Az ördög szerkezete

  • Sorry ha megtévesztő a téma! :D


    Jutalomrendszerre szeretnék javaslatot tenni!


    Már jó párszor jártam így és már sok!

    Konkrétan 3.-ik alkalom hogy lehetetlen kigyűjtenem az utoló összetevőkat Tríciumból ebből 2x 100% biztosan én voltam a hibás mert 1napot kihagytam most viszont 1et sem! 3bánya amit nem építettem meg meg 1 vagy 2 zúzás feladat ami nem lett teljesítve! Soknak sokkal több trícium volt így is vígan kigyűjtötték... De ha jók az ismereteim, ettől a pár dologtól plusz 10%al a parancsnoki testülettel még meg kellene hogy legyen! Na de panasz vége... (na jó majdnem... Már nem sok kell) :saint:


    Tegnap még ott a megkezdetlen event elkezdtem megcsinálni a 4.ik már meg volt de nem vettem még ki a juti falit.

    Mire oda értem viszont már nem volt event, a 4.ik eltűnt/elveszett úgy ahogy van! 20k SA minusz amiért (mondhatjuk így) megszenvedtem!


    A javaslatom...

    Plusz 2 nap legyen meg a Jutalom menüpont! Nincs feladat nem lehet gyűjteni nem gond de ki lehet venni legalább ami van! Mert ez a max 1-1.5órával többet van (köszi fent vagyok este flottázok így is nagy érvágás amit Tábornok kaszt alatt műveltek a flottásokkal kössz a semmit fejlesztők! Pihenek kicsit melóba megyek aztán feljövök ránézek, szétnézek hol és mi van?! Aztán eltűnik minden...

    Ez minden csak nem jó!

    Félreértés ne essék! Nem a GOkat hibáztatom! Ez fejlesztői ziccer!

    Inkább kérem a Team tagokat hogy tolmácsolják a fejlesztők felé hogy ez nem oké! Hogy így is lehetne, meg lehetne oldani! Plusz a Jutalom remdszer jelezhetné mennyi idő van még hátra belőle! Akinek 2nap után így se sikerült begyűjteni, oké vessen magára, de ha csak a játékot követem nincs infó erről, aztán kezdőknél van hogy egy ilyen is elég ahhoz hogy azt mondják köszi szenvedtem érte ki sem tudtam venni... Viszlát...

    Mi meg sírunk hogy feszt kevesebb a gamer, persze hogy kevesebb ha alul informáltság van amit még egyszer kiemelek hogy nem a .hu team tagok részéről hanem a fejlesztők részéről mert nincs feltüntetve a játékba és van aki sejti van aki tudja mennyien nincsenek fent fórumon!


    Ezek fényében szeretném kérelmezni a Team tagok tolmácsolása álltal ezt a módosítást!


    Előre is köszönöm! :beer:

  • Szerintem is teljesen elég ez a keret a teljesítésre.

    Nyilván, hogy egyes feladatokat kihagy az ember, ha pl több hetes kutatás van folyamatban nem törli ki egy labor húzásért.

    Az tény, hogy nem érdemes kihagyni folyton a dühöngéses feladatokat, küldj kölcsönösen valakire kémeket KH-kat, mert ha abból kimarad már 5-6 300 tríciumos akkor tényleg elég nehézkes befejezni.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • :saint:

    Nos nagyon egyszerű a plusz ajándékot megszerezni!

    Nem szabad elsőnek elnyomni a 4 napos parancsnoki testület csak az 5000 pont előtt de én jártam úgy hogy akkor nyomtam be mikor láttam hogy 5000 pontom volt és határ esett akkor nyomtam el a tesületett amit érdemes este elnyomni mert akkor tovább megy a a testület ideje. Ha igy csinálod már megkapod 2-3 küldetés plusz ajándékát. Ezt pedig úgy meg lehet a 4 ik küldetésnél ha megint a testületet választod is megcsinálni de ott már ha nem aktív a testület akkor csak az 5 ik plusz ajándékot érheted elé.


    Reméljük hasznos lesz mindenkinek vagy magába tartotta :D

  • Nos nagyon egyszerű a plusz ajándékot megszerezni!

    Nem szabad elsőnek elnyomni a 4 napos parancsnoki testület csak az 5000 pont előtt de én jártam úgy hogy akkor nyomtam be mikor láttam hogy 5000 pontom volt és határ esett akkor nyomtam el a tesületett amit érdemes este elnyomni mert akkor tovább megy a a testület ideje. Ha igy csinálod már megkapod 2-3 küldetés plusz ajándékát. Ezt pedig úgy meg lehet a 4 ik küldetésnél ha megint a testületet választod is megcsinálni de ott már ha nem aktív a testület akkor csak az 5 ik plusz ajándékot érheted elé.


    Reméljük hasznos lesz mindenkinek vagy magába tartotta :D

    14 nap 1 event ami 16.800 pont összesen parancsnoki sorral nélküle csak 14.000

    Nekünk kell 12,500



    Parancsnoki sor nélkül: 1,5 napot lehet csak elengedni ez így húzós lehet, ha véletlen nincs segítség vagy nem aktiválsz valamit a toborzásra, esetleg nincs elég SA meggyorsítani valamit, vagy a kutatásod nem áldozod be stbstbstb. Viszont sima libának kell lennie így is szerintem.



    P.sorral :

    4300 pontnyi küldetést nyugodtan el lehet engedni, de ez összben max olyan 3,5 nap.

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Nem Tábornok rangba vagyok mert nem éri meg, gyűjtőbe.


    Fussunk neki még 1x


    "A 4.ik már meg volt de nem vettem még ki a jutalmat!

    Mire oda értem viszont már nem volt event, a 4.ik eltűnt/elveszett úgy ahogy van! 20k SA minusz"


    1napot legalább hagyhatnának rá plusszba.


    Ha összeszámoljuk simán meg kellett volna lennie.

  • Akkor ha nem vetted ki akkor sajna az csak figyelmetlenség nem az időtartamon múlott.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • legkozelebb majd nem felejted el! es akkor nem lesznek ilyen problemaid..:D a Te hanyagsagod miatt alakult nalad igy..nem pedig az Event idotartalma miatt..:D tehat szedd ossze magad Devil..:D