[Ö: 2.357.329.000] Kylo Ren [ShArks] vs. padawan [Atlantis] (T: 285.454.000, V: 2.071.875.000)

  • Üdvözlök mindenkit!

    Nagyon rég volt már, hogy én erre felé járok főleg, hogy még csatát is ütök.
    Történt egyszer még az uni elején, hogy 6 kör ds-el megindultam Padawanra, természetesen nem oda fs-elt és nem is úgy, ahogy akkor gondoltam, de mivel a hold sem esett le így csak azon a 6 ds-en bánkódtam ami akkor leesett...
    Azonban tegnapi napon, figyelgettem és egy általam alkalmasnak vélt időpontban kémkedtem láttam a flottát, majd indultam is.
    Mivel tőlem távol volt így 14,33 perc úttal kalkulálva azt is, hogy lehet online elindultam.
    Természetesen, ahogy lenni szokott 50 secnél még bent állt, a következő kém 30 secre ment, akkor már üres volt a hold, így fordultam elégetve 100 milla deut kukástól.
    Azonban írtam neki egy pm-et, hogy legközelebb, ha fent volna akkor dobjon egy pm-et, mert a deu az indítás pillanatában úgyis elszáll de legalább tudok menni másra is ennyit kértem tőle normálisan.
    Válaszolt is megbeszéltük oké.

    Mai napon kicsit közelebb került hozzám a flotta, olyannyira, hogy a tegnapi 100 milla deu helyett ma kb 30-ból megvolt mindennel együtt.
    Ami a csatához tartozik, kémet nem kapott, csak figyeltük majd amikor df lett neki 16os poziban tudtuk, hogy jönnek vissza az expek, vártunk Xethel közösen, mert ő is kuksizta a védőt :)
    Aztán gondoltuk kiküldte már az újabb kört, plussz percesedett a főbolygó így kémkedés nélkül ismerve a flottáját start...csak 7 percnyi menetidővel már hátha beférek :)
    50 secnél ment 1 kém bent áll, 30 secnél ment még egy kém még mindig bent van, itt még azért bennem volt hogy a tegnapinál jobban kivár, és tényleg csak csapó előtt ment ki....
    Aztán érkezés frissítek a galaxisra és lám df :)
    Annyit még hogy a szemét 9,5 percet kintvolt, mert a kukákkal csak csata után indultam mondván ha nem sikerül beütni az a 13 milla deu nem vág földhöz, sajnos szűkében vagyok mostanában :(


    Védőnek köszönöm a gratulációt, bár a tegnapi pm után úgy érzem ma kicsit savanyú a szőlő, mihamarabbit neki ha folytatja, amennyiben nem minden jót neki Librán!!!


    Ezen az időponton (14-03-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:


    336a68eb81b62e168134974ea8e92b23.jpg


    Támadó Kylo Ren [ShArks]

    ________________________________________________


    Cirkáló 54.210

    Csatahajó 53.099

    Csatacirkáló 22.038

    Pathfinder 16.622

    _________________________________________

    eb128b7e5beb365f669c22c02ac7e57f.jpg

    Védő padawan [Atlantis]

    ________________________________________________


    Kis szállító 9.307

    Nagy Szállító 8.200

    Könnyű Harcos 79.655

    Nehéz Harcos 5.057

    Cirkáló 19.518

    Csatahajó 6.622

    Szemetesek 2.062

    Kémszonda 35.564

    Bombázó 644

    Romboló 686

    Halálcsillag 16

    Csatacirkáló 1.863

    Reaper 309

    Pathfinder 630

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Kylo Ren [ShArks]

    ________________________________________________


    Cirkáló 49.043 ( -5.167 )

    Csatahajó 52.169 ( -930 )

    Csatacirkáló 21.734 ( -304 )

    Pathfinder 14.881 ( -1.741 )

    _________________________________________


    Védő padawan [Atlantis]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    92.745.123 Fém, 46.637.678 Kristály és 56.272.130 Deutérium


    A támadó összesen 285.454.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 2.071.875.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.163.907.200 fém és 604.278.400 kristály lebeg.

    A támadó 195.654.931 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    1.163.907.200 Fém és 604.278.400 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 1.088.414.323

    Kristály: 562.522.078

    Deutérium: 27.450.130

    A támadó(k) nyeresége 1.678.386.531 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -1.379.391.123

    Kristály: -713.591.678

    Deutérium: -174.547.130

    A védő(k) összesen 2.267.529.931 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Hatalmas gratula a csatához, ideje volt már megmozgatnod a vasakat! ;)


    Jó dolog ez a megfigyelős taktika egy 6x sebességes unin, ahol sosem percesedik a védő... ^^


    Padawannak jó elmélyülést az erő tanulmányozásában, várjuk vissza az újabb összecsapásra! :beer:

  • Hat szep csata, szep kifigyeles.


    Amit nem ertek.. Ha tudta padawan h figyeled mert egyszer ramentel mar, mi vezerelhette ahoz, h meg kozelebb koltozzon hozzad. Ez szamomra egy nagy kerdes.. Na mindegy is.


    Sajna fogyunk, es folyamat azt latom, h Atlantis, Atlantis, sajna mindig a rossz oldalon.


    Kitartunk, mast nem tudunk csinalni, de igy nehez :) Sajna a harcot felvenni nem tudjuk. De legalabb tanulunk a hibakbol es haladunk elore az utolerhetetlen tavolsagba.


    Jo koltekezest, padawan baratomnak pedig jobbulast.

  • Gratulálok még egyszer . Ám ez akár egy jó szerver is lehetett volna ha pár ember nem rontja el ,de mindegy is majd maradtok 5-en aztán üthetitek egymást . Nem szeretem a flegma fenyegetőző játékosokat sok szerencsét a szerveretekhez a GO-knak meg további szemhunyást.

    Atlantis nepe..mindig is farm volt.. valamit nagyon rosszul csinalnak..mar tobb szerver generacio ota...:(

    Te meg vegyél vissza ha értelmes hozzászólást nem tudsz irni ne irogass .

  • Gratulálok még egyszer . Ám ez akár egy jó szerver is lehetett volna ha pár ember nem rontja el ,de mindegy is majd maradtok 5-en aztán üthetitek egymást . Nem szeretem a flegma fenyegetőző játékosokat sok szerencsét a szerveretekhez a GO-knak meg további szemhunyást.

    Te meg vegyél vissza ha értelmes hozzászólást nem tudsz irni ne irogass .

    de szigoru vagy :DD mi mar akkor Atlantisos tagokat utottunk.. mikor meg Te a csattogos lepket tologattad.. :D Talan ORION szerveren ertek vmit..

  • Ugye hogy nem tudod mit beszélsz te agyhalott taknyos orrú.

    ez nagyon nem volt szep!! Tiszteletlen vagy!! En nem tudom mirol beszelek ?:D Ember ami Uniban volt Atlantis Tag..azt mind V-be raktuk!! Orion, Rigel, Kalisto,es meg sorolhatnam.. te hattal ulsz a moziben! Tobb tiszteletett!!! remelem Megkapod a melto Buntetesedet itt Forumon is.. es Nasukan Szerveren is..:)

  • ez nagyon nem volt szep!! Tiszteletlen vagy!! En nem tudom mirol beszelek ?:D Ember ami Uniban volt Atlantis Tag..azt mind V-be raktuk!! Orion, Rigel, Kalisto,es meg sorolhatnam.. te hattal ulsz a moziben! Tobb tiszteletett!!! remelem Megkapod a melto Buntetesedet itt Forumon is.. es Nasukan Szerveren is..:)

    Te meg provokálsz akkor te huztad a csattogós lepkét mikor én már játszottam,az uni neve pedig Nusakan .Tisztelet pedig neked nem jár ha ilyeneket irogatsz szinte mindenhová. Tehát több tisztelet, oda-vissza jár gondolom nem csak az arcoskodásért.

  • Padawan.

    Egyrészt köszönöm az értékes hozzászólást és egyben kérném a GO-at vizsgáljanak csak át nyugodtan!!!

    Amúgy nem bántásból, sosem percesedsz ki, max este amikor elmész aludni elég nagy távban vagy fent és ez elég sok hibalehetőség az oldaladon ahogy ez a példa is mutatja.
    Ne másokban keresd a hibát akkor amikor hibázol!!!

    Jobbulást és mihamarabbit ;)

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • smartax

    Még te fenyegetsz ?? nem félek tőled gyere oda akkor nem hagyom abba csak hogy tudd játszani a nem létező eszedet.A server neve még mindíg NUSAKAN. Tanuld már meg ha egyszer oda irogatsz.


    Kylo Ren

    vmit félre értettél vagy rosszul fogalmaztam, nem tartom csalásnak ahogy bevertél nem erről van szó csak élhetetlenné tettétek a szervert minden szállításra minden mozgásra mentek ez nem játék.

  • smartax

    Még te fenyegetsz ?? nem félek tőled gyere oda akkor nem hagyom abba csak hogy tudd játszani a nem létező eszedet.A server neve még mindíg NUSAKAN. Tanuld már meg ha egyszer oda irogatsz.


    Kylo Ren

    vmit félre értettél vagy rosszul fogalmaztam, nem tartom csalásnak ahogy bevertél nem erről van szó csak élhetetlenné tettétek a szervert minden szállításra minden mozgásra mentek ez nem játék.

    Ne haragudj meg nem tudom miről értekezünk 1,5 hónapja nem ütöttem csatát ezt szerintem látnod is kellene ha MMO-ba belenézel.
    Szal ezt most ne haragudj meg nem tudom elfogadni tőled.

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • smartax

    Még te fenyegetsz ?? nem félek tőled gyere oda akkor nem hagyom abba csak hogy tudd játszani a nem létező eszedet.A server neve még mindíg NUSAKAN. Tanuld már meg ha egyszer oda irogatsz.


    Kylo Ren

    vmit félre értettél vagy rosszul fogalmaztam, nem tartom csalásnak ahogy bevertél nem erről van szó csak élhetetlenné tettétek a szervert minden szállításra minden mozgásra mentek ez nem játékó

    nagyon hisztis vagy.. ez nagyon nem lesz ez igy jo...:))

  • Szép észrevétel, szép profit!


    Játszana a tököm ezen a sebességen. Jut eszembe mindjárt ki is rakom, hogy átadó.


    Smartax: Te kezdted a lenézést. Mindegy, ebbe nem szólok bele. De ez a "Ez így nagyon nem lesz jó, kihúzod a gyufát" duma...

    Mennyit hallottam már ezt Sicariótól... :D


    Csata szép, sajnálom Padi, hogy így alakult, pedig itt voltál végig...

    Atlantisz annó Kezdők néven futott minden Uni-n, azaz sok kezdő játékos volt/van köztük, akiket a pár rutinosabb felkarolt. Erre is büszke lehetsz Smartax, hogy elkapsz kezdő játékosokat!

  • a csata szép tényleg nem szoktál kirakni csatát az fix :D

    He? xD

    nono azért én is szoktam irni viszont normális hangvételben hogy amjugy nem kéne mert ha annyi idöm és kedvem lenne mint régen akkor lenne baj... de sebaj.. xD

    nem veszem zokon csak szorakozok kicsit :D

  • Meg mielott zarnak a temat /csatat.


    Eloszor is Padawanhoz szolnek.

    Ez a stilus ahogy itt irsz, nem szimpatikus, nem igy ismertelek meg a jatekban.


    Smartax,

    Nem ertek veled egyet, legalabbis ezzel az unival kapcsplatban. Tisztazzuk kicsit a dolgokat: 6X sebessegrol beszelunk. Olyan top5el, illrtve top klannal akik ugy elmentek, h a top 50 osszefog se erjuk be oket sose.

    Engem szemelyszerint 2x vert be Xeth, egyszer az elejen, utanna pedig a forumon is lathato vplt a csata. Ettol meg nem tartom magam farmnak, ugy ahogy Padawant se, illetve Belgat se.


    Nem gondolnam, hogy nem hagyjak elni a jatekosokat, caak sajnos a cp keves, felnoni pesig hozzajuk/ellenuk egyenlore lehetetlen.


    Kylo, a csatahoz gratulaltam mar.

    Padawannak pedig sok sikert masik szerveren.