Interjú - Jumper

  • Szia Jumper!
    Egy régi nagy játékost szedek elő a személyedben. Emlékszem mikor kezdtem, 2010 környékén, akkor már Te javában dúltad a szervereket :)
    De előtte mesélj kicsit magánéletedről, mint a többiek:
    Szia!

    Azért az hogy nagy játékos és hogy dúltam a szervereket kicsit olyan költői túlzás de jót mosolyogtam rajta?
    Kis morzsa:
    31 éves vagyok, Vas megyében élek egy cirka 300 lelket számláló kis faluban! Ez az az élet mármint a vidéki amit senki és semmi kedvéért nem adnék fel! (annak ellenére hogy sokszor a játék béli kudarcok fő oka volt)
    Tanulmányokat inkább hagyjuk... :)
    3 műszakban dolgozom szinte folyamatosan ezért is vagyok sokat néha bántóan sokat online a játékban!
    Van egy kisebb szőlő birtokunk vagyis édesapámé…
    Ott mindig találni munkát talán az október- január a lazább!
    Szóval unatkozni nem sok idő van nah meg hát ott A barátnő...... aki attól függetlenül hogy jóval fiatalabb egész éretten tolerálja a játékot! :)


    Milyen régóta dúlod a szervereket? Huhh hát ez még valahol a középiskolában kezdődött!

    Ott mutatták meg a játékot és mondanom sem kell hamar elnyerte tetszésemet! (Uni2 ha jól emlékszem... )


    Úgy emlékszem Te játszottál az Andromédán is. Így van!

    Szinte mondhatni addig hol nem! :)


    Mire emlékszel a régi időkből?
    Sok mindenre nem..... 😂 Na de viccet felretéve sok jó és természetesen rossz dolog is meg maradt bennem! Sok játékost megismertem… elhalmoztak rengeteg segítséggel!

    De valahogy úgy érzem uni6 környékén változott meg valami mikor kereskedtem Gurattal, erre másnap meg lefarmolt! Akkor nem tudtam hova tenni a dolgot de az amit írt a mai napig még van bennem: attól hogy kereskedünk még ellenfelek vagyunk és fs-elni kell!
    Na nem mintha azóta tökéletesen játszanék de az évek alatt jelentősen csökkent az indulat bennem ha véletlenül 1 csata rossz felére kerültem! :)


    Valami nagy csata eszedbe jut?

    Hát őszintén soha nem voltak nagy csatáim... A vesztesekre meg jobb nem emlékezni! :)


    Milyen most a játék, itt döcögsz a legnagyobb bányászként a Merkúron. Milyen itt?
    Hát szó szerint ez az én tempóm! Kezd nyugodtabb lenni az élet így szépen csendesen lehet játszani! :)

    Hogy tetszik az, amit most látsz? Nagy igényeim nincsenek bányászként így ebbe most nem mennek bele!

    Esetleg annyit megjegyeznék hogy az nem tetszik hogy háttérbe szorul a valódi tudás!


    A fórumot bújod még? A régi accod már eltünt, mikor kezdted újra?
    Persze napi szinten nézem, sokszor jókat nevetek magamban egy két vitánál hogy anno én is ilyen voltam! Hát ez jó kérdés Talán 1 bennfentes tudna ebben segíteni.

    Van kedvenc játékosod?
    Inkább ha lehet kedvenc szövetséget emelnék ki! Uni 6 Valhalla!

    Persze sok játékost ismertem meg és vannak vagy voltak akik nagyon sokat segitettek: veloci, vízibicikli, chuck, xameth, stoky

    Kedvenc csatád mostanában? Írhatsz olyat is, ami nem Veled esett meg:
    Merkur első fórumra kitett csatája! :)

    Nah de komolyan..... Tetszik 666 és a nyugger-ék kakaskodása!


    Hova vezet a bányászkarrier? Mi a célod vele?
    Hát ahova a flottás! Csak itt nem az számít hogy minél több hajod legyen hanem minél nagyobb gazdaságos!

    Célom nagyon nincs, ki tudja mit hoz a jövő!


    Mit mondanál a kezdő bányászoknak? Járjanak végig mindent, vagy a bányaépítés a nyerő?
    Azt mindenkinek magának kell eldöntenie mennyire van ideje a játékkal foglalkozni!

    Azért lássuk be a komoly flottázáshoz jó sok idő kell.


    Szerinted be lehetne népesíteni újra a szervereket?
    Szerintem esélytelen látva Merkuron az újonc játékosok hozzáállását! Persze vannak azért kivételek!

    Jó ötlet az összevonás? Te hová mennél szívesen?
    Különösebben nem érint a dolog!

    Merkur meg friss uni.... Cygnuson van még 1 accom de az eddig úgy van hogy hullamsirban végzi!


    Milyen az event? Tolod minden nap?
    Kifejezetten tetszik! Ez 1 nagyon jó irány.

    Természetesen tolom hisz a jutalmakert megéri! :)


    Mit hoz az ogame jövője?
    A közeli meg nem vészes de a távoli jövő szerintem nem túl biztató!

    Mióta ismered Guratot? Milyen vele egy szöviben?
    Korábban említettem uni6 óta kB!

    Persze előtte is osztogattak a figyelmezteteseket fórumon! :)
    Egész jó el árja a fegyelmet, rend van!


    Ha lenne nemzetközi, középeurópai szerver, jönnél?
    A kíváncsiság biztos hajtana..... De komolyabban nem lenne időm rá! :)

    Hogy tetszik a fórum mostani állapota? Mit fejlesztenél rajta?
    A fórum az szerintem jó!

    Semmit szerintem átlatható!


    Kiről olvasnál interjút legközelebb?
    Stoky-ról 😝

    Ha tőlem kérdezhetnél, mi lenne az?

    Nem akarsz szervezni 1 nagy össznépi ogames ivós napot? :)

    Skype mellett? :monster:

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.