URSA SZERVER...

  • csak egy kérdés trockhoz, reálisan van esély, hogy egy ilyen beállítás változtatás létre jöhessen?

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • 8as ecoban és fél deu fogyasztásban szerintem mindenki benne lenne, de a többi felejtős.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • lehetne ott egy 50% védelem df is a tekik kedvéért :)


    8 eco 16xkutatás meg minden szerverre elférni ugyis nagyrésze halott. Talán ugy az a kevés ember nemmenne el és hozvá a gf nek az sa t :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Szerintem nincs, még nem zárták le az összevonásokat.


    Egy ilyennel én be is raknám az accomat Admin accnak.

    Azt csak poénnak irtam :D


    Ami alatta van az véresen komoly :) amugy ursa a leg aktivabb a sok közül :) cygnuson vagyunk vagy 13 an és 0 kémkedés :D


    Ott egy 80 df 30 védelem df eredményezne talán pár csatát minusz 5 játékossal :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • igazából Erick leírta a lényeget.. amíg nem kaptunk hivatalos információt arról, h nem lesz összevonás, addig nem fogunk változtatni..

    nagyon remélem, h a közeljövőben meghallgatásra kerülnek a reklamációim és mi is sorra kerülünk :)


    s mégegy.. attól, h x ezt, y meg azt akarja, a szerver népe döntené el.. olyat pedig már láttunk, h mit akartatok és mi valósult meg belőle..

  • Egyenlőre a Temető szerverek bugosak egy csöppet, amíg ezt nem javítják a további összevonások jegelve. A setétért unik között költözés szintén f.s, az is javításra vár. A folyamatos kilépegetés javítva, cserébe néhány oprendszeren a játék lassú, mint a tetű. Mobil app nem lesz (nem fizetnek 30%-t az Apple-nek egymilliárd potenciális vásárlóért...). Akad pár egyéb bug is, plusz ami majd az előzőek javítása után keletkezik.

    Mondjuk ezektől még szerver-beállítást lehet(ne) változtatni...

  • Mobil app meg nem is kell. Még nyomógombos nokián is játszottunk és lehetett. Most is bőven elég a mobilverzió kipipálása ahhoz, hogy menjen rendesen a játék.

    A beállítás változtatás meg jó lenne ha rugalmasabban lehetne véghezvinni :S

  • Egyenlőre a Temető szerverek bugosak egy csöppet, amíg ezt nem javítják a további összevonások jegelve. A setétért unik között költözés szintén f.s, az is javításra vár. A folyamatos kilépegetés javítva, cserébe néhány oprendszeren a játék lassú, mint a tetű. Mobil app nem lesz (nem fizetnek 30%-t az Apple-nek egymilliárd potenciális vásárlóért...). Akad pár egyéb bug is, plusz ami majd az előzőek javítása után keletkezik.

    Mondjuk ezektől még szerver-beállítást lehet(ne) változtatni...


    Reszben egyet ertek Veled.. reszben nem..

  • Mobil app meg nem is kell. Még nyomógombos nokián is játszottunk és lehetett. Most is bőven elég a mobilverzió kipipálása ahhoz, hogy menjen rendesen a játék.

    A beállítás változtatás meg jó lenne ha rugalmasabban lehetne véghezvinni :S

    Minden tiszteletemet beleadva itt jegyezném meg, hogy például az ugrókapu semmilyen mobilfelületről nem működik.

    "...consuetudo laborum perpessionem dolorum efficit faciliorem..."

  • Minden tiszteletemet beleadva itt jegyezném meg, hogy például az ugrókapu semmilyen mobilfelületről nem működik.

    nálam minden ok mobilról . És igaz h nemlép már ki ezt jol csinálták :) lehetne event is szerverbeállításból :) random lenne 1 honapig minden héten :D

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Minden tiszteletemet beleadva itt jegyezném meg, hogy például az ugrókapu semmilyen mobilfelületről nem működik.

    Üdvözlet!

    Bejelentkezés után belépsz a beállítások menübe, a megjelenés fülön kipipálod a "mobil nézet" rublikát és rá nyomsz a mentés gombra. Utána zavartalanul működik az ugró kapu.


    Én személy szerint a változtatásokat feleslegesnek tartom. Játékosok híján mindegy is, hogy ki mennyit termel...a 8as eco jól mutat, de minek is?

    Én egy 1x flotta speednek örülnék, meg egy rakat free sa-nak és kb 1500 aktív játékosnak a szerveren. Ha ebből a 3ból 2 nem valósul meg, akkor totál felesleges bármi máshoz hozzá nyúlni...

  • Bármilyen beállítás változtatásnak csak akkor lesz értelme, HA lesz összevonás... Akkor viszont elég a célunikban, viszont még összevonás ELŐTT.

    Ennél jobban én se tudtam volna megfogalmazni.. egyébként ez a terv.. ;)


    ( Veled vagy velem van baj Chuck, h egyre többször értünk egyet? :D )

  • Csak annyi változott, hogy kezded kicsit átlátni, mit is csinálsz, sőt, még a megnyilvánulásaid is logikusak. Ez lenyugtatja a butaságzabáló trollt bennem, így nem kell észérveket vitriolba mártva idedobáljak, a konklùzió leghalványabb reménye nélkül.

  • Üdvözlet!

    Bejelentkezés után belépsz a beállítások menübe, a megjelenés fülön kipipálod a "mobil nézet" rublikát és rá nyomsz a mentés gombra. Utána zavartalanul működik az ugró kapu.


    Én személy szerint a változtatásokat feleslegesnek tartom. Játékosok híján mindegy is, hogy ki mennyit termel...a 8as eco jól mutat, de minek is?

    Én egy 1x flotta speednek örülnék, meg egy rakat free sa-nak és kb 1500 aktív játékosnak a szerveren. Ha ebből a 3ból 2 nem valósul meg, akkor totál felesleges bármi máshoz hozzá nyúlni...

    Nagyon szépen köszönöm, tényleg működik....
    Én legutóbb az ősidőkben próbáltam és akkor még nem volt jó, azóta nem is próbáltam.
    De meg kell hagyni ez a mobilnézet is jól sikerült (főleg, hogy már működik) :-)

    "...consuetudo laborum perpessionem dolorum efficit faciliorem..."