Interjú Ragnarral - Vélemények

  • Ismét egy remek interjút olvashattunk egy kiváló játékosról. Várom a következő kérdez-feleleket. 😁

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • gulcsi lett az ogame oprája :D jó az interiu és már rég várta mindenki :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Sziasztok!

    Először is gratula Gullcsinak! Jó dolog, hogy veszi a fáradtságot és dolgozik ezekkel az interjúkkal. Köszönet érte!

    Tywin interjúja is jól sikerült, jó volt olvasni róla egy kicsit és köszönöm a külön említést ha már ott nem tettem meg!

    Ragnarról is sok érdekességet tudtam meg. Köszönet neki is, hogy vállalta az interjút!


    Off...nem lehet Like-olni az interjúkat. Remélem tudjátok orvosolni! :)


    Off2: jó lett Gurat! Köszönjük! :D

  • Na csak sikerült ide érni :D

    Szerintem sokak nevében mondhatom hogy köszönjük a munkádat Gullcsi! :)

    Jó volt olvasni! Köszönöm a megemlítést Ragnar! Nem számítottam rá, kellemes meglepetés volt! További sikerekben gazdag életpályát kívánok! :)

    És... Profitban gazdag újévet mindenkinek! :)