O-simulate

  • szimulátor


    nem tudom használtátok-e már. Vagy csak a Drago-t
    orgn nézegettem mien eredményeket dob és viszonylag pontosan dolgozik :D:D


    és a dragoval szembeni előnye :D hogy tud 2.5m hajó fölött illetve 5k Deathstar fölött számolni(nem mintha az 5000 Deathstar limit nem lenne elég :D de nah)


    am próbáljátok ki és mondjatok valami véleményszerűséget :D


  • Jóféle,érdemes vele dolgozni elég sokat tud.

    Egyetlen egy baja van.
    Mégpedig az,hogy nincs beágyazva az antigame-be és lusta lennék mindig bepötyögni az adatokat. :D


  • Jóféle,érdemes vele dolgozni elég sokat tud.

    Egyetlen egy baja van.
    Mégpedig az,hogy nincs beágyazva az antigame-be és lusta lennék mindig bepötyögni az adatokat. :D

    Viszont nem minden esetben kell beírogatni.
    viszont nem tudom magyar kémjelentést beolvas-e?D


    edit: nah utána néztem :D sajnos csak angol nyelvű jelentést lehet beolvasatni vele :D

    2 Mal editiert, zuletzt von Speedy Gonzales ()

  • Nah most láttam hogy már bővítették így már képes magyar jelentés beolvasására
    Link


    Oda katt és másold bele a jelentést

    Einmal editiert, zuletzt von Speedy Gonzales ()

  • Jónak jó, de nekem a fémet a krisi helyére teszi a krisit meg a deunak deunak meg nyílván semmit.
    Amúgy tényleg jó :thumbsup:

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Az eredeti Antigame fejlesztése leállt, de át vette egy másik csoport a fejlesztést elégé komolyan veszik a dolgukat sok a frissítés, de ez ne frissíti automatikusan a régi Antigamet.


    1. Töröljétek a régi antigamet
    2. Telepítsétek az újat Antigame Orgin


    Itt írnak az org-on róla board.ogame.org (a legfontosabb működik Opera mobil alatt is) :thumbsup: , ja és ez a verzió már támogatja az o-simulate csata szimulátort

  • Bizony én tegnap frissítettem az Antigame-et és nekem a kémjelentésekben alul a websim-re kattintva már ezt az új O-simulatort hozza be. Kicsit szokatlan de majd csak hozzá szokok:D:D
    És ha azt mondjátok jobb akkor maradhat:D:D

    Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

  • Huu komoly a cucc Behemoth
    tetszik ez az antigém :D




    Zárom!
    Kérésre nyitható.
    Lady Drakhe

    Einmal editiert, zuletzt von Lady Drakhe ()