URSA SZERVER...

  • Egy alap minimum 50% df se lenne rossz az alap 30% helyett (mert vicc kategória ami top10es meg 100plusz milliárdos csatákból jön) ,talán kicsit többen vetemednének flottázásra és lenne értelme a tábornok kasztnak ha már cpből nincs elég a magyar szervereken ez talán kicsit kiegyensúlyozná a dolgokat.

  • igazából véleményem szerint egy 30% df 70% helyreállítás jot tenne a játéknak :) ha a flotást elkapják könnyedén helyreáll de a támadó is jól lakik. És nem hagynák abba akiket lezuznak :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Egy alap minimum 50% df se lenne rossz az alap 30% helyett (mert vicc kategória ami top10es meg 100plusz milliárdos csatákból jön) ,talán kicsit többen vetemednének flottázásra és lenne értelme a tábornok kasztnak ha már cpből nincs elég a magyar szervereken ez talán kicsit kiegyensúlyozná a dolgokat.


    az embereknek azért nincs kedve flottázni, mert akinek mégis lenne, azokat a fő flottások rendre lekapják.. és igen, ez most Nektek szól Devil :P

    amúgy nem hiszem, h jelen helyzetben ez sokat nyomna az Ursa szerver fejlődésén.. inkább szavaznék az összevonásra :)

  • Trockij


    Ő izé... Csak a véletlen műve. 8o


    Egy 100plusz milliárdos csatánál 5-10 milliárdos profitok... Nagyon karcsú inkább az élmény szempontjából érik meg ezek a csaták :) (na jó azért lehet nyújtózkodni belőlük :D , de 50% df en is "csak" 10-20 milliárdos profitok lennének a 100plusz milliárdos csaták)

    Szintén az összevonás híve vagyok, de egy DF emelés szerintem jót tenne, nem az egekig csak 50%ig


    Gurat


    Jól tudod, de 50% DFnél még javíthat 30%ot és még így is lehet húzni az űrdokkon :)

    70 és 80%nál már egész kevés jön vissza és bár kedvemre való volna egy ideig de daráló lenne az uniból az meg nem az uni közös érdeke ezért én sem támogatom. :) egy kicsivel nagyobb DF et viszont mindenképp! :)

  • 80 %os többség kell.

    Már volt szavazás ursan és többség 80 dfet akart de nem volt 80%os győzelem

  • Amekkora flották vannak még, szerintem sokan örülnének és kezdenénk el flottázni egy emeléssel, plusz HA lesz összevonás vonzóbb lenne az uni egy kicsit nagyobb DFel :) így többen jönnének ide, mivel jó eséllyel Ursa céluni lesz megint,persze benne van a pakliban hogy tévedek.

  • Ursa az előző költözéskor is azért volt vonzó(bb) céluni, mert nem daráló. Rigel mire ment a nagy DF-el? A nagy df és nagy sebesség csak kihaláshoz vezet hosszútávon (sajnos).

    Ezzel nem értek egyet.

    Nem daráló? :tongue:old Hu 2 legnagyobb csatája van itt jelenleg, ha az új unikat nem veszem figyelembe, itt kellett a legtöbbször módosítanom a TOP 10-et.

    Hydra low eco volt. --> Senki nem hitt abban, hogy lesz változtatás. (többször mondtam is, hogy ez a team hibája volt akkor)

    Rigel 3x flotta. --> Egy játékosnak aki melózik is, annak ez bizony gyors.

    Ergo nem volt jobb választás, csak az Ursa maradt.


    Egyébként totálisan játékos függő.

    X1/30%DF szervereken is szétverték egymást az emberek, ha nem így lett volna, akkor még mindig lenne Univerzum 1 néven futó szerverünk.

    Ez egy ilyen játék.


    Én megadnám a lehetőséget, mind a 3 "nagy" uninak a költözésre.

  • Olyan sose lesz, h mindenkinek megfeleljenek a cél-unik ;)


    Az elozetesen leadott terveinkhez kepest meglatjuk, h egyaltalan mi valosul meg.. en is tamogatom, h robbantsuk az Ursat, nehogy a nyugdijasok tulsagosan is elnyuggeresedjenek ;)


    Szavazas: egyet kell ertsek Twyinnel es Vision/Mark/Ovennel. Nehez feladat megvalositani..

  • jó lenne 50% df valóban, az még nem az a határ, ami népírtáshoz vezetne szerintem sem... rigel szerintem inkább a gyorsasága miatt hal ki ezt a 2x-t még szerintem türhetően lehet kezelni 3x fölött szerintem másvilág az övet meg várhatjuk mint a messiást :D majd, amikor majd.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.