Deimos szerverbeállítás módosítás!

  • igazából Erick leírta a lényeget egy másik threadben.. amíg nem kaptunk hivatalos információt arról, h nem lesz összevonás, addig nem fogunk változtatni..

    nagyon remélem, h a közeljövőben meghallgatásra kerülnek a reklamációim és mi is sorra kerülünk :)


    s mégegy.. attól, h x ezt, y meg azt akarja, a szerver népe döntené el.. olyat pedig már láttunk, h mit akartatok és mi valósult meg belőle..

  • Librán örülnék minden nyersiből 100kkk-nak, meg fele ennyi SA-nak! :D


    Most komolyan, mit hisztek? :DDDDDDDDDD

    Volt már ilyenre példa hogy idősebb unikban rendszerüzenetben lehetett szavazni a statra és amit a legtöbben megszavaztak azt a statot kapta az uni.


    Hm és te mit hittél ez neked szólt? elárulom nem neked szól, ha játszanál annyi ideje akkor tudhatnád hogy volt ilyen de ugy fest hogy nem ugyhogy tartsd meg magadnak a véleményed

  • Volt már ilyenre példa hogy idősebb unikban rendszerüzenetben lehetett szavazni a statra és amit a legtöbben megszavaztak azt a statot kapta az uni.


    Hm és te mit hittél ez neked szólt? elárulom nem neked szól, ha játszanál annyi ideje akkor tudhatnád hogy volt ilyen de ugy fest hogy nem ugyhogy tartsd meg magadnak a véleményed

    Mert 31 Posts van a nevem melett? :D Mielőtt valakit lenézel, érdeklődj a múltja után. Elszomorítalak, többett letettem, mint Te. Nem írok önéletrajzot, de UNI 5-be 2 évig TOP1 voltam, majd Capellán 1 évig TOP1, voltam OGU reporter és GO is. Lehet nem ezzel a névvel mindenhol, ugyebár 13 éve UNI 5-be még nem volt agymenők. :D


    Én nem fikázni akartak, csak sajnos amit írtál, nem sok esély van...

  • Loky hajlamos a túlkapásokra, de Demioson joggal kérdezi, mivel ha jól nézem a szerver népe 2, azaz KETTŐ főből áll:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nem ismerem most a jelenlegi UNI-kat, olvasom a fórumot folyamatosan.

    Sajnos én azt látom, hogy a Magyar OGame magja egy kb 30-40 fő, akik szinte minden Uni-ban nyomják.

    A többi játékos talán Univezumonként plussz 100.

    Tehát lehet számolni... mi lesz összevonás után? Talán lesz 350 játékos. (vagy 390 a 40 multizóssal :D )


    Itt nem tudom mi segítene...

  • Amugy a válasz is megérkezett mielött ez a thread megnyitásra került volna :) ugye még nincs lezárva az összevonás téma.( lehet még másnaposok és elfelejtették )

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Mert 31 Posts van a nevem melett? :D Mielőtt valakit lenézel, érdeklődj a múltja után. Elszomorítalak, többett letettem, mint Te. Nem írok önéletrajzot, de UNI 5-be 2 évig TOP1 voltam, majd Capellán 1 évig TOP1, voltam OGU reporter és GO is. Lehet nem ezzel a névvel mindenhol, ugyebár 13 éve UNI 5-be még nem volt agymenők. :D


    Én nem fikázni akartak, csak sajnos amit írtál, nem sok esély van...

    A hozzáállásodból vettem azt de akkor csak szimplán kimaradtál a stat módosításból.Nem néztelek én le sehol eléggé eltévedtél ezzel kapcsolatban.

    Különben meg senki nem kérdezte az önéletrajzodat, ami 13 éve volt meg X éve az akkor volt (amikor 10 szer annyi játékos volt)most meg 2021 van.


    StokyG nézd meg az időpontot amikor ezt nyitottam még nem volt válasz:lol:

  • A hozzáállásodból vettem azt de akkor csak szimplán kimaradtál a stat módosításból.Nem néztelek én le sehol eléggé eltévedtél ezzel kapcsolatban.

    Különben meg senki nem kérdezte az önéletrajzodat, ami 13 éve volt meg X éve az akkor volt (amikor 10 szer annyi játékos volt)most meg 2021 van.


    StokyG nézd meg az időpontot amikor ezt nyitottam még nem volt válasz:lol:

    Loky bocsánat hibáztam :)

    Én még mindíg remélem lessz összevonás :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • sheldon....jelzem a lengyeleknél 2 napja adtam le a voksomat a beállitás modositásra rendszer üziben :)

    ha ott lehet akkor itt miért nem lehet ?? :)

  • sheldon....jelzem a lengyeleknél 2 napja adtam le a voksomat a beállitás modositásra rendszer üziben :)

    ha ott lehet akkor itt miért nem lehet ?? :)


    Hagyjuk már ezt a máshol miket lehet, itt meg mit nem.. Ez a magyar közösség. Az pedig a lengyel. Ennyi.


    Mi megvárjuk, h mit hoznak a következő hónapok, alakul-e bárhova az összevonás vagy sem. Pont.

  • Nagyobb ország, nagyobb játékosbázis, nézzetek utána. Jóval több szerver, go, sgo, ga. Egyértelmű, hogy jobban odafigyelnek rájuk.

    Egyébként az is lehet, hogy náluk nem lesz összevonás, és ezért lehetett változtatni.


    Itt vannak a fórum statok:


    Threads 5,915

    Posts 26,845

    Members 547


    Threads 61,447

    Posts 536,040 (92.23 Posts per Day)

    Members 16,172

  • le ne harabd már a fejem trocky xd

    mert mertem irni hogy máshol ez megy xd

    hanyatloban van évröl évre a MAGYAR KÖZÖSSÉG sajnos ezt mind tapasztaljuk :/


    lehet ezért sem foglalkoznak velünk :(


    itt ha nyillik egy unk akkor már nagyon jo ha 500 regisztrácio van ...mig kint 6-10k közt van minimum .......de sajnos ez van ....

  • Szep jo napot


    Nem ertem mert nem lehet az eccot minden szerveren egyforman legalabb 7 re atvaltani .söt ha mar adott akkor 8 - ra


    az hogy a többi beallitast nem akarjatok valtoztatni megertem


    jelenleg nagyabol 2 en vagyunk a szerveren .lassan 1 - 1,5 eve nezzuk a semmit . legalabb annyi eselyunk legyen a többi 7 eccp val szemben a fejlödesre hogy egal legyen ha mar 0-a a cp-k szama itt


    az hogy lesz össze vonas vagy csak akar majd 10 ev mulva ..nem hinnem hogy befolyasolna ezt . maxx minimalis munkat igenyelne ..megertem hogy ez az akadaly

    legalabb minimalisan lenne meg kedvunk a nagy semmihez


    ha van 1kis egyuterzes a gokban loroban a jatekosokert akkor ez nem hinnem hogy megeröltetö lenne

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]