Karbantartás - Szerver

  • Kedves Játékosok,


    2022.01.11-én, kedden szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét.


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.02.08-án, kedden szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét.


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.03.15-én, kedden szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét.


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.04.05-én, kedden szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét.


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.04.25-én, hétfőn szerverkarbantartás lesz 06:00-09:00 között ami a játék megszakításával fog együtt járni! Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét, valamint mindenki jól időzítse az FS-t!


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    Mivel a karbantartás nem várt problémákba ütközött, ezert globalis szinten támadás-blokkot aktiváltak, mely előreláthatólag este 18:00-ig tart.


    A megerteseteket koszonjuk.


    udv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.05.10-én, kedden szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét.


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.06.02-án, csütörtökön szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét.


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.07.12-én, kedden szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét, valamint előtte- és utána ne időzítsetek semmilyen FS-t, támadást, védést, stb..


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.08.16-án, kedden  2022.08.15-én, hétfőn szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét, valamint előtte- és utána ne időzítsetek semmilyen FS-t, támadást, védést, stb..


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.09.21-én, szerdán szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét, valamint előtte- és utána ne időzítsetek semmilyen FS-t, támadást, védést, stb..


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.10.19-én, szerdán szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét, valamint előtte- és utána ne időzítsetek semmilyen FS-t, támadást, védést, stb..


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2022.11.16-án, szerdán szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét, valamint előtte- és utána ne időzítsetek semmilyen FS-t, támadást, védést, stb..


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2023.02.22-én, szerdán szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét, valamint előtte- és utána ne időzítsetek semmilyen FS-t, támadást, védést, stb..


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    2023.03.24-én, pénteken szerverkarbantartás lesz 10:00-10:25 között. Támadásblokk egyelőre nincs meghirdetve, de nem zárnám ki ennek lehetőségét, valamint előtte- és utána ne időzítsetek semmilyen FS-t, támadást, védést, stb..


    megértéseteket köszönjük.


    üdv, T.

  • Hello,
    On Monday, 24th of April we will have a network maintenance from 04:30 till 09:00 CEST.

    Due to this, we will have an attack block from 04:30 till 10:00 CEST.
    This won't send fleets back, only block attacks.


    Elnezest, hogy csak most kerult ki.


    udv, T.

  • Kedves Játékosok!


    Október 23-án hétfőn 05:00 órától karbantartást tartunk,

    ezért a támadások blokkolva lesznek  04:00 órától 10:00 óráig.


    On Monday, October 23, at 05:00 CEST we will have a network maintenance.
    An attack block will be in place between 04:00 and 10:00 CEST.


    OGame Team

  • Kedves Játékosok!


    A következő havi karbantartása január 31-én, szerdán lesz.

    A karbantartás10:00 és 10:30 között történik, a tényleges leállás csak néhány percet vesz igénybe.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------


    Next browser games monthly maintenance will be on Wednesday, January 31.
    The OGame part of the maintenance will happen between 10:00 and 10:30 CET, but the actual downtime will only take a few minutes.


    The OGame Team

  • Kedves Játékosok!


    A következő havi karbantartása február 27-én, kedden lesz.

    A karbantartás10:00 és 10:25 között történik, a tényleges leállás csak néhány percet vesz igénybe.


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------


    Next browser games monthly maintenance will be on Tuesday, February 27.

    The OGame part of the maintenance will happen between 10:00 and 10:30 CET, but the actual downtime will only take a few minutes.


    üdv, T.