[Ö: 1.624.444.000] Xeth [ShArks] vs. inajko (T: 194.841.000, V: 1.429.603.000)

  • Megpróbálkoztam volna ma egy lebegtetéses történettel a Védőnél, de egy kósza kémlelés keresztbe tett. Ez a csata színtiszta szerencse, de néha ilyen is kell. :)
    Megláttam a 15 perces holdat, ment a kém. Annyira megörültem a parkoló flottának, hogy hűbelebalázs módjára lőttem ki a flottát, utána meg fogtam a fejem a 3-4 másik csilis holdja láttán. :lol:

    Ennyi deu elköltése után úgy voltam vele, hadd élvezzék ki az élményrepülést a hajók. Csapónál jött a meglepetés, ekkor küldtem ki a maradék szemetest és a farmköröket, szerencsére hiánytalanul meg lett minden. Csata után 5 perccel percesedett egyébként mindenhol, tehát pont elkaptam a kémmel azt a percet, amikor lelépett. ^^


    Inajkónak jobbulást, ezzel a gazdasággal sima ügy lesz! :beer:



    Ezen az időponton (05-03-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Xeth [ShArks]

    ________________________________________________


    Cirkáló 50.000

    Csatacirkáló 50.000

    _________________________________________


    Védő inajko

    ________________________________________________


    Kis szállító 33.138

    Nagy Szállító 27.504

    Könnyű Harcos 11.211

    Nehéz Harcos 6.643

    Cirkáló 2.948

    Csatahajó 1.094

    Szemetesek 827

    Kémszonda 108.227

    Bombázó 1.398

    Romboló 773

    Halálcsillag 1

    Csatacirkáló 1.050

    Reaper 1.000

    Pathfinder 3.219

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Xeth [ShArks]

    ________________________________________________


    Cirkáló 45.591 ( -4.409 )

    Csatacirkáló 49.212 ( -788 )

    _________________________________________


    Védő inajko

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    41.583.020 Fém, 41.583.020 Kristály és 41.583.020 Deutérium

    22.893.974 Fém, 52.447.962 Kristály és 128.697.915 Deutérium

    1.883.493 Fém, 5.431.990 Kristály és 28.334.478 Deutérium


    A támadó összesen 194.841.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 1.429.603.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 637.282.400 fém és 563.668.800 kristály lebeg.

    A támadó 364.438.872 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    527.000.000 Fém és 527.000.000 Kristály

    110.282.400 Fém és 36.676.800 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    637.282.400 Fém és 563.676.800 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 591.822.887

    Kristály: 600.756.772

    Deutérium: 177.977.413

    A támadó(k) nyeresége 1.370.557.072 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -751.143.487

    Kristály: -741.665.972

    Deutérium: -301.232.413

    A védő(k) összesen 1.794.041.872 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • A támadoval szinte minden nap iratkosztam de mikor licitálni kesztem elene töbett nem irt nem is tudom mi az oka valoszinű a Gögöség :-).Sokszor támadot és bátoritotam hogy ujbol sikerűl ami ma meg is történt(ojan szépen szundikáltam hogy az csoda :-))A csataciriket növelheted már szerintem mert rég otta 50000 vagy :lol:A csata szép a profit szép grat a kitartáson és tényleg mikor alszol?Vagy?És ja kiheverem valahogy :-):beer:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • A támadoval szinte minden nap iratkosztam de mikor licitálni kesztem elene töbett nem irt nem is tudom mi az oka valoszinű a Gögöség :-).Sokszor támadot és bátoritotam hogy ujbol sikerűl ami ma meg is történt(ojan szépen szundikáltam hogy az csoda :-))A csataciriket növelheted már szerintem mert rég otta 50000 vagy :lol:A csata szép a profit szép grat a kitartáson és tényleg mikor alszol?Vagy?És ja kiheverem valahogy :-):beer:

    Az nem a licit miatt van, hanem alattomos jelentéses történeted miatt, ami - bevallom - meglepett, de nem szólok bele. :)

    Profit a bányába megy, mint mindig. ;)

    Aludni pedig általában éjjel szoktam (mint minden átlagos életmódot élő ember), persze előfordulhatnak kivételek. ;)

  • Nagyon szép :)

    Végig vered az unit hiába az aktivitás meg a tudás verhetetlen grat! Már értem egy ideje miért nem akartál Kallistora visszajönni, és tudod mit, teljesen jó döntés volt! Járnak a sörök :beer::beer:

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Az nem a licit miatt van, hanem alattomos jelentéses történeted miatt, ami - bevallom - meglepett, de nem szólok bele. :)

    Profit a bányába megy, mint mindig. ;)

    Aludni pedig általában éjjel szoktam (mint minden átlagos életmódot élő ember), persze előfordulhatnak kivételek. ;)

    Na eszt se értem ...sokan akarták jelentselek a licitálás miat ha ere gondoltál...de szerintem se oka, se lehetséges a szabályok miat.Ami meg az irásomat illeti ha nem sikerűl a támadás és több sikert máskort akor mégis a gögöség az oka ami meglepett de nem szolok bele:lol:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • Na eszt se értem ...sokan akarták jelentselek a licitálás miat ha ere gondoltál...de szerintem se oka, se lehetséges a szabályok miat.Ami meg az irásomat illeti ha nem sikerűl a támadás és több sikert máskort akor mégis a gögöség az oka ami meglepett de nem szolok bele:lol:

    Időközben sikerült tisztázni a történetet, félreértés volt. Inajkótól elnézést kérek, a gratulációt köszönöm! :)

  • Inajko baratom a legjobb Farm ugy latom :DDD Szep munka ismet Sharkos Tesom :D

    Xeth megszeretett de nagyon:thumbsup:...a boljgoi föleg közelemben vanak és igy is gyors uni de bár mozgalmas :phatgrin::missilelauncher:Nekem meg ha van floti ugyse használom még az inaktivokat se támadom:lol:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • ha nem hasznalod.. ne gyartsal.. :D bar most kivetelesen nem banja Xeth h gyartod a flottat..amit persze lever rolad :D kicsit tobb odafigyelest..kevesebb bukot :D

    Nem gyártok én sémit pár szemetest a töbi exp :-)

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]