Interjú - Stokyval

  • Szia!

    Ne haragudj, ha azzal kezdem, hogy a Mi kis falunk rendőre jut eszembe erről a névről :) Ha nem írom le, ezen fogok gondolkozni egyfolytában :D

    Régen mindenkinek a Rex felügyelő jutott eszébe rólam :) Már megszoktam.

    Egyiket se néztem igazán.



    Mesélj nekünk Stoky, mizu veled az életben, ogame-en kívül?

    Élem szerényke pici életem családommal. Van 2 gyönyörű lányom és sok időt töltök velük. Ogame nem zavar nagyon be mert bármikor be tudok nézni fél percre. És mivel látjátok , hogy nem aktív flottázok így ez belefér.



    Hogy éled meg ezt a „nagyszerű” vírusos időszakot?

    Szerencsére alig befolyásolja az életem. Kicsik a gyerekek és napközbe jóformán bárhova lehet menni. Nyaralás mondjuk emiatt kilöve de idén el vagyunk foglalva amúgy is az építkezéssel :)



    Észrevetted, hogy térnek visszafelé az emberek a játékba. Biztos nem tudnak mit kezdeni magukkal a homeoffice-osok!

    Igen páran visszajöttek, de ez vajmi kevés sajnos. Magyar szeró sose lesz 100-200 főnél nagyobb, mert a nagytöbbség inkább a látványosabb játékokat választja szerintem.



    Van valami hobbid, amiről beszélni szeretnél?

    Jelenleg a csajok minden hobbira szánt időm elveszik. Na jó egy egészen pirinyó azért marad ogame-ra :)



    Csak az ogame-t nyomod vagy van valami más kedvenc?

    Sokáig hodítóztam, de kb semmi kihivás ottsem. Többször voltam már top1 klánba évekig több különböző korszakba, de igazából egy idő után megreked a játék mert mindenkit ismersz és nincs kit ütni. Picit hasonló a helyzet mint itt :)


    Térjünk át a játékra. Mióta vesztegeted rá az idődet? Hogy ismerkedtél meg vele?

    Annyira régi sztori , hogy nem is emlékszem, de talán 2006-2007 körül Jed hívott meg és mondott pár dolgot. Ő uni 1-ben játszott, én uni 2-ben. Több uniba is játszottam fel se tudom sorolni, köztük orgon is és tesztszerokon is.


    Milyenek voltak a kezdeti idők? Hol cseperedtél, kik voltak a szerver nagy gonoszai?

    Amint irtam u2-ben kezdtem, de igazán játszani uni6-ban tanultam meg. Azaz flottázni. Rengeteg embertől lestem el finom fogásokat és rengeteg trükkre magamtól jöttem rá .

    Gonoszok?:) A LajhárZ, azaz mi :D



    Most hol játszol? Milyen ott? Tudnád ajánlani a többieknek?

    Cygnus és nem játszok hanem vagyok, mióta nincs exp csata azóta elment a kedvem. Senkinek nem ajánlom :) unalmas


    Hogy tetszenek a mostani újítások? Gondolom az eventet nyomod Te is keményen.

    Nincs mit keményen nyomni mert fél perc az egész. Amugy ez a húzás legalább jó volt :)


    Van ötleted arról, hogy hogy lehetne feldobni a játékot?

    Számomra az exp visszaállítása dobná fel.


    Sok spam érkezik mostanság az ogamex-ről. Megnézted már? Hogy tetszik?

    Ezer éve játszottam vele, de kb értelmetlen. Kezd ez is az lenni (ogame - szerk.), annyira gyors lesz. Emlékszem régen évekbe telt 10k rombi felhuzása, most meg hetek :D


    Milyen Gurat tanodája? Nem kellene mindenhol bevezetni?

    Be lehetne , de most ez elég. Szerintem hasznos .


    Vannak kedvenc csatáid?

    –Mostanába nem volt max hazakisérős.


    –Régen volt mindenfajta , de sajnos az a sok tucat csata törlődött :(


    –Ami nagyon tetszett mikor valakire rámentem, ő meg pár percel csapodás elött kiment saját df-re, én meg lebegtettem vagy 10 percig azt ő meg nem értette hogy vertem le :D (szerk.: nekem is volt ilyen, több órát vártam fél órányira csapódás előtt, más húzta folyamatosan vissza a csapataimat :) , mert szintén kiment az ellenfél fs-re és láttuk a visszatérőt)


    –Meg mikor 5-en Don Corleonet – lehet más volt a neve ezmár nem tiszta – elkaptuk odaköltözve a közelébe (persze akkor még keményen kolokat kelett ezért bontani hogy megtehesse az ember és piszok sok deu is volt ) talán df re fs elt.


    Kedvenc játékosaid?

    Rengetegen nem játszanak már. Kifelejteni nem szeretnék senkit ezért nemnyilatkozom :)


    Mit látsz a játék jövőjéről?

    Nagyon sokáig mennifog kb ekkora és fele ekkora játékosállománnyal.



    Kiről olvasnál szívesen?

    Chuck ról :D


    Köszi az interjút! Legyen szép napod!
    Köszönöm én is!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.