2021 Január, Kallisto összefoglalójának kibeszélője

  • Szép kis összefoglaló. Viszont a cápák ellenfele nem avalon hanem assassin volt. De egyébként rendben volt a sztori csak így tovább.


    Üdv: Inkvizitor

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

    Einmal editiert, zuletzt von Farisz ()

  • Jó kis sztori, köszönjük! Még néha hiányzik az a kis újrakezdő uni, jó volt olvasni róla :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Azt nélkülem csináltatok szóval nem ér.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Hello:)
    Köszönjük az összefoglalót Sheldon:). Én annyival szeretném kiegészíteni, hogy nekünk még januárban volt a bugi elleni csatánk is, amivel Smartraxal fejenként 7.8 milliárdos profitra tettünk szert.:thumbsup:

    Szia. Igen, rémlik valami... Most átnéztem mégegyszer, de nem találom. Olyanról nem rhatok, ami nnincs kirakva. Magamról tudom Librán, hogy beleszaladtam egy ninjába, 48k cirit buktam, de a védő nem rakta ki... És tudok még sok ilyen esetet.


    De igen, ez a Bugi féle csata, Bugi szerint ott hagyta a flottát... érdekes. Nem szeretnék ebbe belemenni. Ha a GO-k úgy látták volna, hogy érvényes, akkor nem törlődött volna. Nem fogom Bugi pártját, sőt...


    De tényleg csak azt írom, ami ki van rakva. Nemsokára megyek Kallistora, talán megszán valaki egy jó kis acc-val, és akkor jobban képben leszek.