[Ö: 7.013.715.000] Husveti nyuszi vs. Bugacs [Kuldetes] (T: 446.408.000, V: 6.567.307.000)

  • Jöhet majd az újabb hazugsághadjárat és mocskolódás, amit már másik szerverekről megint hallok, olvasok vissza...

    Törlésig csicsgács, törlésig...


    Ezen az időponton (19-02-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Husveti nyuszi

    ________________________________________________


    Cirkáló 591.745

    Csatahajó 117.085

    Csatacirkáló 148.000

    Pathfinder 170.181

    _________________________________________


    Védő Bugacs [Kuldetes]

    ________________________________________________


    Kis szállító 43.299

    Nagy Szállító 36.887

    Könnyű Harcos 259.916

    Nehéz Harcos 84

    Cirkáló 82.808

    Csatahajó 26.038

    Kolóniahajó 21

    Szemetesek 23.555

    Kémszonda 591

    Bombázó 5

    Romboló 58

    Halálcsillag 3

    Csatacirkáló 4.769

    Reaper 5

    Pathfinder 2.515

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Husveti nyuszi

    ________________________________________________


    Cirkáló 580.406 ( -11.339 )

    Csatahajó 117.041 ( -44 )

    Csatacirkáló 147.956 ( -44 )

    Pathfinder 166.594 ( -3.587 )

    _________________________________________


    Védő Bugacs [Kuldetes]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    51.128.323 Fém, 2.350.329 Kristály és 22.556.358 Deutérium


    A támadó összesen 446.408.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 6.567.307.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 2.296.461.500 fém és 1.030.061.000 kristály lebeg.

    A támadó 76.035.010 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 2.088.813.823

    Kristály: 896.813.329

    Deutérium: -29.477.642

    A támadó(k) nyeresége 2.956.149.510 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -4.385.275.323

    Kristály: -1.926.874.329

    Deutérium: -331.192.358

    A védő(k) összesen 6.643.342.010 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • vállalom a fórumos tiltást, de ezt akkor is kiteszem csicsgács, csak hogy lássa mindenki mennyi gerinc és tartás van benned. Ja és kiteszem a többit is nyugi, csak tudod én nem otthon döglök munka nélkül...


    • 07:12:20 ennek aztan van erteleme amit csinalsz de komolyan :/
    • Bugacs21.02.2021 07:19:10 csicska a kurva anyad te rohadt geci :/
      es nem tudom mit hallasz vissza mas szerokrol mert sehol nem jatszom mar ...aki hazdgal az te vagy te fasszpo :/
    • Bugacs21.02.2021 07:19:58 jah es csak azokat a csatakat rakod ki te majom...ezeket nem mi te gerinnctelen allat :X

    07:24:10
    huzd anyadba a faszod te kis buzi ...egy senki vagy es voltal is ...es aki hazudgal az te vagy ...es jelenthetsz nyugodtan ...azert zuzol mert felsz a a kis csicska banyid semmit nem ernel idövel ...egy beszari faszkalap vagy


    *warn

    üdv, T.

  • Az ilyenkor szokásosat mindkét résztvevőnek... gratula és jobbulást, de ezt a csata utáni kommentet nem ide kellene.... csak elcsúfítja az egészet :(

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • Gratula a csatához!


    Én is közösségrombolónak érzem ilyen üzeneteket megosztani, nem véletlen van erre szabály kitalálva. ;) Jól ismerjük a védőt - szerencsére már nincs fórumon, nem kéne feleleveníteni a szellemiségét.

  • nekunk is hasonloan szepeket irt.. sőt volt hogy cifrabbakat is , Kaliston.. :D itt Forumon meg Egy ANGYAL a BUGACS gyerek... nagy szinjatszos kis ****:D ussed ahogy mozog.. naponta ahogy engedi a zuzas szabaly..:D TORLESIG!! megerdemli ez a ketszinu, gerinc nelkuli.. kamugep!

  • Mindenek elott szep csata, jo koltekezest!


    Hat egyik felet se ismerem, de a vedonek orulok is h nem......Ezekszerint en rosszul reagaltam arra, amikor elkaptak. Felhaboritonak tartom ezt a nyelvezetet, uzeneteket.

    igen sokan elhittek hogy menynire jofej..es normalis ember..mert Forumon ezt adta elo!!! Az Assasin Klan tagjait is probalta ellenunk hangolni.. kitalalt minden rosszat rolunk.. mocskolodas hegyek!! szerencsere nem minden Assasin Tag dölt be neki!! es utolag belattak hogy nem kellett volna Bugacs-al osszeallniuk, de hat mar kitort a Haboru.. keso-bánat... :D persze Törlesig vertuk a Klant :D azota megszuntek letezni Kaliston! Mi direkt nem masoltuk be ide a levelezeseket.. !!! Bann-t Kaliston sem kapott erte.. mert inkabb hagytak a Go-k hogy romma verjuk!! ezt koszonjuk nekik, utolag is , jobban jartunk vele..mint hogy Bann-ra tegyek!

  • Bizony Nyuszi, jobban teszed, ha tiltod a levelezést, és el sem olvasol ilyeneket. Ráadásul még ki is teszed, magad alatt vágod a fát, ennyit nem ér az egész. Csináld a csatáid, fórumozz, a leveleket tiltsd, és minden happy. Amúgy a csata szép, ezért bárki elment volna:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • igen sokan elhittek hogy menynire jofej..es normalis ember..mert Forumon ezt adta elo!!! Az Assasin Klan tagjait is probalta ellenunk hangolni.. kitalalt minden rosszat rolunk.. mocskolodas hegyek!! szerencsere nem minden Assasin Tag dölt be neki!! es utolag belattak hogy nem kellett volna Bugacs-al osszeallniuk, de hat mar kitort a Haboru.. keso-bánat... :D persze Törlesig vertuk a Klant :D azota megszuntek letezni Kaliston! Mi direkt nem masoltuk be ide a levelezeseket.. !!! Bann-t Kaliston sem kapott erte.. mert inkabb hagytak a Go-k hogy romma verjuk!! ezt koszonjuk nekik, utolag is , jobban jartunk vele..mint hogy Bann-ra tegyek!

    Az assassin klán nem bánt meg semmit Smarti.. :) hazudj még kérlek..:lol:

    Az assasin az alapító távozása után gyengült meg, mert Bugi egyedül maradt. Rajtuk kívül még havas volt támadó jellegű..

    Lao, And1, Erato egyetlen támadásban sem volt benne ellenetek.

    Szóval ne ködösíts.. te pl leléptél a játékból, és kapott acc - al tértél vissza..

    Legyen benned méltóság barátom. :)

  • Nem tudom miért kell 1mást savazni folyton. Mindíg is voltak, és lesznek is olyan habitusú emberek itt az Ogame-ben, akiknek xanaxot kellene szedniük, de ezeket nem szabad felvenni, mert akkor csak rosszabb. Mehet az adok kapok, de gratulálni kell egymásnak és kész... lehet folytatni, és győzzön a jobbik.
    Itt van pl. ami most Hydrán is kezd kibontakozni... ott gratulálunk 1másnak, aztán most várom a következő csapást... ennyi :)
    Engedjétek el.... a legtöbben már nem vagytok gyerekek. Ebből is csak az lesz, hogy a hozzászólások zárva lesznek.
    A csatához meg a szokásosat, még mindíg :)

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • Az assassin klán nem bánt meg semmit Smarti.. :) hazudj még kérlek..:lol:

    Az assasin az alapító távozása után gyengült meg, mert Bugi egyedül maradt. Rajtuk kívül még havas volt támadó jellegű..

    Lao, And1, Erato egyetlen támadásban sem volt benne ellenetek.

    Szóval ne ködösíts.. te pl leléptél a játékból, és kapott acc - al tértél vissza..

    Legyen benned méltóság barátom. :)

    jol mondod.. leleptem..mert lett egy kutyam..es inkabb vele torodtem, mint ilyen emberekkel!! jo hogy visszatertem Kalistora.. es Donald is.. hiszen tul nagy lett a szajuk az Assasin tagoknak.. csufoltak a sharkot hogy shark 2:0.. meg vicc a klan..stb.. visszajottunk Donald-al es tettuk a dolgunkat!! en bennem legyen egy kis meltosag ?:DDD kis vicces fiu..:) ugy irod mintha szegyenkeznem kellene barmi miatt is :D ugy adod elo magad.. mintha te ott lettel volna Kaliston!! ha igen akkor mutatkozzal mar be, mert ezt az Assasin 74 nevet senki nem ismeri!! sosem halottunk rolad!!

  • A személyeskedést be lehet fejezni, mert tényleg zárásra kerül a téma és netán még megkapjátok a jogos büntetéseket is.


    Bugi a fórumon már nincs fent, így felesleges megemlíteni ilyen tekintetben.


    az, h valakit nem ismersz, mert nem hallottál róla, még nem jelenti azt, h nem tett le nálad többet az asztalra.


    üdv, T.

  • Kalisto szerverrol van szo! azt hogy mas szerveren mit alkotott vagy mit nem.. lenyegtelen! ha meg jatszott Kaliston.. fedje fel magat.. ennyi..

    Top1 -ként hagytam abba a Kallisto szervert. Egy Csabival való vitában kizártak a fórumról. Mikor letellt, egy régebbi fórum acc - al léptetett be a gépem. Mivel aktívan nem játszom igazán, kivéve egy halott szervert, meg a Merkúron egy pici acc - ot flotta nélkül, így nem foglalkoztam vele.

    RosszQtya és Johnny Ringo néven gondolom ismersz.

    Tudod, az Assassin szövetség alapítója vagyok, és elég sokat beszéltünk magánban is. Még kutyás képeket is küldtél.

    További jó játékot..

  • igy mar tiszta! de minek neked ennyi acc Forumra? van itt Roszqutya accod is.. azzal mi van ???

    azt tiltották. mikor lejárt a tiltás, beütöttem az email címet, meg a jelszót. aztán ezzel lépett be.

    én néha éveket is kihagyok, erre már nem is emlékeztem.

    de van sokkal régebbi is. kb 2006 - 7 körüli.. Sivagk néven. annak meg a jelszavát sem tudom.. :)