Nusakan szerver minden kalandvágyó játékost tárt karokkal vár!

  • Sziasztok! :)


    Ha szeretnétek élesben próbára tenni az OGame Suliban elsajátított tudásotok, esetleg a sok éve nyugis unik után egy kis pörgésre vágytok, akkor szeretettel vár Titeket Nusakan népe! :beer:


    PRO: ;)

    • a magas top pontszámok miatt felfedezőként végtelenül gyorsan lehet fejlődni
    • sok inaktív farm
    • összetartó, befogadó szövetségek
    • gyors kutatás és flottasebesség, magas eco
    • nagy védelmi DF és van pár rendes teknőc
    • ha valaki elkezdi és tol ide egy kommentet, dobok neki nyersit átlendülni a kezdeti nehézségeken


    KONTRA: :S

    • felfedezőként nagy aktivitást igényel
    • te nem lehetsz teki
    • FS sosem maradhat el


    Egy kis kedvcsináló a cápák expedícióiból:


    A következő hajók csatlakoznak a flottához:
    Bombázó: 482
    Kaszás: 37
    Nehéz Harcos: 6
    Cirkáló: 9
    Nagy Szállító: 202
    Csatahajó: 5
    Felderítő: 1
    Kis szállító: 94
    Kémszonda: 99


    A következő hajók csatlakoznak a flottához:
    Csatahajó: 494

    Nagy Szállító: 1165

    Könnyű Harcos: 313
    Kémszonda: 118

    Csatacirkáló: 5

    Nehéz Harcos: 1


    Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

    77.616.000 Fém elfogva.


    Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

    23.184.000 Deutérium elfogva.

  • Köszi az invitálást, szerintem mindenki nevében! :) nekem nagyon tetszett a sebesség, jó volt! De sajnos idő hiányában csak 1 acc-ra tudtam koncentrálni így úgy döntöttem ott átadom az acc-om. De javaslom mindenkinek akinek van rá ideje! Van benne kihívás ;)

  • Nem gondolom, h igy lenne.

    Kezdeti segitseget igert.

    En pedig egy kezdeti szovetseget/barati tarsasagot ajanlottam fel.


    Remelem elnek a lehetoseggel paran. :)

    Persze, igen a szövetség egy dolog, azt meg is értem.

    Kezdeti segítség... A kismalacokat is etetni kell, hogy elérjék a vágósúlyt!


    De tényleg, nem kötekedni akarok, csak kívülállüként így látom.


    Mint mondtam, ne legyen igazam!

  • Esetleg meg lehet fejelni az egészet azzal ha a top5 játékos pl csinál egy saját eventet. Aki frissen kezdi a játékot és csatlakozni akar ehhez a verseny event hívhatjuk bárhogy mind csatlakozik egy új szövihez. Megszabtok egy időt x hónap pl és a topposok össze dobnak x millió nyersanyagot amit szétosztanak a 3 legtöbb pontot elért kezdő között. Vagy valami hasonló. Hirtelen ez jutott az eszembe. Lehet hülyeség vagy igényel egy kis finomítást a gondolat. Mit szóltok?

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Kalisto is gazdag az Expedicio Terén :DD szinte a legjobb uni!!!


    • A vezető hajó reaktorának meghibásodása megsemmisítette a teljes expedíciós flottát. Szerencsére a technikusok el tudják kerülni a legrosszabbat. Az újraépítés sok időt vesznek igénybe és az expedíció visszatér eredmény nélkül.

      kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Találtunk egy űrhajótörmeléket. Nem mi vagyunk az elsők itt.Több információ
    • Expedíció eredmény [1:130:16]17.03.2021 19:54:33
      Tőle: Flotta parancs Néhány kicsi, furcsa háziállaton kívül (amik egy ismeretlen mocsárbolgyóról származnak) az expedíció nem hoz vissza semmi izgalmasat.

      kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Majdnem nekimentünk egy másik expedíciós flottának. Nem gondoltam, hogy mások is vannak körülöttünk.Több információ
    • Expedíció eredmény [1:130:16]17.03.2021 19:54:23
      Tőle: Flotta parancs Egy ismeretlen számítógép vírus támadta meg a navigációs rendszert nemsokkal az otthoni naprendszer elhagyása után. Ennek következtében a flotta körbe - körbe repül. Azt kell mondjam, hogy az expedíció nem lett túl sikeres.

      kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Találtunk egy űrhajótörmeléket. Nem mi vagyunk az elsők itt.Több információ
    • Expedíció eredmény [1:130:16]17.03.2021 19:38:52
      Tőle: Flotta parancs Néhány kicsi, furcsa háziállaton kívül (amik egy ismeretlen mocsárbolgyóról származnak) az expedíció nem hoz vissza semmi izgalmasat.

      kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Találtunk egy űrhajótörmeléket. Nem mi vagyunk az elsők itt.Több információ
    • Expedíció eredmény [1:130:16]17.03.2021 19:32:30
      Tőle: Flotta parancs Szükségünk van harcra néhány kalózzal, szerencsére csak néhánnyal.

      kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.Több információ
    • Expedíció eredmény [1:200:16]17.03.2021 18:46:59
      Tőle: Flotta parancs Néhány kicsi, furcsa háziállaton kívül (amik egy ismeretlen mocsárbolgyóról származnak) az expedíció nem hoz vissza semmi izgalmasat.

      kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.Több információ
    • Expedíció eredmény [1:200:16]17.03.2021 18:46:51
      Tőle: Flotta parancs Találtunk néhány megmaradt idegen hajót. Ezeken a hajókon volt egy kis tartály, valamennyi Sötét Anyaggal.

      340 Sötét Anyag elfogva.

      kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.Több információ
    • Expedíció eredmény [1:130:16]17.03.2021 18:04:44
      Tőle: Flotta parancs Expedíció során felfedeztél egy kis aszteroidát, melyből betakarítható némi nyersanyag.

      4.950.000 Kristály elfogva.

      kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Találtunk egy űrhajótörmeléket. Nem mi vagyunk az elsők it
  • Szerintem is nagyon jó ötlet! Maximálisan támogatom és én is beszállok nyerssel bármikor pár 100 milla akár nagyon szívesen! :)

    Ne a negatív oldalról ragadjuk meg, mindannyiunk érdeke, hogy ne néptelenedjenek el az új unik is pár hónap alatt!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Farisz ötletét remek elképzelésnek gondolom, akár össze is lehetne kombózni a GBC által említett kezdővédelmet és a versenyben résztvevő klánt.


    Azaz lenne egy olyan szövetség, ahova az adott időpontban regisztrálnak és belépnek az érdekelt játékosok, pl. egy hónapig közös megegyezéssel nem támadja őket senki a nagy szövetségek közül, emellett megy közöttük egy verseny a leggyorsabb fejlődés alapján. Ezt még akár egy becsületpont különdíjjal (értelemszerűen deu nyereménnyel;)) is meg lehetne spékelni. Kylo-val szívesen vállalnánk a díjak szponzorációját. :) Csak hát ehhez érdeklődők is kellenek... :)


    Sheldon 2 nap nálunk töltött játék alatt még csak kémet se kaptál, így nem tudom, mire célzol. Senki nem lett és nem is lesz ellehetetlenítve az uni-ban. Az persze gyakran előfordul, hogy valaki hibázik, ezt pedig egy szemfüles játékos észreveszi. Amennyiben valaki megteszi az alapvető óvintézkedéseket, szinte lehetetlen leszedni, ezzel Te is tisztában vagy. :)

  • Sokansok helyen abbahagyják az első pofon után...teljesen mindegy melyik szerver. Ez a"saját" unin belüli event nem rossz ötlet, máshol is bevállhat/na, de tény hogy átfordulhat disznó hízlalás és levágás irányába is :D hozzáteszem ez egy játék és sokan hajlamosak vagyunk túl komolyan venni :) Én is csak próbaképp kezdtem el, szórakozásból, tanuljak egy kicsit a harcról, 2x vagy 3x el is kaptak, ugye radiátor :D Bár csellel nem sikerült csak spy fly...aztán mikor márkomolyabb szintre értem elkezdtemfélteni amim van, időm sem volt több acc-ra. A figyelem megosztása simmiben sem jó. Amúgy azt is hozzá kell tenni hogy gyors és hamar megvan a baj viszont hamar fel is lehet épülni, éppen azért mert gyors. Csak azért írtam le, mert hátha valakinek segít dönteni :) Szóval hajrá! ;)

  • Farisz ötletét remek elképzelésnek gondolom, akár össze is lehetne kombózni a GBC által említett kezdővédelmet és a versenyben résztvevő klánt.


    Azaz lenne egy olyan szövetség, ahova az adott időpontban regisztrálnak és belépnek az érdekelt játékosok, pl. egy hónapig közös megegyezéssel nem támadja őket senki a nagy szövetségek közül, emellett megy közöttük egy verseny a leggyorsabb fejlődés alapján. Ezt még akár egy becsületpont különdíjjal (értelemszerűen deu nyereménnyel;)) is meg lehetne spékelni. Kylo-val szívesen vállalnánk a díjak szponzorációját. :) Csak hát ehhez érdeklődők is kellenek... :)

    Xeth, mint emlitettem mar, illetve beszeltuk is, enis jo otletnek tartom. Illetve mint mondtam szivesen letrehozok egy szovit a verseny kedveert amiben csak a resztvevok lennenek.

    Ugy gondolom, azonos idoben,0rol indulva kene kezdeniuk.

    Esetleg meg az lehet alternativa, h pl meghirdetjuk 2 honap idotartamra, es a regtol szamitott 30 nap alatt elert pontszamot vennenk alapul.

    De persze kikene dolgozni rendesen az otletet. :)

  • Sheldon.. ha emlékeim nem csalnak, akkor ti is meghirdettetek valami hasonlót egy másik szerveren.. akkor ezek szerint ti is csak hízlaltok csak másképpen megfogalmazva?


    Itt is mindenki egyenlő esélyekkel indul. Úgy vélem, h van annyira rugalmas és emberközpontú az ötletadó és a hozzá csatlakozók, h adnak esélyt az újoncoknak.. valamint, h esetlegesen a későbbiekben is támogatják őket..


    Támogatom Xeth ötletét, egy kis fellendítés nem árt ;)


    üdv, T.

  • mi az apont amig megy a tapolas ?:) tekit nem huzhatnak gondolom csak banyat abbol is föleg deut D


    6x 2 honap alatt szep kis farm acctok lesznek föleg ha meg aktivak es tapolva is lesznek 1 darabig ..igazabol eleg ha addig lesznek aktivak amig kellemes fam accto nem lesznek :))) mert ugy uj jatekos hi ha van az elmult 1 evben 5 maxx 10 akkor mar lehet tulzok .. kezdönek tapasztalatlannak meg 1 2x szerver is huzos nem hogy 1 6x de kitudja meg lehet kisulhet belölle valami :))

    sok sikert a farm acct toborzashoz

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • mi az apont amig megy a tapolas ?:) tekit nem huzhatnak gondolom csak banyat abbol is föleg deut D


    6x 2 honap alatt szep kis farm acctok lesznek föleg ha meg aktivak es tapolva is lesznek 1 darabig ..igazabol eleg ha addig lesznek aktivak amig kellemes fam accto nem lesznek :))) mert ugy uj jatekos hi ha van az elmult 1 evben 5 maxx 10 akkor mar lehet tulzok .. kezdönek tapasztalatlannak meg 1 2x szerver is huzos nem hogy 1 6x de kitudja meg lehet kisulhet belölle valami :))

    sok sikert a farm acct toborzashoz


    Végtelen rosszindulat a többit fel se hozom. Sokan panaszkodnak, hogy kihal a játék, nincs új ember, aki van az se marad. De amikor jön egy olyan ötlet, hogy "Igen én/mi tenni szeretnénk valamit ez ellen" akkor erre jön a kontra, hogy "Na tuti csalás miatt van vagy tápolás fúúj". Hungarikumnak tartom ezt a fajta lehúzó hozzáállást sajnos. Mint az adott uniban tevékenykedő GO garantálom, hogy ha a dolog tényleg megvalósul és lesznek külön "szabályok" vagy megkötések akkor az le lesz egyeztetve és ha felülről is rá lesz bólintva akkor minden ellenőrizve lesz. Közben is és utána is mint mindig és mielőtt jönne a fújolás nem csak én fogom csinálni. Engem is ellenőriznek. Rendszeresen talán jobban mint a játékosokat. De persze ezt úgy se hiszi el a kutya se. Lényeg hogy hajrá srácok jó kezdeményezés és követendő példa!

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • nincs ebben semmi rossz indulat ezek tenyek a semmiböl nem leht 1 et csinalni 2 öt meg plane nem a nagy semmiböl meg 1 felet se .. a farm acct meg arra ertem ha netan lesz mondjuk 1 jelentkezö is a se lesz tartos jatekos , de nelegyen igazam


    az elmult par evben mondjatok nekem 10 jatekost aki uj ..es itt is maradt mondjuk fel evet ?


    eleve nincs uj jatekos mar . hacsak nem klonozzatok magatokat .. talan lesznek olyanaok akik masij szerverröl oda mennek . abbol is jo ha maxx 1-2 ..es ez 1 6x szerver :) 1 kisebb adotsagun elet keptelenek akkor itt meg hogy eli majd tul barmit is ha mar a tenyleges mnt vege ..


    felreertes elkerulese veget sok sikert az ujja eleszteshez


    hozd fel a többit is mire gondolsz ?


    a talpig becsuletesseget meg hagyuk nem hiszem hogy bele akarnal menni

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]