Tantárgy

  • Fikció minden ez csak egy "Általános beszélgetések a OGame-ről és a közösségről." semmi több.


    "Micsoda Csata, eszement Profit!! Lenyűgöző, Gratula!!!!


    Amaterasu a Hadúr!

    Fenyítesz, és profital, szép gyönyörű, Respect!!!


    Ó de bizarr, ismerlek annyira hogy tudjam nem számít ;) Mégis várnám és sohasem akarom




    gebasztanya, nehéz az ilyen, nem könnyű. De most dönthetsz, meginogtál vagy elestél? Csak menni előre, semmi nem egyenes ;)



    Rendkívüli módon tetszik a vakok játéka! Rendkívül tetszik hogy egyenrangúkén harcolunk. Egyenrangúként vannak itt, úgy hogy egy Hadurat is fel tudnak húzni ;)




    Maradjon nyitva a poszt, ez a lényege a fórumnak! Halljuk és lássuk ki mit gondol.
    Ne a posztolok miatt büntessük a Threadt!

    Ez meg pont ide kell :)





    "

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Üdv mindenki.

    A véleményem a csatával kapcsolatban az, hogy undorító dolog volt így hátbaszúrni a másikat. Ez semmiféle gratulációt nem érdemel. A védőnek kitartást kívánok.

    A másik dolog pedig, hogy a csata alatt ami ment, a személyeskedés, sértegetőzés... Ez nem oda való téma volt, ráadásul undorító az is.

  • Véleményt mondasz durván és az semmi jóra nem vezet. Te is igazgatsz egy birodalmat , úgy is szólalj fel.

    Bocsi semmi személyes ;)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Személy szerint remek ötletnek tartom a thread nyitását, biztosan sokakban maradt kibeszélni való.


    Két oldala van szerintem a csatának: morális és reguláris.


    Morális szempontból a korábbi megnyilvánulások alapján egyetért közösségünk abban, hogy aljas, gerinctelen és példa nélküli cselekmény történt. Ez egyben azt is jelenti, hogy az ügyhöz és Márk-Ovenhez való további hozzáállásunk precedensteremtő jelleggel bír.


    Itt el is jutunk a reguláris dimenzióhoz, ami viszont már a GO csapat hatásköre. Több esetben ennél jóval kevésbé egyértelműen pushing-gyanús csaták is bannal lettek jutalmazva, így nem hiszem, hogy ez kérdést fog jelenteni a számukra.


    Gebasztanya - bár nem ismerlek, de higgadtságod és méltóságod példaértékű, respect érte!

  • Nekem erős a fogalmazás :)
    Xeth szépen írt.

    Jobb az ilyen, mert itt senki nem egyszerű lény

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • igy ahogy mondod egyenes hát egyenes gerint manapság ritka hatalmas respect!!!

  • ha normális keretek között megy a vélemény-nyilvánítás akkor annak helye van a fórumon, azt sosem tiltottuk be.. ellenben az, ami ott kezdett kialakulni, annak ideje korán kellett elejét venni a további személyeskedés felé tartó iránynak..


    üdv, T.


  • "malesde":
    A bölcsesség a bölcsek jutalma.
    Tegyél hozzá vagy vegyél el de, ne onts tanításokat

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Nekem erős a fogalmazás :)
    Xeth szépen írt.

    Jobb az ilyen, mert itt senki nem egyszerű lény

    Nem szántam semmi durvaságnak a véleményem. Szerintem kultúrált hangnemben írtam le 🙂

    Ha neked ez erős volt, akkor elnézésedet kérem, nem ez volt a cél :)


    ha normális keretek között megy a vélemény-nyilvánítás akkor annak helye van a fórumon, azt sosem tiltottuk be.. ellenben az, ami ott kezdett kialakulni, annak ideje korán kellett elejét venni a további személyeskedés felé tartó iránynak..


    üdv, T.

    Ezzel teljesen egyet tudok érteni.



    "malesde":
    A bölcsesség a bölcsek jutalma.
    Tegyél hozzá vagy vegyél el de, ne onts tanításokat

    Ő ne ontson, de neked szabad? Hogy van ez? Mert ez megint csak egy "tanítás" ha úgy nézzük 🙂

    Had írja le mindenki hogy mit gondol, amíg ez kultúráltan folyik 🙂


    *Hozzászólások összevonva.

    Lorovus

  • Ok Ryback lehet hogy igazad van.
    Jobb szeretném ha lenne logika és érv a mondandóba ezt akartam írni.

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Ok Ryback lehet hogy igazad van.
    Jobb szeretném ha lenne logika és érv a mondandóba ezt akartam írni.

    Nos akkor irom másképp csak hogy meglegyenek ezek a kivánalmak Gebasztanya becsületes játékos volt megtehette volna hogy szétfarmol de mégse tette ugyebár fris regis accal mentem oda!! Nem ezt érdemelte!!!! Részemröl a csatához annyit akartam volna még hozzáfüzni ha idöm engedte volna hogy nagyon szép számok voltak viszont ezt lehetett volna korrekten is csinálni

    hozok 1 példát is rá!!

    Anno fidisen volt a 2 topp szövi közt mnt kissebb ideig mikor ennek véget vetettünk annak modja szerint közöltük az ellenféllel és asszem 2 napot vártunk mig elsönek támadtunk!!!

    ha valahogy igy csinálta volna hogy kzli mindenkivel hogy bocsi de nem kivánok tovább mnt-ben lenni veletek és törli a b-listát esetleg ad 1-2 napot akkor menten korrektebb lett volna a dolog de igy inkább hányinger mint bármi más attol hogy ez 1 harci játék az emberséget megörizve is lehet harcolni!!!

  • Érdekes téma, nekem erről hírtelen három érdekes téma jelent meg:

    1. Barátlistás játékost támadni meg - mindig látom hogy ON & OFF.

    2. Kiadom a másiknak a barátlistás játékost - látva, hogy ON & OFF.

    3. Szövitagot támadok meg, de előtte gyors kirakom - itt is látva, hogy mikor volt ON & OFF.


    Érdekes, melyik etikátlan, szabályos, pushing gyanús, vagy más érdekes értékelés alá eső attack?


    Személy szerint a jelen esetben, a barátlistás támadást alapból jellemtelennek tartom, a szabályzatot nem emlékszem, hogy tiltja-e.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • tudtommal nem tiltja te döntésed kinek a kérelmét fogadod el igy egyben a te felelösséged is!!

  • Személy szerint a jelen esetben, a barátlistás támadást alapból jellemtelennek tartom, a szabályzatot nem emlékszem, hogy tiltja-e.

    A szabályzat nem tiltja, viszont visszataszító és jellemtelen dolog. Nem tudom vt e már ilyen csata kitéve ide egyáltalán.

    Ilyenre én nem is emlékszem, megmondom őszintén. 1 biztos, ezzel a húzással szerintem itt a magyar Ogame-ben a játékosok 99%-ánál elásta magát. Remélem összevonáskor megkapja azt amit érdemel. Bár szerintem vakba fog menekülni ha úgy adódik.

  • Mivel ez egy játék Úgy is kell kezelni a dolgokat! Volt hogy én is véresen komolyan vettem többeket is megsértettem nem egyszer nem kétszer bannoltak is már párszor emiatt. Tanulni kell a hibákból felállni és visszavágni! Barátlistás volt és mégis beverte láttunk már ilyet többször is. Vannak ilyen Agresszív játékosok most már tudod kivel kell szembenézned kinek kell borsot törni az orra alá. Vision/Amaterasu játssza azt a játékot ami szerinte itt a legkifizetődőbb és elismerem brutálisan jól megy neki! Kilépett a szövetségből várható volt ez a Játékstílus ez a lépés! Meglépte és bejött neki Grat! Kihasznált más játékosokat de ha nem ő akkor jön majd más aki megteszi ugyanezt. Lehet nem egy 70KKK+os flottát buksz hanem egy 3x ekkorát akkor inkább most fizesd meg a tanulópénzt mert később mert annál rosszabb lesz.


    Védők mielőbbi talpra állást és mielőbbi visszavágást kívánok!

    A legrosszabbra készüljetek mindig de a legjobbat várjátok!

  • Egyetértek az előttem szólókkal, nekem is az alapvető elveimet sérti ez a stílus. Nemhogy barátlistást nem támadok de azt sem aki kulturáltan megkér rá, vagy valamilyen formában máshol más uniban már voltunk társak szöviben vagy b listások...

    Ez még mindig egy játék és valaki ezt úgy értelmezi hogy mindenki ellenem vagy mindenki aki mozog az én profitomért valaki úgy hogy emberséges marad...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Na Ez az undoritó Vision/Amaterasu bann-t kapott 2038 ig INDOK PUSHING ÉS A GO UTASÍTÁS FIGYELMEN KÍVÜL HAGYÁSA Miközben semmi olyat nem tett amivel kiérdemelhetné!!! Szabályba nem ütközött a barátlistás beverése!!!!! Ezt még Trockij írta a Japetus os eset után de nem szép dolog ennyi bizonyiték nnincs a pushing ra És mit értettek GO UTASÍTÁS alatt legyetek szíves áruljátok el mert sokan kíváncsiak vagyunk rá?!

  • A tiltás kitárgyalása a fórum teljes egészében tiltott dolog. A témát pedig zártam.


    A pushing bőven elég indok szerintem, arra miért nem kíváncsi senki.. avagy az teljesen elfogadott dolog? :) bizonyíték pedig bőven van, ha elolvasnád pl gebasztanya hozzászólását..