[Ö: 2.382.124.000] Xeth [ShArks] vs. Lahhase [Nyugalom] (T: 420.811.000, V: 1.961.313.000)

  • Sikeres nap ez a mai, még egy mákos bejglivel jelentkezem! :)


    Sokszor indultam már a Védőre, de mindig percek alatt kimentett, sajnos nem voltam kifejezetten közel hozzá. Most csak a flottája beérésének csekkolása végett ment a kém, hiszen csilis volt mindenhol. 5 perc elteltével viszont egy-két helyen elkezdett percesedni, majd a következő egy percben folytatódott ez a tendencia, így ugrottam és indultam, lesz ami lesz alapon. Csapó előtt 3 perccel percesedett a hold is, itt már a szájamban éreztem a győzelem ízét. 8) Aztán szinte egyből csilis is lett ("szívroham"), de csak 300 milla be nem kalkulált expflotta ért vissza. ;)


    Csapó után 30 seccel érkezett, sajnos egyből vakizott is (600k gazdasága volt ilyen flotta mellé). Ez volt az uni utolsó érintetlen flottája, ami ellenfél birtokában van. (volt) ^^


    Kylo Rennek nagyon köszönöm, hogy a sokadik alkalommal is kisegített a kukázással!! :):beer:



    Ezen az időponton (09-03-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Xeth [ShArks]

    ________________________________________________


    Cirkáló 51.000

    Csatacirkáló 51.000

    _________________________________________


    Védő Lahhase [Nyugalom]

    ________________________________________________


    Kis szállító 29.485

    Nagy Szállító 26.242

    Könnyű Harcos 30.386

    Nehéz Harcos 14.184

    Cirkáló 3.468

    Csatahajó 2.953

    Szemetesek 1.166

    Kémszonda 115.475

    Bombázó 1.540

    Romboló 1.482

    Halálcsillag 1

    Csatacirkáló 1.807

    Reaper 1.230

    Pathfinder 5.375

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Xeth [ShArks]

    ________________________________________________


    Cirkáló 41.261 ( -9.739 )

    Csatacirkáló 49.372 ( -1.628 )

    _________________________________________


    Védő Lahhase [Nyugalom]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    42.525.647 Fém, 38.846.400 Kristály és 37.692.213 Deutérium

    407.888.347 Fém, 9.711.600 Kristály és 9.423.053 Deutérium

    230.336.370 Fém, 2.427.900 Kristály és 2.355.763 Deutérium

    57.584.092 Fém, 606.975 Kristály és 588.941 Deutérium


    A támadó összesen 420.811.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 1.961.313.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 978.311.200 fém és 772.027.200 kristály lebeg.

    A támadó 839.987.301 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    588.000.000 Fém és 588.000.000 Kristály

    140.000.000 Fém és 140.000.000 Kristály

    250.311.200 Fém és 44.045.200 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    978.311.200 Fém és 772.045.200 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 1.473.025.656

    Kristály: 690.345.075

    Deutérium: 6.161.970

    A támadó(k) nyeresége 2.169.532.701 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -1.717.603.456

    Kristály: -883.333.875

    Deutérium: -200.362.970

    A védő(k) összesen 2.801.300.301 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Azért makker vagy 2 dolog miatt is :D

    Az első, hogy valahogy mindig jó időben vagy jó helyen :) Erre mondjuk sokszor azt mondják adottság kell hozzá. Na meg aktivitás ami nálad azért bőven megvan :D
    Én azt se tudom rá mennyi deut égettem el...ha minden felesleges indulást visszakapnék :D hát...jó pár mrd-al meg lennék segítve :D

    A második ami miatt azt mondom, hogy makker vagy, az az, hogy mindig fent találsz :D
    Persze ezért vagyunk egy szövi ha tudunk segítünk ;) Mondjuk ahhoz képest, hogy nekem lassan a full meg sem mozdult gyakorlatilag a Radis csata óta ( mondjuk a fullt nem is nagyon kell mozgatnom nincs kire ) azért elég extrém játékidőm van mostanában szörnyülködök magamon :D

    A csata megint szép a profit mesés költsd okosan és szigorúan bányába aztán legközelebb is bármiben tudok segítek azt hiszem ezt nem is kell bizonygatnom :)

    U.I : A szimulátort dobd ki :D sírtam mikor írtad, hogy mennyi kell majd 5 perc múlva kellene még :D majd csata után baszki kellene még :D mondom már megnézem mit vertél be mert azért ez így nonszensz :D
    Megjegyezném, a kukáim több mint fele úton volt :D pedig több van belőlük mint kh-ból :D :D

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Jogos észrevételek, köszönöm a gratulációt! Bányába bizony! ;)


    A szimulátor kicsit neheztel most rád, azt üzeni, fejleszd inkább a hiperűr teched! 8o8o

  • 5 perc alatt megtaláltuk a hiba forrását :D
    Van ez így bolygóközi elérése után leállok vele, majd valamikor középtávon feljebb húzom. Kuka van elég mindenkire :D szal igazából nem probléma :D

    A szimedtől elnézést kérek :D

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • szép volt :) épp tegnap beszéltünk róla, és egyből be is húztad! védőnek mielőbbit neked jó költést sok munka volt benne :) de megérte

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Azthiszem kezdek aggodni.

    2 napra mentem V-be, de ugy erzem ha kijovok felperc se kell a kemekhez majd xdd


    Szep csata volt xeth! Jo koltekezest!


    Kylo, persze hogy nincs kire mozditanotok a fullt, senki nem marad akinek flottaja lenne. Akire mi mehetnenk, ido elott kiirtjatok oket. Az egesz top 200as flottaval nem tudnank mit kezdeni veletek :) akiben meg lenne racio az meg mind haverjaitok... :D

  • Köszönöm! :beer:


    Időhiány miatt részemről most nyugi lesz egy jó darabig, csak a könnyű célpontokra/elhagyott flottákra fogok menni, vagy ha valaki nagyon megtolja a flottaszámát. ;)


    (A szerző fenntartja magának a jogot, hogy előre nem látható körülmények esetén bármely állításától eltérjen). ^^

  • Köszönöm! :beer:


    Időhiány miatt részemről most nyugi lesz egy jó darabig, csak a könnyű célpontokra/elhagyott flottákra fogok menni, vagy ha valaki nagyon megtolja a flottaszámát. ;)


    (A szerző fenntartja magának a jogot, hogy előre nem látható körülmények esetén bármely állításától eltérjen). ^^

    Valahogy télapo létezésétt hamarább elhiszem mint a nyugalmas körűlményeket közeledben:evil:Mint mindég szép profit és szép csata a flotid meg hagy heverjen, vagy támadjátok egymást a szövibben ha már nincs célpont:lol::pillepalle::phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • Egyetértek veled, bár annyira én nem is mozgatom még az 10-ét sem. Azt is max expre.
    de van hogy arra sincs időm....szal ez most egy ilyen időszak.

    Késztetés sincs arra, hogy csatázzak pedig sokszor beleférne az időmbe pl. Megszoktam ezt már nem mostanában kezdődött. Plussz pl bolygót én alapból nem ütök mindaddig amíg nem éri meg, pedig tolom a kémeket, de megvan az oka miért leskelődök a bolygók körül :D Az írtás szót ennek fényében azért erősnek érzem :)

    Várunk vissza ;)

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Egyetértek veled, bár annyira én nem is mozgatom még az 10-ét sem. Azt is max expre.
    de van hogy arra sincs időm....szal ez most egy ilyen időszak.

    Késztetés sincs arra, hogy csatázzak pedig sokszor beleférne az időmbe pl. Megszoktam ezt már nem mostanában kezdődött. Plussz pl bolygót én alapból nem ütök mindaddig amíg nem éri meg, pedig tolom a kémeket, de megvan az oka miért leskelődök a bolygók körül :D Az írtás szót ennek fényében azért erősnek érzem :)

    Várunk vissza ;)

    Elnezest, talan tenyleg helytelenul fogalmaztam az irtassal.


    Eltudom kepzelni mennyire vartok :D max mert ujra cp lehetek enis :D

  • Valahogy télapo létezésétt hamarább elhiszem mint a nyugalmas körűlményeket közeledben:evil:Mint mindég szép profit és szép csata a flotid meg hagy heverjen, vagy támadjátok egymást a szövibben ha már nincs célpont:lol::pillepalle::phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    Kedves barátom,


    a gratulációt köszönöm!

    A kijelentésed viszont elég erős annak fényében, hogy legutóbbi csatánk óta szerintem kémet se kaptál tőlem :lol:

  • Kedves barátom,


    a gratulációt köszönöm!

    A kijelentésed viszont elég erős annak fényében, hogy legutóbbi csatánk óta szerintem kémet se kaptál tőlem :lol:

    Ha te nem is de a barátaid szoktak :-)A kémjelentések meg szerintem repűlnek feléd ha nem is 1 szövi:lol:Sajna nincs mit nagyon se látni:wacko:....:rofl::rofl::rofl:Csak rutinosan csináljuk nap mint nap...

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]