Interjú - 6_6_6 - Vélemények

  • Nagyon király kis interjú lett, jókat nevettem rajta :)

    Be akartam nyomni a Stoky interjúmat éppen ma, de akkor várunk egy kicsit vele! Mondjatok bármit 666-ra, nekem ezek a válaszok bejöttek :)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • mário mindig is nagy figura volt/ lesz :) üde színfolt

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Nekem lenne egy olyan kérdésem , hogy miért csak 3 vigyorgó arcot irsz a csatáidhoz? Sejtem mert te csak kémkedsz és mész stilusba nyomod és igy nincs sztori?:)


    Hori hoz nincs közöd? Talán annyi köztetek a különbség h ő feladta te meg nem :)


    Kifigyelni , holdatrombolni szoktál?


    Fs éstem én egyszer elmarad. De rendszerességnek mi az oka? Ha lehet tudni?:)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    figyelni szoktam ,szoktam rombolni is csak ,hogy ha romboltam azt a nyugger védte egyből

    még volt flotta nagyon aktivnak mondhatom magam e téren mármint a figyelés

    Telefonnal a kezembe elalszok ilyen egyszerű.

    3 fej meg ilyen névjegy