DARK NIGHT I. [Ö: 88.021.888.000] Amaterasu vs. gebasztanya [SBR] (T: 13.404.783.000, V: 74.617.105.000)

  • Sziasztok !!


    Először is szeretnék gratulálni a támadónak !!

    Nem fogok mérgelődni, csapkolódni, mert ez egy játék...."nekem"..., azt azonban szeretném, hogy mindenki tudja, mi az előzmény :


    Múlt hét csütörtök...Marquez kilépett a szövetségből. Pénteken ráírtam msn-n miért, azt mondta , mert senki sem foglalkozott vele amikor beírt, hogy mit kéne tenni a jutalom eventbe. Barátlistán maradtam, így láttuk egymást ki mikor on. Ma reggelre lezuzta a flottámat mondván, hogy rá licitáltam és amúgy sincs bizalom bugi miatt. A barátlistáról törölt, de értelem szerűen a támadáskor egyértelműen látta, hogy nem vagyok on.


    Persze NEM vártam a támadást, mivel úgy beszéltük meg, hogy én toljam a bányákat ő pedig húzza a fleetet, így én tudom majd deuval támogatni, ezért 1-2 helyen oda is költöztem. Mivel minden olyan emberrel aki a barát listán volt és a szövetségbe "azt hittem " jóba vagyok, így nem fs-eltem, mert a TOP ! flotta voltam és akik be tudtak volna ütni, mindenki barát listán volt vagy a szövetségben. Kivétel Húsvéti Nyuszit.


    Nagyon nehezen emésztem a dolgot , mert ilyen hozzáállással az életemben sem találkoztam soha.


    Természetesen minden ezzel kapcsolatos észrevételemet megírtam msn-en Marqueznek aki azt írta legyek csak bányász abban jó vagyok. Megírta azt is, hogy Nyuszi is gyúrt rám és Aurrira is. Annyit írt még, hogy ezek után is , ha valaki támadna megvéd engem. Megígérte, hogy az összevonás után MEGKAPOM A 15. BOLYGÓT AJÁNDÉKBA. Átküldi a nyersit nekem. Természetesen ezeket az üzeneteket lefotóztam, kérésre bárkinek hozzáférhetővé teszem.


    Sajnálom, hogy van ilyen játékos, mert ez NEM tiszta játék, de GRATULÁLOK is, mert én ilyen vagyok.


    Külön köszönöm, hogy elmondhattam a véleményem: Gebasz