesz a búcsúcsatája. De szerintem szükség lesz még arra a flottára! És nem hagyhatom, hogy nagyjaink egyszerre vérezzenek el egy butaság miatt!

    Én szívesen indulok védeni, de engem ne védjen senki! Főleg ne öngyilkos csatákban!


    Mire felkeltem már villogtak a srácok :) Jaj, de régen volt ilyenben részem :) Reménykedtem azért, hátha. Aztán észrevettünk egy trükkös dolgot: Queen kivált a Nyugger szövetségből és ő nem is áll bent az ACS-ban.

    10 körül aztán jött a csavar: a 4 fős Nyugger ACS elé, - ami 2 seccel volt a visszaérkező flottáim(exCiriaco flotta) után - beállt Queen. Tehát: én visszatérőm ---> Queen 1 sec ----> Nyugger ACS 2 sec.


    Közben végigbeszélgettük a csatát Malesdével, aki idegesebb volt mint én... az már rég megvolt, hogy haragszik rám, amiért átvettem az accot... és hogy engem soha nem akart bántani meg ilyesmik. És bamm, írja, hogy beállt eléjük Queen. Először nem értettem. Azt hittem engem véd :D De nem, a nyersit akarja ő elvinni.


    A csatát alább látjátok. Nem hibáztatom Queent, hisz ez a harc a profitért szólt. Több barátom volt az ellenfélben. A bűnöm az, hogy megpróbáltam a szövetségemet védeni és egy srácot, akivel több mint 10 éve együtt dolgozom. És igen volt bennem olyan, hogy a cserével megvédhetem mivel barátlistás voltam, és azt hittem ez többet ér mint a profit. Javítsatok ki, de nekem ez olyan volt, mint mikor a lövész elé ugrik a legjobb barátod, hogy ne tedd, mert neki fontos az akit le akarsz lőni... és Te lelövöd először a barátodat, majd végzel a profitos célponttal. Kockáztattam, és elvesztem. Ha ez a barátlista kijátszása, akkor azt tettem. De mielőtt indultatok már láttátok, hogy ellenem jöttök.


    A csata előtt elbeszélgettem Queen-nel és Malesdével is. És igen, túl nagy volt a célpont, nem tudtam leállítani róla őket. Queen nagyon akarta a célpontot, Malesdé nem annyira... de győzött a profit :) Nos, remélem mindent leírtam, jöhet a hidegzuhany!


    Ezen az időponton (05-04-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó queen

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 300.001

    Csatacirkáló 356.000

    Cirkáló 398.000

    Romboló 99.361

    Reaper 85.964

    Könnyű Harcos 5.479.568

    Csatahajó 388.000

    Bombázó 21.000

    Pathfinder 91.000

    _________________________________________


    Védő Gullcsi [-RA-]

    ________________________________________________


    Kis szállító 142.613

    Nagy Szállító 1.210.134

    Könnyű Harcos 2.700.203

    Nehéz Harcos 697.970

    Cirkáló 94.991

    Csatahajó 52.158

    Kolóniahajó 2

    Szemetesek 15.050

    Kémszonda 237.065

    Bombázó 21.980

    Romboló 15.050

    Halálcsillag 239

    Csatacirkáló 68.057

    Reaper 10.730

    Pathfinder 140.381

    Rakéta kilövő 103.634

    Könnyű lézer 8.300

    Nehéz lézer 9.998

    Gauss ágyú 770

    Ion ágyú 1.215

    Plazmatorony 790

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó queen

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 247.150 ( -52.851 )

    Csatacirkáló 349.316 ( -6.684 )

    Cirkáló 372.294 ( -25.706 )

    Romboló 98.030 ( -1.331 )

    Reaper 84.744 ( -1.220 )

    Könnyű Harcos 3.212.728 ( -2.266.840 )

    Csatahajó 379.803 ( -8.197 )

    Bombázó 20.658 ( -342 )

    Pathfinder 84.674 ( -6.326 )

    _________________________________________


    Védő Gullcsi [-RA-]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    2.386.607.807 Fém, 1.240.866.520 Kristály és 2.379.896.852 Deutérium


    A támadó összesen 12.095.467.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 57.812.524.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 11.061.655.773 fém és 7.164.465.928 kristály lebeg.

    A támadó 6.007.371.179 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:21% százalék.

    Az óriási mennyiségű fém és kristály együtt.

    Egy holdat alkotnak a bolygó körül melynek átmérője:8.426 kilométer.


    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 4.995.864.580

    Kristály: 5.014.039.448

    Deutérium: 2.128.121.852

    A támadó(k) nyeresége 12.138.025.880 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -34.233.015.807

    Kristály: -23.808.687.520

    Deutérium: -5.778.191.852

    A védő(k) összesen 63.819.895.179 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Tudod gulcsi 2 éve cirka mikor volt az összevonás utoljára akkor mentem Ursára.

    Egy dologtól tartottam egyedül, hogy az RA és Gagarin nekem jönnek.

    Az egyetlen ötös Ács flottát akkor csak ti tudtátok volna össze hozni ellenem.

    10 talán 12 éve kezdted össze hoztátok az akkori lég ütő képesebb csapatot.

    A támadás helyett akkor inkább jött a barátkozás és a le spanolok az ellenséggel.

    Évek óta hírdeted a béke és az összefogást az új embereknek írsz, hogy a nyuggerekkel vigyázni kell...

    Erre ott vagy a vesztes oldalon.

    10 éves barátság és béke egyetlen vesztese te vagy.

    Most jöhet a mentegetőzés és a kicsik segítése de látod hova vezet.

    Ugyan abba estél bele mint aurri.

    Hagyjunk új barátokat menőni és utána a kukájukba kerülni.

    Ennyit egyszerűen a barátság és a becsület példa képéről aki ennek a hitnek utolsó oszlopa volt...

    Ha akkor 2 éve ellenem jöttök akkor most ti emelkedtek fel.

    Mindig is top flottád volt és amire mentél vele pár riport...



    Zárásul csak annyit, hogy gratulálok a támadóknak.

    Hatalmas zsákmány akadt a horogra meg ha nem is látja

  • Amit Queen tett, arra kevés szó van ami jól jellemezné. Nem értett egyet a csatával, ezt többször is elmondta. Minket ez nem nagyon érdekelt. Engem speciel nem a profit mozgatott, hanem hogy együtt szórakozok a barátaimmal. Az, hogy az egyiknek nem tetszik amit csinálunk, és ez miatt távozik a szövetségből, azt megértem és elfogadom. Persze ez kicsit olyan mintha hátba szúrtak volna minket. Az viszont, hogy még be is áll a csata elé, azt viszont már nem értem. Ettől függetlenül elfogadom. Még meg is lett forgatva az a bizonyos kés a hátunkban. Nem baj, nem az én dolgom lesz együtt élni ezzel, az én lelkiismeretem tiszta.


    Ez van, ezt kell szeretni.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Elöször is grat a csatához. Maga a csata szép profitos.


    MásodszorGullcsi ez baromság volt szerintem mert énis végigmentem volna ha átveszed ha nem mivel ilyen nincs!


    Queen ezt nemértem minek mentél egyedül igy olyan mintha mindenkit átvertél volna és ha igen akkor csak gratulálni tudok...


    Amugy meg elég szép sztori az egész és telis televan jó kérdésekkel ki hogy csinálná , de ez mindenkinek a saját dolga :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Hát mit is mondjak Gulcsi kb mindent le irtál amit én is szerettem volna ahogy cosmo is haratlmasat csalodtam egy társban 1 barátban akiböl ezt nem néztem volna ki!!

    Annyit tennék hozzá quen figyelgette de a fullját nem látta szerencsés véletlennek köszönhetö hogy ez bujkált a hold alatt hisz azért a 9 miliárdos flottáért meg 1,3 miliárd nyersiért mentem amit onnan mentet ki elölem!! Tudom tudom surmo vagyok ekkora accal ilyen kcisire menni! mikor csillant a flotta hát megdobbant a szivem mit ne mondjak egyedül akartam leszedni legyen végre 1 nagy csatám,de mivel a többiek szoltak hogy védve lesz igy hivtama társaim és annak ellenére is behivtam öket hogy védés nem érkezett mert nem a profit volt a fö hanem 1 közös nagy repülés!!!

    Lelkiismeretem tiszta és Gulcsi mint irtad igen cselnek vettük emiatt mérges is voltam azt hittük csak név csere volt!!!

    Üdv mindenkinek további jó game-t!!

  • Amit Queen tett, arra kevés szó van ami jól jellemezné. Nem értett egyet a csatával, ezt többször is elmondta. Minket ez nem nagyon érdekelt. Engem speciel nem a profit mozgatott, hanem hogy együtt szórakozok a barátaimmal. Az, hogy az egyiknek nem tetszik amit csinálunk, és ez miatt távozik a szövetségből, azt megértem és elfogadom. Persze ez kicsit olyan mintha hátba szúrtak volna minket. Az viszont, hogy még be is áll a csata elé, azt viszont már nem értem. Ettől függetlenül elfogadom. Még meg is lett forgatva az a bizonyos kés a hátunkban. Nem baj, nem az én dolgom lesz együtt élni ezzel, az én lelkiismeretem tiszta.


    Ez van, ezt kell szeretni.

    10 éve mondom, hogy nincs olyan, hogy barátság az ogamebe.

    Kötődnek barátságok, viszályok, jók és gonoszak.

    Ez egy harci játék ami profit orientált.

    Ezek szerint neki 12,138 Mrd nyersit ért a barátság, a közös nevetgéléseitek....

    Most már ti is és gulcsi is tudjátok, hogy nincs barátság.

    Ha jól rémlik qween támadott xalyn engem, hogy szövi tagok hátba szúrása!!!

    Akkor ez most mi is qween?

    Nekem 2 se barát listás se haver nem volt.

  • Tudod valakinek a játék az játék marad, és el tudja vonatkoztatni tőle az embereket. Az hogy te így gondolkozol egy emberről a játék alapján, az csak annyit jelent, hogy nem lennék a "barátod" a való életben sem, mert ott is csak a profit számít. Semmi más. A többi csak rizsa...


    Ha mindenki játékként tekintene a játékra, akkor nem lenne ilyen viszály. Sokaknak ez az élete, vagy túl sok szerepe van az életében. Abszolút nem egészséges...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Üdv.

    Èrvek ès ellenèrvek... Az acc cserèt biztosra vettem hogy csak nèvcsere. Amit Gullcsi csinàlt az a baràtlista kihasznàlása. Vèdjük a sajàtjainkat ìgy vagy úgy de ìgy inkább ne,mert ez csúnya húzàs! Baràtlista innentől kuka. 800 milla deut buktam ezen csak èn. Queen remèlem megèrte elàrulni a tàrsaid ezèrt a csatàèrt,hatalmasat csalódtam benned ès úgy èrzem nem csak èn! Gyerekes hozzààllás ez, nem úgy van ahogy èn gondolom vagy èn szeretnèm úgyhogy felborìtom a sakktàblàt ès többet nem jàtszok veled,ez kb ilyen... Okkal mentünk annyian ès te is tudtad az okokat! Hiszti helyett örülhettèl volna velünk együtt ,te inkább egyedül szeretsz örülni,szìved joga... Hatalmasat csalódtam benned! Költsd okosan a profitot Queen. mielőbbit Gullcsi!

  • Sziasztok!

    Nehéz értelmesen összeszedni a gondolataimat, főleg hogy az én nevemnek kellene a bukó oldalon szerepelnie. De attól függetlenül hogy gullcsi szerepel ott attól még az az én flottá(cská)m volt és ha lehetne már most visszacserélném az accot. De erre még 2 hetet várni kell. Köszönöm mindenkinek aki jött volna védeni de mint írtam is ha értelmetlen akkor ne tegyük/ne tegyék. Az éjszakai holdrombolások a leggusztustalanabb része a játéknak és ez volt ami miatt abba is akartam hagyni.

    Queen korábban egyszer már tök értelmetlenül gyakorlatilag profit nélkül bezúzta az egyik bolygómat, akkor megbeszéltük hogy az értetlen rongálást inkább hagyjuk mert azzal senki nem jár jól. Akkor úgy tünt vevő ő is a dologra de ez még azon is jóval túltesz. Azért is ultra pofátlan amit tett mert ő még csak nem is tudott volna erről a flottáról mert nem láthatta. Ő egy másik holdat szedett le (teljesen véletlenszerűen) és annak a visszatérőjére (gyakorlatilag a semmire) ment vagy mehetett volna rá. Malesde sem ezt akarta elkapni csak nagy mázlival került ez a flotta a szeme kereszttüzébe. A többi meg fent olvasható...

    Gullcsi csak az adott lehetőségekből próbált valamit kihozni hogy mentse ami menthető. Ezért kár őt szídni lehordani vagy eltávolítani a barátlistáról.


    Queen remélem a következő vesztes fél te leszel a fórumon. Ennek fogok szurkolni.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

    Einmal editiert, zuletzt von ciriaco ()

  • De jó, hogy nem tartok már jó ideje flottát. Már nincs jó csata. Tiszta szívvel nem lehet senkit sem támadni. Nem ér a annyit a flottázás, hogy az ember a lelkiismeretét kockáztassa.

    Sajnálom, hogy ilyeneket kell megélnünk.

  • Azt ki is hagytam, hogy mivel a közös IP miatt először nem mertem mozdulni Balariont akartam megkérni, hogy vegye át az accomat, csak ő éppen nem ért rá. Aztán Stay Alive jutott eszembe... de Pillangó nem érte el.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ilyen régi játékosok akik kolo fst tol az meg érdemli akármi is legyen.

    Főleg ha már volt előzmény kár szépíteni...

  • Királylány szépen megszívattad a Nyugger szövit (inkább magadat :rofl:) nagyon szemfüles voltál de akkor, hogy is van ez? Te írogatsz itt Márknak meg másoknak, hogy növesszenek gerincet?:/ Elárultad a csapattársaidat.. Szerintem többet buktál itt mint amit hazavittél, de hát a te dolgod:lol:. Malesde ha hagyjátok, hogy kimagyarázza magát, vissza veszitek a szövetségbe vagy ha nem fogjátok le farmolni róla akkor szégyelljétek el magatokat!!! Elárult titeket és pont, innentől nincs miről beszélni, adott a feladat, tessék szépen éreztetni vele a törődést.

  • Ilyen régi játékosok akik kolo fst tol az meg érdemli akármi is legyen.

    Főleg ha már volt előzmény kár szépíteni...

    Én azért kíváncsi lennék hány % használja a biztonságos telepítéses fs-t. Szerintem te is meglepődnél az eredményen. :)

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Királylány szépen megszívattad a Nyugger szövit (inkább magadat :rofl:) nagyon szemfüles voltál de akkor, hogy is van ez? Te írogatsz itt Márknak meg másoknak, hogy növesszenek gerincet?:/ Elárultad a csapattársaidat.. Szerintem többet buktál itt mint amit hazavittél, de hát a te dolgod:lol:. Malesde ha hagyjátok, hogy kimagyarázza magát, vissza veszitek a szövetségbe vagy ha nem fogjátok le farmolni róla akkor szégyelljétek el magatokat!!! Elárult titeket és pont, innentől nincs miről beszélni, adott a feladat, tessék szépen éreztetni vele a törődést.

    ezt nem magyarázza ki soha mindenki tudja mi volt itt profit fontosabb volt mint a szövi ennyi nincs tovább legegyszerübben igy irható le!!

  • Elsőre kicsit nehéz átlátni. Ha jól értelmezem, akkor Gullcsi accountot cserélt, hátha így megmenekül ciriaco (azzal egyenértékű, mintha beállna védeni). Megpróbálta, nem jött be. Hasonló esetben lehet én is törölném barátlistáról és célponttá válna. Nyilván a határ mobilis meg ismeretség kérdése is.


    Folyamatában lévő támadásból nem fordulnék ki, ha pont azért megy az account csere, hogy megússza a védő.


    Örülök, hogy nem volt más aki átvegye, eddig sem volt a szememben szimpatikus Gullcsi "minden nagyot gyűjtsünk egy esernyő alá és adjuk elő hogy segítjük a kicsiket" hozzáállása, mert jobb ha a nagyok is aprítják egymást. Az a játék igazi sava-borsa. Persze Gullcsi szemlélete andromédán sikeres volt, ezt kár tagadni.


    Ha a támadó oldal marakodásától eltekintünk, akkor a csatához gratulálok, mégiscsak top csata!


    Támadók részéről meg ki tudna igazságot tenni? Kinek volt igaza? Ki figyelt kit? (ha queen figyelte, miért őt hagyták ki belőle?) Mi volt a normatíva a csapaton belül? Miért nem hívták be queent?

    És leginkább, hogy lehetnek olyan lámák, hogy nem alapból lassításra játszanak? (mea culpa ha lassítás is volt) Talán az idő majd ezt is megválaszolja.


    A miérteket pedig mind támadó, mind védő oldalon át kell majd gondolni.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Én azért kíváncsi lennék hány % használja a biztonságos telepítéses fs-t. Szerintem te is meglepődnél az eredményen. :)

    a magyarazkodas az mindig megy :DD meg hogy nem vagom mi zajlot...elore leirtam kb Ciriaco... :D mi nem volt igaz,amit leirtam masik csata alá ?? ideje kicsit felebrednetek.. igaza van Marknak annyiban..hogy ti nem tudjatok miaz hogy baratsag- baratlista!!! meg szovetseg ??:DDD istenem!!! szidjatok itt a Shark-ot! azt nyomunkba sem ertek!! Gulcsi.. te hiaba probalod kimosakodni magad.. amit tettel a baratlistasaid ellen.. az ugy ahogy van gyalazatt!! Orulok, hogy Devil666 soha nem fogja ezt elnezni neked,es remelhetoleg a tobbiek sem! Remelem hogy ez miatt.. meg parszor be fognak verni..ha nem is ezen a szeron..majd mashol!! igy viszont kicsit Malesdet sajnalom..hogy kiszedte a holdat..megszervezte az ACS-t.. es hoppon maradt... remelem hogy lesz bosszu csata hamarosan!! mert ezt amit a vak kisasszony, lenyult.. azt vissza kell szerezzetek!!! NINCS MESE!!!


    jah... es azt hogy az egesz nyugger Acs- brigadot..igy megfingasson egy felig vakk.. 1 sec-re idozitessel.. hat vak Meleg :D mi lenne ha nem lenne Vak??? meg el sem indultok mar beveri :DXD szemmel :DD


    UI: remelem Erik nem bannolsz..most az EDIT gombot hasznaltam!!!


    Helyes, ha tudsz normálisan írni akkor senki nem fog tiltani, de ezt már többször elmondtuk.

    Csak nem bírsz sose a heves vérmérsékleteddel. Egy kicsit kéne csak forgatnod a szavakat.

    Erick144

  • ö figyelte de ezt a flotát nem látta saját fejem után romboltama holdat sima kolos fs minek nehezitsema dolgom lassitással beálltam 2 seccre kész kukát ráidözitettem és ami a lényeg quen is be volt hivva az acs-be de mikor látta hogy annak ellenére is behivtam a többieket hogy végül nem érkezett védés besértödött kilépet és lopta a cp-t ennyi röviden tömören mint irtam neki is lehet ezt csürni csvarni más kontexusba rakni a terv része volt és csak a profit éhsége miatt meghát ne veszitsen becs pontot el árulta a szövit mivel gulcsi bandita nem bukott volna de ezt se tudta!!

    Ez van mit nyert vele örök v-t mert ezek után sehol nem fogják megtürni!!

  • Támadók részéről meg ki tudna igazságot tenni? Kinek volt igaza? Ki figyelt kit? (ha queen figyelte, miért őt hagyták ki belőle?) Mi volt a normatíva a csapaton belül? Miért nem hívták be queent?

    A lehetősége megvolt a csatlakozásra. Viszont azt egyik panasza az volt, hogy miért megyünk ennyien ilyen "kis" flottára. Hát csak azért, mert pont azért ilyen kicsi, mert sokan megyünk. 2 főre szerintem tudtak volna védést szervezni Gullcsiék. A másik amit kritizált az volt, hogy miért 2 mpvel utána, miért nem csak eggyel megyünk... Az meg, hogy kinek van itt igaza, meg kinek nincs, az nem változtat a dolgokon. Annyi valóban igaz, hogy queen sokat figyelte ciriacot, az meg csak simán pech, hogy malesde talált rá a flottára. Ha jól tudom queen-nek nem ez volt az első flotta amit más szed le előle több vagy esetleg kevesebb munkával. Szerintem ez már régóta érlelődött benne, és most csapódott csak le...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Don, a csatàba 1hely volt pluszba queennek, meghìvó is ki lett küldve egyedül akarta learatni a babèrokat,kilèpett szöviből törölt mindenkit baràtlistàról. Ennyit èrt neki a szövi. Ahogy Smart ìrta Gullcsnak meg a baràtlista èrt ennyit.