Hyperion Helló Kitty Hippi farm

  • Sziasztok!


    Most kaptam a top1 accot Ciriacotól. Gondoltam feldobom a szervert :)

    Jelenleg 46 account található itt. 1 millió pont fölött 11 játékos.

    Akinek kedve van játszani egy 4x szerveren teljesen nyugodt körülmények között... jöjjön nyugodtan!

    Igyekszem minél hamarabb elérni a 100 milla pontot... ha nem lesz összevonás... dínóparkot csinálunk itt... kis virágokat szagolunk, fekszünk a réten... a flottáinkat senki nem fenyegeti :thumbsup:

    Még akár abban is benne vagyok, hogy mindenkit bezsúfolok egy nagy közös szövibe :)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Bizony jó kis békés, nyugis szerverré alakult. Aki csak bányászgatni szeretne vagy tesztelgetni magát annak ideális. Kivéve ha ezeket a sorokat olvasva valami brutál gazfickó is beregisztrál :D

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • 1-2 új tagunk már van... lassan elérjük az 50 játékost :D

    Kérlek tájékoztassátok a kisebb, lassabban játszó... ezerszer bezúzott, fs-elni nem tudó embereket, hogy jöhetnek!

    Ha csak tetszik nekik a játék egy kicsit és nyugodtan akarnak fejlődni "harc nélkül", nézzenek szét itt.

    Nem ígérem, hogy nem lesznek támadva, de igyekszem kialakítani nekik a kényelmes, nyugis játékot.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Lehetne egy párhuzamos kampányt indítani a Nusakon-os megmozdulással! ;)


    Gondoltam rá, hogy egyesével végiglátogatom hétvégén az aktívabb unikat, de jóval hatékonyabb lenne, ha minden fórumozó - ezt olvasó játékos lelkiismeretesen kiküldené a szövetségében a két topic linkjét, hátha hamarabb rálelnének az érdeklődő Gandhi-követők és Árész tisztelői egyaránt. :)


    Mit szóltok, tudjátok ezt a megbízást vállalni?

  • Lehetne egy párhuzamos kampányt indítani a Nusakon-os megmozdulással! ;)


    Gondoltam rá, hogy egyesével végiglátogatom hétvégén az aktívabb unikat, de jóval hatékonyabb lenne, ha minden fórumozó - ezt olvasó játékos lelkiismeretesen kiküldené a szövetségében a két topic linkjét, hátha hamarabb rálelnének az érdeklődő Gandhi-követők és Árész tisztelői egyaránt. :)


    Mit szóltok, tudjátok ezt a megbízást vállalni?


    A tobbi topic jatekban valo kikommunikalasa megoldhato ;) 1-2 napot kernek erre..

  • Lehetne egy párhuzamos kampányt indítani a Nusakon-os megmozdulással! ;)


    Gondoltam rá, hogy egyesével végiglátogatom hétvégén az aktívabb unikat, de jóval hatékonyabb lenne, ha minden fórumozó - ezt olvasó játékos lelkiismeretesen kiküldené a szövetségében a két topic linkjét, hátha hamarabb rálelnének az érdeklődő Gandhi-követők és Árész tisztelői egyaránt. :)


    Mit szóltok, tudjátok ezt a megbízást vállalni?

    Csapassuk Battya :D


    Alap. Irj ha tudok segiteni valamiben :)

  • Helyzetjelentés: ötvenen vagyunk a szerveren!


    Remélem lesz 1-2 ember, akit meg tudok tanítani játszani... de ha nem akkor nem... had ismerkedjenek a játékkal a srácok!

    Bárki, akit érdekel csak úgy alaphangon az ogame, és nem bírtok a régi játékosokkal, gyertek nyugodtan ide!

    De jöhettek tesztelni expes csatákat pl. vagy bármit ami érdekel Benneteket!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nem nagyon sikerült elérni az ötven főt a szerveren... de akik vannak élik világukat.

    Továbbra is fennáll, akit érdekel a "nyugis" uni, jöhet nyugodtan, befogadjuk és tanítjuk játszani!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.