SADV [Ö: 39.079.757.000] Sylar [atlantis] vs. Havas [BHole] (T: 17.906.036.000, V: 21.173.721.000)

  • Érdemes elolvasni!


    Nem szokásom hosszú sztorikat írni, most ezt sokszorosan pótolom :)

    Miközben a visszatérőmre már úton vannak és nullázzák én halál nyugodtan és mosolyogva ülök itt, mint a tejbetök :)


    A történet Kallisto szerveren kezdődött Havassal, és hű kis bandájával az Assassinokkal. Miközben egyre inkább bontakozott ki a Sharks-Assassin háború, cp nem sok lévén az Assassinok egyre inkább szálltak rá a szövimre. Bugit és Ringot mélyen tisztelem. Ők nem romboltak ész nélkül sőt bugival jóba is lettem, mi kölcsönösen nem indultunk egymásra. Nekik köszönöm azt a játékot.

    Más tészta volt havas. Ő rendszeresen indult társamra smekerre- sikertelenül. Majd engem is egyre többször elővett. Aztán egy ponton úgy döntött, harmadmagával- Erato ő és AND1 rombolgatnak nekem. 5-6 éjjelen át kaptam az ívet minden éjjel 6-7-8 holdamra jöttek minimum. Nem kaptak el. Aztán ráhagyták és láttátok mi lett AND1 sorsa később. Neki tiszteletem. A másik kettőnek nem :)

    Havas megindult közben Librán. Nem tudom a pontos körülményeket nem vettem részt az itteni háborúban. Viszont azt láttam, hogy a kezdeti acc után havas itt kapott egy újat erősebbet. Lehet a körbeverésekből raktak neki össze egyet, nem tudom. Én gyűjtő voltam és kereskedő itt a szövimben.

    Viszont amikor Trouble tiltást kapott és úgy döntött, abbahagyja kaptam egy lehetőséget. Éltem vele. A törlés helyett amire Trouble ítélte a magas büntetés miatt, átvettem az accot, összeszedtem és kifizettem a büntetést.

    Közben amíg csak ezzel foglalkoztam egyből kaptam Valkoriontól 2, havastól 1 rombolást, mondván lehet folytatni akarom elődöm "bicskanyitogató" stílusát és a háborút. Valkival tisztáztam a dolgot, és b listát kötöttünk, előre leszögeztem én havasért jöttem ide, túl sokat ártott nekünk. Ő is leszögezte neki b listás, valódi a miénk csak ideiglenes.


    Elindult a Librás flottázásom. Havas továbbra is figyelt és szedegette a társaim. Engem pedig egyre jobban felhúzott, hogy valaki mindent meg tud így úszni. Mert a legnagyobbak 3/4-e a haverja. És rengeteget költözik és engem felhúzott a stÍlusa, ráköltözni a cpre 2-3-4 bogyesszel levenni a holdjait és tuti megvan ez nem tudás. Ez sok idő és pénz. Nem tudás.

    Na onnantól nem érdekelt mindenáron le akartam szedni. Meg akartam mutatni, hogy olyasvalaki is beverhető akit sokan támogatnak és sorban kapja az accocat és pénzt tol bele sokat és szinte 0 amit alszik. Mivelhogy közben megkapta Zorro accját. Hát nem tudom miért... biztos ő valaki különleges, hogy csak úgy hozzá vágják az accocat.


    Volt egy komoly összetűzés, társamra Fehérlóra megindult havas és mi testületileg mentünk a szövivel védeni. Nem fogom idézni de írt nekem olyasmiket hogy összeeresztünk mindent meg béna vagyok mert a kukások nincsenek időzítve :D Próbált provokálni. Ez a gyengék fegyvere. Én annyit írtam neki, hogy tudja miért pályázok rá és jöjjön. Mondta jön Valkorion is. Továbbra is mondtam jöjjön én nem húzom ki. És tiltottam. És az utolsó percekben fordultak. Mi bátran védekeztünk és nyertünk. Tudtuk, mindenünk oda lenne a top1-2 flottás ellen de nem izgatott.


    Ott azt éreztem az én szövim a legjobb a világon. És ÉRTÜK ez a mai megérte. Ezt az esetet senki nem reklámozta de én itt megteszem, akkor havas gyáván megfutamodott, ma tettem róla, hogy ne tehesse újra!

    Erősítettem a flottát, de láttam esélyem nincs együtt a barátaival mindig erősebbek lesznek én ugyanis nem bújok más mögé, egyedül megyek, mert hiszem, hogy ez így becsületes.

    Hát sok sok csapda állítás és kicsalogatás után ma jött a vissza nem térő alkalom.

    Fehérló egyik holdját leszedte és megindult rá. Én ott ücsörögtem a holdamon, megetettem, hogy majd megyek védeni de nem indultam. Fehérló az utolsó 10 mp-ben kirántotta a telepített flottát. Én számoltam- meg is lett a visszatérője secre pontosan. Csapódott. Én indultam.


    És újfent. Tudtam, hogy bukok kb majd mindent. Tudtam, hogy max az ötödét negyedét ha be tudom szedni a kukákkal.

    De ez a szövi ezek a srácok érnek ennyit! És én is megmutathatom van még becsület ebben a játékban és az éjjel baglyok is elkaphatók úgy is , hogy te nem vagy az.


    Valkorionnak mély tiszteletem, ő most nem túlzok a legjobb flottás a szerveren. És az egyik legjobb a játékban és őszinte, egyenes, becsületes. Neki minden jót kívánok. Vele még most is normálisan lehetett beszélni, érvelni.


    A csatát szövetségemnek ajánlom, havas neked meg kívánok mielőbbit és most kvittek vagyunk. Remélem tanultál a dologból, és felhagysz ezzel az ész nélkül rombolással. Ha flottázol tovább, figyelj ki, szánj arra időt ne éjszakázásra. És több becsületet, jóval többet.

    Eratoval még nem vagyunk kvittek, de ő egy másik uni története lesz ha visszatér.



    Ezen az időponton (16-01-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Sylar [atlantis]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 713.829

    Nehéz Harcos 79.690

    Cirkáló 217.519

    Csatahajó 219.364

    Csatacirkáló 62.001

    Bombázó 23.313

    Romboló 14.909

    Reaper 4.359

    Pathfinder 22.240

    _________________________________________


    Védő Havas [BHole]

    ________________________________________________


    Kis szállító 150.843

    Nagy Szállító 70.000

    Könnyű Harcos 1.018.838

    Nehéz Harcos 55.745

    Cirkáló 258.305

    Csatahajó 78.403

    Kolóniahajó 17

    Kémszonda 116.199

    Bombázó 11.563

    Romboló 25.988

    Halálcsillag 45

    Csatacirkáló 68.582

    Reaper 5.609

    Pathfinder 34.996

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Sylar [atlantis]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 5.917 ( -707.912 )

    Nehéz Harcos 2.066 ( -77.624 )

    Cirkáló 31.701 ( -185.818 )

    Csatahajó 116.619 ( -102.745 )

    Csatacirkáló 44.412 ( -17.589 )

    Bombázó 18.384 ( -4.929 )

    Romboló 13.414 ( -1.495 )

    Reaper 4.220 ( -139 )

    Pathfinder 2.984 ( -19.256 )

    _________________________________________


    Védő Havas [BHole]

    ________________________________________________


    Kis szállító 665 ( -150.178 )

    Nagy Szállító 979 ( -69.021 )

    Könnyű Harcos 4.332 ( -1.014.506 )

    Nehéz Harcos 609 ( -55.136 )

    Cirkáló 17.192 ( -241.113 )

    Csatahajó 26.041 ( -52.362 )

    Kolóniahajó 0 ( -17 )

    Kémszonda 218 ( -115.981 )

    Bombázó 7.245 ( -4.318 )

    Romboló 20.710 ( -5.278 )

    Halálcsillag 45 ( -0 )

    Csatacirkáló 36.131 ( -32.451 )

    Reaper 5.240 ( -369 )

    Pathfinder 2.126 ( -32.870 )

    _________________________________________



    A harc döntetlen lett.


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 17.906.036.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 21.173.721.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 12.405.249.365 fém és 5.839.359.137 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    45.909.586 Fém és 21.610.413 Kristály

    3.435.776.000 Fém és 3.435.776.000 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    3.481.685.586 Fém és 3.457.386.413 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -8.477.362.414

    Kristály: -1.600.942.587

    Deutérium: -888.659.000

    A támadó(k) összesen 10.966.964.001 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: -13.067.971.000

    Kristály: -6.722.309.000

    Deutérium: -1.383.441.000

    A védő(k) összesen 21.173.721.000 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • na hogy kerek legyen mikor meg indultam fehérlora és ti véétek mondom nem daráltatom be fölösen a flotát mert nm tutk volna szedni a szemetet

    2 ha meg nézed a gazdaságom 22mr es volt és 12mr re eset visza ez azért van mert a 12 böl 9 bojgot bontotam nem sa val költöztem

    továbra is vanak mobil koloim

    sajnálom hogy igy vélekedel de a romboláshoz is mersz kel nem egyszer repültek a ds e-im

    atol fügetlen mit irtál örültem hogy végigjösz irtam is aa töbieknek hagyák a picsába ne kisérgesenek :)

    attol fügetlen volt vér a puádba :) nagy gratula a satához

  • Nem sokan lesznek, akik látják az értelmét, én nem azért játszom, hogy profitot hajtsak mindenből, magamnak és társaimnak bizonyítottam ezzel.

    Havas :) köszönöm hogy elismered a bátorságot, igen ez a különbség engem nem érdekelt a törmi bukás :) te meg elbuktad gazdaságon ugyanazt ezek szerint , ízlések és pofonok :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Gratulálok a top1 lég értelmetlenebb csatájához.

    jár a sör 😂

    Inkább be darálod magad is csak, hogy neki ne legyen? 🤔

    Érdekes egy alak vagy te ezt eddig is gondoltam de ezek után főleg...

  • Rövid leszek és tömör

    Elsősorban tiszteletreméltó volt a cselekedet függetlenűl attól hogy a köztetek lévő konfliktusban kinek van igaza !

    Korrekt játékos vagy legalább is felém az voltál :D

    Az hogy a szövidért így kiálltál elismerésre méltó .

    Remélem azért még sor kerűl a mi külön párbajunkra

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • pedig csatázni azért megy az ember h profitot szerezzen.

    ez most picit olyan mintha egy focista azt mondaná h ő nem a győzelmet akarja és gólt lőni mindenkép, hanem csak úgy szaladgál le-fel a pályán.


    a holdrombolásról meg annyit hogy az is a játék része.

    és igen is kell némi megfigyelés ahhoz is.

    szerintem jóval melósabb mint egy sima perces holdra megindulni spi fly-al.


    mondom ezt úgy h én is voltam a f*sz rosz végén és volt h éjszaka mikor benéztem 40hullám rombolás tartott felém.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Rettentően sajnálom, hogy nem volt flottám. Hidd el, szó nélkül csatlakoztam volna.

    Talán úgy lett volna egy kis profit is.

    Remélem legközelebb itt leszek, és tudok segíteni.


    Csatázni nem csak nyereségvágyból indul az ember, már büszkeségből is.

    Szerintem is megérdemelte ezt Havas!


    Nekem sem volt nyugtom tőle, jött állandóan rombolni... Remélem most már felfogta, hogy telepítek. És hogy 1 holdat leszed éjjelente, ahol előző este a flottámat látta, az nem segít. Nekem idegesítő újraépíteni mindent.


    Fogadd hatalmas GRATULÁCIÓMAT!!!! És bocsánat, amiért nem voltam kéznél!

  • ez az rá szoktatam aszerot a telepitös fs re

    ha meg azt hiszed hogy etöl le nyugodok ssak várd ki a véget föleg ha karanténba raknak :D :D

    Quote from Havas


    atol fügetlen mit irtál örültem hogy végigjösz irtam is aa töbieknek hagyák a picsába ne kisérgesenek :)


    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Én nem tudom. Ha látnám, hogy hazakísérne valaki, mindent megtennék, hogy a támadó ne járjon jól.


    Majd azt írod, hogy nem nyugodsz le... Akkor melyik az igaz?


    Mégegyszer, minden elisméresem Sylar-nak!!!!


    Bocsánat Havas, nincs bennem támadó szándék, Te így játszol, kész... Éjjelente 2 óránként csörög a vekker. AUFSTEHEN! HAVAS KOMMT!!!

  • Nem szeretnék ezzel vitát generálni.

    Ez egyfajta bátorság volt. Igen profitra megy, de bátorság kiállni valamiért tudva hogy nem profitálsz belőle és nem leszel se erősebb se nagyobb :)

    Aki érti érti aki nem nem...

    Valkorion is megírta - nemes így jellemezte

    Ő érti, én is, és lesznek még akik értik. Meg akartam valamit mutatni. Ha fél év múlva támadok akkor is kb esélytelen lett volna hogy profitosan jöjjek ki, plusz nem is erre hajtottam.

    És havas, Tywin. És a többiek hasonló gondolatokkal.

    IGEN a rombolás a játék része de gondolkozzatok már el! A több éjjelen át nyomjuk le a holdakat sorra aztán majdcsak meglesz a flotta. Nem lehet hogy ez kicsit azért más? Ez veszi el a játékkedvet!!!!

    Valamint ha lenyomsz valakit és még végigmész utolsó szem nyerséért vagy farmot csinálsz belőle--- ezekben szemernyi dicsőség nincs csak újabb játékosnak a kedvét vetted el!

    Ezeken kellene elgondolkodni!



    Azt nem akarom többet meghallani hogy én is más accal jöttem.

    Igen, és építettem csomót rajta, szenvedtem annyit a büntetéssel hogy szerintem sajátnak mondhatom, havas kettőt is kapott már legalább, van azért különbség emberek. De nem tagadom igen én is máséval mentem rá. És? Az eredményen nem változtat amiért jöttem első nap amit megmondtam véghez vittem. Nem pénzzel nem éjszakázással. Tudással :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • na eben semi tudás nem volt hogy a visza térömre be álsz azért is mentem végig fehér lora utam hogy ész nélkül jönni fogol

    de anyira nagyok akkartok lenni hoggy hihetetlen

    de ha igy nézük sehol semi tudás nem kel mert minden egyes támadásba bele lehet kötni ami forumon van

    de szerintem enek itt a vége játékba folytatyuk

  • nem tudom, én úgy látom hogy magadat és valahol a szövidet szivattad csak meg ezzel

    mert havasnak sokat visszaad az ürdokk + a df nagyrészét is beszedte gondolom.

    te pedig itt buktad a flottád kb felét amiből semmit nem kapsz vissza ha csak nem vagy tábornok amit kétlek.

    a maradékot meg a hazakisérő flották intézik bár ez most nem igazán tiszta h végül mentek-e hazakisérni vagy nem.

    a szövit meg azért szivattad meg mert ha mondjuk 1-2hét mulva megy havas ismét rombolni akkor nem lesz már ez a flotta védésre, és igy 1-enként ellesznek kapva a szövitársaid.

    legalább is azt veszem ki itt a csata sztorijából hogy volt már h forgatásra birtátok havasékat.

    na ez igy már nehézkes lesz.


    a holdrombolás meg nem úgy működik h hasraütés szerűen leszedegeted a holdakat :D kifigyeled hol és hogy fsel és azt a holdat/holdakat szeded le ahol mozog a flotta.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Tywin velem úgy csinálták, olvasd már el a sztorit :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

    Einmal editiert, zuletzt von Sylar ()